Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)
Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 20.novembris, Sezona: 2. (2019), Sērija: 48.

Kārlim lielas raizes – busiņam vajadzīgs remonts. Kur ņemt naudu? Ne jau aizņemties no Alberta. Bernhards iesaka sarīkot kino vakaru un ienākumus novirzīt auto remontam. Modrim un Jēkabam kārtējais, bet īpašais pasūtījums, ko nekādā gadījumā nedrīkst sajaukt. Sākas trakas lietas.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 19.novembris, Sezona: 2. (2019), Sērija: 47.

Juris cenšas iesaistīt skaistkalniešus lielā, nozīmīgā kultūras notikumā. Cik nu kurš var atļauties. Bet viņi ir ļoti prasīgi. Lielās pārdomās par savu iepriekšējo un tālāko dzīvi ir gan Dāvis, gan Maija. Ir tādas dienas. Izlemt nāksies tikai katram pašam. Un visam dzīvē ir savs laiks.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 18.novembris, Sezona: 2. (2019), Sērija: 46.

Skaistkalnos nezināms ļaundaris izlicis Augustu apmelojošus plakātus. Jurim ir citas lietas, par ko domāt – jāmeklē finansējums orķestra diska ierakstīšanai. Un visiem jau zināms, kāda ir politiķu attieksme pret kultūru. Herta izjautā Dāvi par viņa politiskajām ambīcijām. Un nu viņam ir, par ko padomāt.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 14.novembris, Sezona: 2. (2019), Sērija: 45.

Ir Ritas vectēva dzimšanas diena. Rita pieliek pie sienas viņa foto un atrod senu vectēva vēstuli, kas rakstīta Albertam. Kārlim ir stāsts par pazudušo līķi. Var jau nebaidīties, bet ir… diezgan spokaini, tāpēc Kārlis dara, ko var. Miķelis un Sandis mēģina atrast kopēju valodu un lietas, ko darīt kopā. Kristas un Dāvja romantiskais vakars izvēršas… interesanti.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 13.novembris, Sezona: 2. (2019), Sērija: 44.

Alberts ar Augustu plāno, kā “iegriezt” viesu namam. Tīna un Inese izlemj piedalīties konkursā un nofilmēt klipu. Par miroņiem. Sandim jāgatavo tērpi un nekam citam vairs laika nav. Dāvis apsveic Kristu gadadienā, nu arī Kristai jāizdomā kaut kas romantisks. Jēkabs un Modris dara savus darbus, kad Kārlis iegriežas pie viņiem un tiek bīstami pārsteigts.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 12.novembris, Sezona: 2. (2019), Sērija: 43.

Meiteņu vakarā atklājas dažādas lietas. Santa ilgojas pēc stabila, nobrieduša vīrieša, Rita uzskata, ka viss ar laiku pāriet, bet Krista ir iemīlējusies. Kristīne baidās atklāties, viņa nav pieradusi ballēties ar draudzenēm, jo viņai nekad tādas nav bijušas. Vīru nopietnās sarunas uzņem apgriezienus. Izsaukts arī dakteris Nauris. Jura karjera ir apdraudēta, un tur nevar līdzēt pat kaprači. Skaistkalnos aust rīts, un viss pamazām nostājas savās vietās.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 11.novembris, Sezona: 2. (2019), Sērija: 42.

Alberts nodod Dāvim ziņu – viņam jābūt kafejnīcā pulksten vienpadsmitos vakarā. Tas ir ļoti svarīgi, ja viņš grib būt Skaistkalnos savējais. Vairāk ne vārda. Un nu Dāvis kopā ar Skaistkalnu vīriem sēž un spriež par tradīcijām un kā tās pareizāk piekopt. Mācītājam arī jāpiedalās. Tikmēr Krista, Santa un Rita atnākušas ciemos pie Kristīnes, lai aprunātos un uzmundrinātu viņu.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 7.novembris, Sezona: 2. (2019), Sērija: 41.

Krista izrunājas ar Paulu un, šķiet, viss ir kārtībā. Dāvis satiek Paulu. Protams, ka tā nav ērta situācija. Pauls vēlas visu vērst par labu, taču Dāvim ir aizdomas. Un tā nav nekāda greizsirdība. Nauris vairs nepieņem pacientus, viņš jūtas vainīgs un nespēj saņemties, bet viņa palīdzība ir vajadzīga visiem. Modrim un Jēkabam bizness iet no rokas. Pie viņiem iepērkas visi, arī policists Juris. Bet ir arī blakusefekti. Dāvim ir svarīgi, lai Kristas sapņi piepildītos. Un Skaistkalnu orķestris tam ļoti noder.« 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 20 21 »