Lappuse 1 no 11
Forums » Izklaide » Sasveicināšanās » Yo.
Yo.
Pankuka
Datums: Pirmdiena, 28.01.2013, 00:49 | Ziņa # 1
Grupa: Lietotājs
Foruma posti: 4
Reputācija: 2
Pamatinformācija par mani.

Zinu, ka šo izlasīs tikai retais, taču nedaudz jau var uzrakstīt tiem, kas gatavi par mani ko uzzināt. Sveiciens visiem ucoz-script.lv lietotājiem! Mani sauc Ričards Denovs. Esmu 16 gadus jauns. Dzimšanas dati: 09.07.1996. Esmu 1.82 garšs, sveru laikam 68kg. Esmu blonds. Man raksturīgās iezīmes noteikti ir joki un smiekli. Ja kāds stāsta anekdoti, tad tai patiesi jābūt smieklīgai. Nemaz necentīšos tēlot, ka joks ir izdevies un bijis patiesi smieklīgs, nemaz nemēģināšu smieties. Katrā gadijumā esmu jautrs, neesmu iedomīgs vai uzbāzīgs.
Dzīvoju Rīgā, Krasta masīvā. Šeit dzīvoju, tikai kopš vasaras sākuma. Iepriekš dzīvoju Siguldā. Ļoti skaista pilsēta ar daudz un dažādām iespējām. Noteikti katram, kas dosies uz Siguldu ir jaizmeiģina atrakcijas parks "Tarzāns". Dažādas šķēršļu trases ar vairāk kā30 nobraucieniem. Katapūlta, kas tevi uzšauj 7 stāvu mājas augstumā un vel daudz un dažādas atrakcijas ir pieejamas Siguldā. Tāpēc katram ieteiktu aizbraukt līdz Siguldai. Esmu pabeidzis 9 klases. Varbūt man nav tās labākās sekmes, bet vismaz esmu pabeidzis, bez problemām. Mācijos Siguldas Valsts ģimnāzijā. Tagad mācos RVT (Rīgas Valsts Tehnikums). Patīk tas ka maksā stipendiju. Pašlaik nenodarbojos un neapmeklēju nekādus treniņus, taču, kad dzīvoju Siguldā, trenējos Siguldas Valsts ģimnāzijas volejbola komandā. Trenējos 3 gadus, un esmu izcīnijis dažas medaļas un čupu ar diplomiem. Ikdienā bieži vien sanāk iedzert ar draugiem aliņu. Nu man garšo alus, ko darīt. Citreiz sanāk uzspēlēt pingpongu, futbolu, florbolu, basketbolu. Kaut kad sen, sen atpakaļ arī kādu pus gadu trenējos basketbolā. Bet nu tas ātri apnika. Hmm..., ko lai vel pastāsta. Nu man patīk klausīties mūziku. Klausos daudz un dažādus mūzikas stilus. Pop, LV hip-hop, rock, club, dubsteb, un dažādus remix'us. Noteikti vēlētos aizbraukt uz vienu no pasaulē populārāko festivālu "Tomorrowland". Tas būtu tāds kā sapnis, bet protams šajos laikos visu nosaka nauda. Par cik Latvijā nav tā labākā ekonomiskā situācija, pašlaik nevaru piepildīt savu sapni. Vel ļoti patīk skatīties filmas. Skatos gan komēdijas, gan šausmu filmas, gan trillerus utt. Nu tas arī būtu īsumā viss par mani.

Paldies tiem, kas lasija. :)

Ar cieņu: *Pankuka*

Spenky
Datums: Pirmdiena, 28.01.2013, 01:03 | Ziņa # 2
Foruma posti: 255
Reputācija: 33
Sveiks! Domāju ka "Tomorrowland" ir katra sapnis vismaz 1x apmeklēt biggrin Pats domāju ka pēc gada vai diviem aizbraukt protams ja būs kompānija ar ko.
Spanky
Datums: Trešdiena, 30.01.2013, 19:24 | Ziņa # 3
Grupa: Administrators
Foruma posti: 550
Reputācija: 88
Sveiks, sveiks @uS! smile

+2 reputācijas par šo tēmu!

locha
Datums: Pirmdiena, 19.12.2016, 12:12 | Ziņa # 4
Foruma posti: 3
Reputācija: 0
cau
ZnT
Datums: Ceturtdiena, 09.02.2017, 14:19 | Ziņa # 5
Foruma posti: 3
Reputācija: 0
hello
Forums » Izklaide » Sasveicināšanās » Yo.
Lappuse 1 no 11
Meklēšana: