Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)Jau no 4.septembra LTV1 ekrānos, trīs reizes nedēļā – no otrdienas līdz ceturtdienai – skatītājiem būs iespēja sekot līdzi jaunajam seriālam “Divi vienā”. Seriāla veidošanā piedalās pieredzējusī režisore Inta Gorodecka, kura atpazīstama ar slaveno "UgunsGrēks" un "Svešā seja". Seriāls ēterā būs skatāms tieši pirms ikvakara raidījuma “Panorāma”, un tā tituldziesmu iedziedājis Intars Busulis.

Kā stāsta seriāla veidotāji, jaunais projekts “Divi vienā” ir viegls stāsts par mums pašiem, un tā centrā ir divas jaunas ģimenes – Krūmiņi un Abuladži.

Notikumi šajā seriālā ir tādi, ka ar tiem var identificēties ikviens no mums: “Tā jau ir mūsu pašu dzīve, mūsu pašu sadzīve, darbavietas un mīlas kolīzijas. Viss, kas notiek ap mums! Un, protams, to var raksturot arī kā cīņu par mīlestību. Viss grozās ap to: jaunie dažādiem paņēmieniem – gan atļautiem, gan aizliegtiem – cīnās par savu laimi!”

Tā stāsta centrā atrodas Krūmiņu un Abuladžu ģimenes. Seriāla tēli – Emīlija Krūmiņa un Veronika Abuladžu pirms vairākiem gadiem bija labākās draudzenes, tomēr nesaskaņu dēļ saistībā ar gruzīnu Zurabu, ar kuru Veronika ir kopā, draudzība izjuka. Pēc kāda laika notikusi nejauša sakritība – Emīlijas ģimene pārvācas dzīvot tuvāk pilsētai, un apmetas dzīvot Veronikas un Zuraba apdzīvotās dvīņu mājas otrajā pusē, un abām ģimenēm nākas dalīt vienu māju. Anete Abuladžu un Lauris Krūmiņu ir abu ģimeņu bērni, un dažādu iemeslu dēļ vairs nedzīvo kopā ar saviem iepriekšējiem dzīvesbiedriem un, kad abi kļūst par kaimiņiem, viens otrā rada interesi.


Kategorija: Seriāli | Skatījumi: 367 | Pievienoja: Spanky | Datums: 20.08.2018