Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)Jauni aktieri, jauni notikumi, pārdzīvojumi un piedzīvojumi šīs vasaras karstākajā seriālā "Viņas melo labāk". Jau no 22.maija katru darba dienas vakaru kanālā Tv3 un TvPlay.

Šī sezona sāksies ar daudziem pārsteigumiem. Priecīgākais no tiem noteikti ir Simonas jaundzimušais dēliņš. Taču ne visi spēs izbaudīt prieku par šo vēsti – Kārļa laimi aizēnos aizdomu mākoņi par to, vai šis tiešām ir viņa bērns. Situācija kļūs vēl saspringtāka, kad viņš uzzinās par Simonas attiecībām ar Reini.

Mieru nespēj rast arī Baiba, kura nu nekā nebūs gatava ļaut Martai baudīt laimi Māra apskāvienos Jūrmalas kūrortā. Arī atbildīgais policists Roberts nespēs samierināties ar kādām attiecībām, un viņu neliks mierā aizdomas par mātes Irēnas kavaliera Fēliksa patiesajiem nodomiem.

Kāda cita pāra attiecības tiks pārbaudītas ar daudziem strīdiem un ķildām – kādēļ Arvis nekādi nespēj uzticēties savai jaunajai sieviņai Marijai un vai tas nesagraus viņu laulību? Taču ne vienmēr mīlestība ir pilna ar greizsirdību un aizdomām, vismaz ne sākumā – un šādu laimi beidzot piedzīvos Margo, kurai izdosies sastapt, šķiet, savu lielo mīlu. Savukārt Konstantīns savu mīlas objektu vēl meklē – kas viņam šoreiz būs padomā?


Nenokavē sezonas pirmizrādi jau 22.maijā plkst. 20:20, kanālā TV3!
Kategorija: Seriāli | Skatījumi: 2577 | Pievienoja: Spanky | Datums: 10.05.2017