Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)
Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 29.augusts, Sezona: 2. (2019), Sērija: 1.

Notiek gatavošanās ciemata svētkiem. Dāvis būs svētku gājiena vadītājs, būs arī televīzija un ciemosies slavenības, tāpēc visi ļoti cenšas. Taču tieši šajā dienā saslimst Jānis, iespējams, ar cūciņām. Tiek izsludināta karantīna viesu namā, un ciema priekšsēdētājs Augusts nu ir iesprostots tur kopā ar Dagmāru Leganti un viesu nama meitenēm. Roberto Skaistkalnos meklē gardākos pīrādziņus, bet Jēkabs un Modris notur viņu par slepeno kontrabandistu kontaktpersonu. Sandis cer izmantot izdevību un parādīt savus dizainus blogerei Maijai Armaņevai. Ja vēl izdotos panākt, ka viņa uzvelk Sanda dizainētu kleitu! Kārlis un Juris ļoti grib parunāties ar TV diktoru Arni Krauzi.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 23.maijs, Sezona: 1. (2019), Sērija: 65. [noslēgums].

Skaistkalnieši piedalās X faktora atlasē. Savu priekšnesumu sagatavojis gandrīz vai katrs ciematnieks, taču kurš būs vislabākais, bet kurš nespēs izturēt lampu drudzi? Vai rezultātu paziņošana beigsies draudzīgā garā?

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 22.maijs, Sezona: 1. (2019), Sērija: 64.

Maija saņem darba piedāvājumu Rīgā un apsver iespēju pamest Skaistkalnus. Ūdenstornis joprojām nav salabots, vai apsviedīgie biznesmeņi labi nopelnīs uz izslāpušo kaimiņu rēķina? Maija dodas pie Laura paziņot savu lēmumu par prombraukšanu.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 21.maijs, Sezona: 1. (2019), Sērija: 63.

Alberts kļūst par interneta slavenību, savukārt Sandi piemeklē depresija. Dāvi moka sirdsapziņas pārmetumi. Pazūd Bernhards. Kārlis sastrīdas ar Noru. Skaistkalnos problēmas ar ūdensapgādi. Astra nolemj izmantot situāciju savā labā. Savs biznesa plāns izdomāts arī apbedīšanas biroja puišiem. Kuram sekmēsies labāk?

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 20.maijs, Sezona: 1. (2019), Sērija: 62.

Skaistkalnē satraukums – kāpēc pat policists Juris dzer jau no agra rīta? Alberts turpina izrīko Kristīni, vai viņa sacelsies un aizstāvēs sevi? Savukārt Pēteris labprātīgi gatavs pildīt mājasdarbus, kas gan viņu motivē? Maiju satrauc Bernharda veselība.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 16.maijs, Sezona: 1. (2019), Sērija: 61.

Dāvis saindējies – kas gan tam par iemeslu? Tikko izveidotā lasītāju klubiņā notiek pirmā tikšanās, kas beidzas ar pamatīgu konfliktu. Patrīcija kritizē Jāņa topošo grāmatu, Jāni tas pamatīgi sarūgtina.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 15.maijs, Sezona: 1. (2019), Sērija: 60.

Lauris ciemojas radio studijā, kas gan viņam stāstāms? Jānis pārdzīvo, ka Patrīcija ir aizņemta ar savu topošo filmu. Herta Laurim atklāj kādu ar grāmatām saistītu ieceri. Terēze cenšas uzlabot attiecības ar Dāvi, vai viņai tas izdosies? Olga uzsāk karagājienu pret Hertu.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 14.maijs, Sezona: 1. (2019), Sērija: 59.

Herta saņem vilinošu piedāvājumu, taču baidās to pieņemt. Alberts un Augusts cenšas apkrāpt ciema iedzīvotājus, solot uzcelt jaunu un modernu medpunktu – kā viņiem veiksies? Astra pārcenšas ar ekonomēšanu. Kristīne sagādā Albertam nepatīkamu pārsteigumu.« 1 2 ... 7 8 9 10 11 ... 16 17 »