Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)
Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 13.februāris, Sezona: 3. (2020), Sērija: 3.

Tiek paziņots anekdošu konkursa uzvarētājs. Sandis kļūst tik centīgs, ka tēvam viņu jāglābj. Jāņa plāni draud izgāzties.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 12.februāris, Sezona: 3. (2020), Sērija: 2.

Notiek ikgadējais anekdošu konkurss. Kārlis gatavs cīnīties par uzvaru visiem līdzekļiem. Jānis iesniedz izdevējam grāmatu. Sandis cīnās starp aicinājumu būt dizaineram un nepieciešamību pelnīt naudu.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 11.februāris, Sezona: 3. (2020), Sērija: 1.

Skaista diena Skaistkalnos, un policists Juris ir īpaši priecīgs. Neviens nesaprot, kāpēc tā, un Juris kļūst aizvien dusmīgāks.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 28.novembris, Sezona: 2. (2019), Sērija: 53.

Santai piemeties mokošs klepus. Nauris viņu ārstē. Jūtas noslēpt kļūst neiespējami, lai cik ļoti Santa un Nauris censtos. No rīta Nora satiek Kārli un pasaka, ka pavadījusi nakti ar Raimondu. Kārlis metas uz viesu namu skaidroties.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 27.novembris, Sezona: 2. (2019), Sērija: 52.

Kafejnīcā lielā zoles spēle – Juris, Kārlis, Harijs un Bernhards ir iekarsuši. Nora ir dusmīga, ka Kārlis uzmanību un laiku velta tikai draugiem un kāršu spēlei. Viņa dodas uz viesu namu vienatnē izdzert glāzi vīna. Tur viņa satiek bērnības draugu Raimondu, kurš ieradies apskatīt dzimtās vietas. Raimonds metas Noru mierināt. Saruna turpinās Raimonda viesu nama numuriņā. Naktī Kārlis meklē, kur palikusi viņa sieva, bet neviens nesaka.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 26.novembris, Sezona: 2. (2019), Sērija: 51.

Jānis atzīstas Patrīcijai, ka viņam labāk patīk būt kopā ar viņu, nevis sievu. Tomēr ir Ritas dzimšanas diena, tāpēc viņam jāpaliek. Patrīcija visu saprot, bet vienalga ir saskumusi, tāpēc Maija viņu ņem līdzi uz tikšanos. Arī Inesei ir randiņš, tāpēc viņa uz mammas dzimšanas dienas vakariņām nebūs. Maijas un Patrīcijas randiņš ar Andri izvēršas mazliet citādi, kā plānots. Inesei satraukums, ka viņas draugs tagad “laikus” liek citām meitenēm. Jānis ir greizsirdīgs, un Patrīcija pieņem lēmumu.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 25.novembris, Sezona: 2. (2019), Sērija: 50.

Ritai ir dzimšanas diena, kuru viņa nemaz negrib svinēt. Visi viņu sveic, un Rita nejūtas ērti. Maija gatavojas iet uz tikšanos ar bijušo klases biedru Andri, Patrīcija – uz grāmatas atvēršanas svētkiem kopā ar Jāni. Krista pārsteidz Dāvi un sarīko viņam romantisku pikniku. Rita tomēr nolemj rīkot dzimšanas dienas vakariņas un ir nepatīkami pārsteigta, ka Jānim ir citi plāni.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 21.novembris, Sezona: 2. (2019), Sērija: 49.

Kārlim neveicas. Ne ar busiņu, ne ar sievu. Un arī plānotais kino seanss nu ir atkarīgs no Alberta labvēlības. Maija satraukta par Pētera problēmām skolā. Un vai Skaistkalnos tiešām notiek narkotiku kontrabanda?!« 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 20 21 »