Lappuse 1 no 11
Forums » Izklaide » Sasveicināšanās » "Chau" saka Karsums(Jack'Daniel)
"Chau" saka Karsums(Jack'Daniel)
JackDaniel
Datums: Pirmdiena, 30.07.2012, 12:09 | Ziņa # 1
Grupa: Lietotājs
Foruma posti: 57
Reputācija: 3
Nu sveiciens no manis :D.Mani sauc Daniels.Esmu 14 jauns puisis.Dzīvoju es piepilsētas ciemā Lapmežciemā(LMC).
Intereses man ir meitenes,datori,sporta pasaule un vel florbols ar regbiju.Runājot par florbolu tad man ir divas pozīcijas-vārtsargs vai uzbrūkošais aizsargs.Es tā īsti neatceros,kad sāku spēlēt florbolu,bet atceros ka ieejot vārtos,visa spēle gāja no rokas :D,jo praktiski visas bumbiņas noķēru,tik bija viens maita kas uzdrošinājās iemest man divus vārtus tajā dienā,Tagad kā ikdiena,tā ir.Mājās reizēm pamētāju vai skolā!Skolā šogad man tā būs pēdējā sezona florbolā,pēc tam būs jāmeklē jauna skola ar kuru noslēgt "Līgumu" :D.Tā nu kad īsti biju ietrenējies florbolā mani jau paņēma uz sacensībām,kā otro vārtsārgu,bet takā skola mums ir bomži,ta lielos vārtus atļauties nevarēja biggrin un sacensībās bija lielie,pie kuriem nebiju pieradis.Tā nu iznāca ka sacensībās man bija diez gan sūdīga statistika :D.Lab pietiks par florbolu,tagad varētu bišku parunāt par regbiju :D.Regbijā sāku iet nesen,bet pirms tam kādu gadu gāju touch-regbijā,kas atšķirās no parastā.Tā nu man bija talants un treneris piedāvāja pamēģināt lielo regbiju,pamēģināju-iepatikās-gāju un spēlēju,un gāzu no kātiem :D.Pateicoties regbijam nebiju bieži skolā,jo bija jābrauc jāspēlē par kausiem.Protams,tajās dienās ne ar ko īpaši neizcēlos,bet nu dabūju daudz klāt metrus priekš komandas.Lab pietiks arī par regbiju,šaubos ka kādam tas interesēs :D.Runājot par manām mīļakajām stundām ir tā grūti spriest,praktiski visas vienādas :D,bet nu iecienītākā man ir sporta stunda,tur var atlaisties.Sporta skolotāja jau saka,ka mani vairs nesaprotot,ko es tajā regbijā daru,ja pat "nevarot" trīs apļus noskriet :D.Mana atbilde vienmēr ir "Man negribās skriet" :D.Tā jau katru reizi draud ar nesekmīgo,bet visu laiku esmu sekmīgs :D.Tagad runājot par meiteni,ir viena meitene,kuras dēļ palieku traks tik pat kā.Tā nu es sāku rīkoties vienā ciema svētkos.Kur it kā viss noritēja gludi,tagad būs jāturpina pa mācību gadu,bija doma iet ar krievu valodu palīdzēt,takā tā ir mana otrā dzimtā valoda un es tur rubiju ļoti daudz :D.Ja aizgāja runa par RUS valodu,tad kaut vai esmu pa pusei krievs un zinu ļoti labi krievu valodu,tad man tik ir kādi 5-6 atzīme,jo es slinkoju un neko nedaru stundā :D,kā skolotāja teica,es vnk kaunos to izmantot :D,kaut pus klasei palīdzu :D.Lab ar to arī pietiks :D,tagad ķeramies klāt kam citam :D.Virtuālajā pasaulē esmu pazīstams kā Karsums vai kā arī tagad jau Jack'Daniel.Spēlēju NHL 09,agrāk arī cs 1.6 un GTA:SA SAMP,doma atkal atsākt GTA:SA SAMP.Vel esmu vienā mu projektā viens no galvenajiem GM,ar šodienu tiks pieslīpēts in-game tur un rīt jau tiks palaists,lai tauta nāktu.Vel es esmu vienā radio,ko sauc Fonico radio.Tur agrāk biju kā Karsums un tgad kā Jack'Daniel :D.Agrāk darbojos uz uCoz,bet takā manai NHL lapai kāds p***** uzhakoja un izdzēsa no sistēmas.Tā nu pašlaik neko netaisu.Pašlaik esmu vairāk,mazāk aktīvs @Buzz jaunajā sadaļā,kura drīz varētu jau tikt atvērta.Tā skatos,ka garš stāsts iznācis,bet pie vella,jāraksta vel :D.Drīz bija doma pāriet no uCoz uz php,lai ir kaut kas jauns un grūtāks,jo pēc 9.klases es eju mācīties par programmētāju :D.Kā jau daudzi jokojoties teica,ka es uzlauzīšu bankas un pārskaitīšu viņiem miljonus :D.Bet vel ir doma man iet par DJ :D,tas pēdējā laikā sāka piesaistīt,bet nu lai paliek :D.Nu lab vso,tagad toč pietiksies,jums te drukāt manu biogrāfiju,ja gribat ko zināt,tad vnk uzdodat jautājumu biggrin

Spanky
Datums: Pirmdiena, 30.07.2012, 12:16 | Ziņa # 2
Grupa: Administrators
Foruma posti: 550
Reputācija: 87
Sveicināts! smile

Ļoti interesanti bija lasīt! wink Nu ko, forši... Lai veicās arī turpmāk sportā un visā pārējā! smile

JackDaniel
Datums: Pirmdiena, 30.07.2012, 12:16 | Ziņa # 3
Ja? Man jau sen apniktos lasīt biggrin
Spanky
Datums: Pirmdiena, 30.07.2012, 12:18 | Ziņa # 4
Grupa: Administrators
Foruma posti: 550
Reputācija: 87
Karsums, Man lasīšana problēmas nesagādā! wink Labi garšs stāstiņš!
JackDaniel
Datums: Pirmdiena, 30.07.2012, 12:20 | Ziņa # 5
Nu man ar nesagādā,bet slinkums būtu lasīt to visu biggrin
Promethey
Datums: Pirmdiena, 30.07.2012, 18:02 | Ziņa # 6
Foruma posti: 189
Reputācija: 20
Nelasiju, slinkums vsp kautko lasīt biggrin
Čau!

JackDaniel
Datums: Pirmdiena, 30.07.2012, 18:50 | Ziņa # 7
Slinķis biggrin
Ar4ssS
Datums: Trešdiena, 01.08.2012, 12:01 | Ziņa # 8
Foruma posti: 61
Reputācija: 11
Tev ir 14?? WOW? 14 gados var uzturēt MU online serveri??
Spenky
Datums: Trešdiena, 01.08.2012, 13:21 | Ziņa # 9
Foruma posti: 255
Reputācija: 33
Var arī jaunāki, kur problēma?
JackDaniel
Datums: Trešdiena, 01.08.2012, 16:44 | Ziņa # 10
Atkal pārpratuši :D,nejau es uzturu serveri! Esmu no tās komandas un viens no galvenajiem.
Jekas,tagad diez gan sīvi tur jāstrādā pie uzlabojumiem! biggrin

Xedozz
Datums: Ceturtdiena, 16.08.2012, 12:23 | Ziņa # 11
Foruma posti: 28
Reputācija: 4
Tu MU serveri uzsturi uz sava PC? vai kkur hostē?
JackDaniel
Datums: Otrdiena, 28.08.2012, 18:59 | Ziņa # 12
Vēlreiz saku,tas nav mans mu!
Forums » Izklaide » Sasveicināšanās » "Chau" saka Karsums(Jack'Daniel)
Lappuse 1 no 11
Meklēšana: