Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)Vai gaidīji? Dzīves drāmas NEMĪLĒTIE turpinājums #Svešie jau no 22.februāra!

Seriāls, kas ir veidots, balstoties uz lietuviešu autora E. Kaledas triloģijas ”Nemīlētie”, ”Svešinieki”, ”Nolādētie” grāmatu notikumiem, piedāvā tā turpinājumu jaunākajā sezonā ar nosaukumu ”Svešie”. Jaunajā sezonā galvenās lomas atveidos skatītāju jau iepazītie un iemīlētie varoņi. Tāpat arī seriālam sagaidāma jaunu tēlu pievienošanās, kā arī kāda iemīlēta varoņa tēla atveidotāja atgriešanās, kas pagaidām tiek turēta noslēpumā.

Seriāla ”Nemīlētie” jaunā sezona ”Svešie” vēstīs par jau iepazīto varoņu likteņiem, izvēlēm un lēmumiem, atšķetinot ”savējos” no ”svešajiem”. Kāds tiks nodots un piekrāpts, bet, neraugoties uz to, saglabās lepnumu. Cits iepazīs mīlestību kā sāpīgu cīņu, kas sākas un beidzas, bet rētas paliek. Citam katru dienu nāksies mosties uzbrukuma gaidās. Taču varoņiem skaidrs ir viens – karā visi līdzekļi ir atļauti – meli, mahinācijas, nodevība, atriebība un, protams, mīlestība. Un tam visam pa vidu svešie, kuriem uzticēties nedrīkst nemaz!

Skaties seriāla ”Nemīlētie” jaunās sezonas ”Svešie” pirmo epizodi jau 8.februārī Go3, savukārt kanālā TV3 jau no 22.februāra no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 21.05!

Kategorija: Seriāli | Skatījumi: 139 | Pievienoja: Spanky | Datums: 05.02.2021