Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)Jau 23.maijā pie Tv3 un TvPlay skatītājiem atgriežas seriāls Viņas Melo Labāk. Jau ceturto sezonu, kā ierasts - katru vasaru, Viņas melo labāk skatītājiem būs iespēja sekot līdzi seriāla varoņu gaitām un intrigām. 

Kā jau tika ziņots pagājušā gadā - seriālu pameta aktiere Inita Dzelme (KRISTĪNE) un Alise Polačenko (JOLANTA), līdz ar to, jaunajā sezonā mēs viņas vairs neredzēsim. Seriālā viņas ir devušās uz Austriju, un nesteidzas atgriezties, kas arī nenotiks.
Taču uztraukumam nav pamata - seriālā būs gaidāmi jauni varoņi, kuri seriālam piešķils jaunu asumiņu. 4. sezonā iepazīsimies ar jauniem tēliem – Gati, kas ir oligarhs, viens no ietekmīgākajiem cilvēkiem Latvijā; Liānu - Gata sievu; oligarha dēlu Reini, kuru spēlē Gints Andžāns; un gudro, skaisto, talantīgo Dinu, kuru spēlē Ieva Florence. Tāpat seriālā varēsim novērtēt mūziķa Laura Reinika aktiermeistarības prasmes.

Simonas, Margaritas un Martas dzīvēs notikumi mutuļot mutuļo – karstasinīgi mīlas piedzīvojumi, nodevības, jaunas tikšanās un intrigas…
  • Simona nonāks mīlas krustugunīs un būs izvēles priekšā – kuru no puišiem izvēlēties?
  • Margarita joprojām draudzējas ar neveiklo un sirsnīgo Robertu. Taču kāds negadījums sagriezīs viņu dzīvi kājām gaisā, un Margaritai pavērsies iespēja jaunām attiecībām. Bet vai Margarita tām ļausies?
  • Savukārt Marta cer nosargāt savu un Mārtiņa attiecību cietoksni, taču Baiba negrasās padoties un cīņā par mīļoto būs gatava izmantot smago artilēriju. Kura uzvarēs?
  • Marija un Arvis arvien mīl viens otru, taču, protams, gadās nelieli pārpratumi arī viņu ikdienā.
  • Māris ir viens, taču kā vienmēr atvērts attiecībām. Kura no seriāla varonēm kļūs par viņa mīļoto?
Vēl tikai mirklis, un atbildes uz šiem jautājumiem varēsiet rast seriāla Viņas melo labāk 4.sezonas sērijās, un pavisam noteikti arī pie mums - Labz.id.Lv anotāciju sadaļā!

Kategorija: Seriāli | Skatījumi: 7052 | Pievienoja: Spanky | Datums: 03.05.2016