• Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Pārējais... » Off-topic » Visi uz Johnyboy koncertu.
Visi uz Johnyboy koncertu.
Promethey
Datums: Sestdiena, 11.05.2013, 22:51 | Ziņa # 1
Grupa: Lietotājs
Foruma posti: 189
Reputācija: 20

Nepalaid garām šo iespēju ierasties uz koncertu kurš notiks 25.maijā PLKST. 18:00 "Melnā piektdiena".

Par mākslinieku:
MC Deniss Vasilenko (Johnyboy), neskatoties uz gados jauno vecumu, jau panācis daudz. Viņa mūzikas videoklipu skatījumu skaits sasniedz miljonus, viņa dziesmas no rokas rokā izklīst pa sociālajiem tīkliem, tiklīdz tās kļuvušas pieejamas, koncertos publika kopā ar Johnyboy izdzied katru dziesmas vārdu.

Viena no daudzajām pielūdzēju atzinības izpausmēm Johnyboy karjerā bijusi Stadium RUMA 2012 prēmijas saņemšana nominācijā „Gada izrāviens". Ceremonijas organizators ik gadu ir populārākais repa-resurss postpadomju valstīs -- teleportāls RAP.RU. Johnyboy jau paspējis uzvarēt lielākajā internet-battle „InDaBattle 2", kurā piedalījās vairāk nekā 8 000 MC no visām NVS valstīm, kā arī iekļuvis piecās Latvijas telekanāla OE Mūzikas prēmijas nominācijās.

Pēdējā pusotra gada laikā sniedzot vairāk nekā 50 koncertu Krievijā, Baltkrievijā un Ukrainā, Johnyboy beidzot uzstāsies arī dzimtajā Latvijā ar savu pirmo solokoncertu, kurā prezentēs jauno albumu „Mimo tenej/Garām ēnām", kā arī izpildīs iemīlētos hītus.

Johnyboy oficiālais youtube kanāls
youtube.com/denisdfm

Seko Johnyboy sarunām twiterī
twitter.com/johnyboyriga

Vairāk info par mākslinieku
www.johnyboy.ru

Forums » Pārējais... » Off-topic » Visi uz Johnyboy koncertu.
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana: