Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)Pašmāju seriāls "Svešā seja" savu pirmizrādi piedzīvoja 2017.gada septembrī, un sākotnēji seriāla sižetiskās līnijas centrā savijās stāsts par plastisko ķirurģiju un netīro biznesu, noklusētu patiesību ģimenē, kā arī mīlestību un cerību. Turpretim otrā sezona savu ceļu pie skatītājiem uzsāka ar lielām rokādēm seriāla galvenajā vēstījumā, lielāku uzmanību pievēršot galveno varoņu savstarpējām attiecībām, akcentējot mīlestību un ģimenes vērtības, kā arī humoram, bet kriminālo sižeta līniju atstājot otrajā plānā.

Tiesa, visiem stāstiem reiz pienāk beigas, un šonedēļ tapis zināms – maijā seriāla uzņemšana tiks pārtraukta. Jau 17.maijā noslēgsies seriāla "Svešā seja" 2.sezona, un līdz ar to – šīs sezonas noslēgums būs arī seriāla fināls, jo kanāls TV3 ir pieņēmis lēmumu, ka seriāla uzņemšana netiks turpināta.

Taču uztraukumam, ka nebūs vairs ko skatīties, nav pamata.. Uzreiz pēc seriāla "Svešā seja" noslēguma pie skatītājiem atgriezīsies iemīļotā seriāla "Viņas melo labāk" jaunā sezona..

Kategorija: Seriāli | Skatījumi: 519 | Pievienoja: Spanky | Datums: 11.04.2018