Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 25.marts, Sezona: 1. (2019), Sērija: 30.

Miljonu laimests Pumpuru ģimenē – kāpēc gan Miķelis nejūtas laimīgs? Kā attīstīsies Naura un Santas attiecības? Olgai par tām ir savs vārds sakāms. Vai ciema policistam Jurim izdosies tikt galā ar nezvēru, kas jau vairākas dienas plosās pa Skaistkalniem? Šķiet, visiem ciematniekiem atkal būs jāapvieno spēki kopīgai cīņai!

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 21.marts, Sezona: 1. (2019), Sērija: 29.

Skaistkalniem uzbrūk nezvērs, kas posta mazdārziņus, saplosa vistas un rada dīvainus trokšņus. Pat Jēkabs ir cietis. Īsta pilnmēness laika mistika! Vai taisnība būs Bernharda baisajiem stāstiem par vilkaci? Savukārt Astra izlemj piedalīties lielajā loterijā, bet Nauris izmēģināt veiksmi mīlas frontē.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 20.marts, Sezona: 1. (2019), Sērija: 28.

Vai Dokumentālista filma izdosies? Pat orķestris ir kaujas gatavībā, taču ciemata iedzīvotāju labie nodomi un darbi krasi atšķiras no tā, ko režisors vēlas. Vai Dokumentālistam izdosies atrast arī kādus noslēpumus?

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 19.marts, Sezona: 1. (2019), Sērija: 27.

Skaistkalnos ieradies Dokumentālists – taps filma par dzīvi laukos. Vai visi ir gatavi izteikt savas domas? Kuram šķitīs, ka dzīvo paradīzē, bet kuram, ka ellē? Kurš Dokumentālistā atradīs savu domubiedru?

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 18.marts, Sezona: 1. (2019), Sērija: 26.

Uzzinot, ka Harijam ir grūtības ar naudu, Alberts nolemj izmantot situāciju savā labā. Skaistkalnu iedzīvotāji ir sajūsmā par skaisto kara laiku mīlasstāstu. Vai Nora piekritīs viesoties radio un atklāt ko vairāk par vēstuļu autoriem?

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 14.marts, Sezona: 1. (2019), Sērija: 25.

Kas paslēpts Noras mantotajā antīkajā naktsgaldiņā? Kārlis nolemj ar šo romantisko stāstu dalīties radio ēterā. Vai Nora būs ar to mierā? Inese sapņo par došanos uz sen gaidītu koncertu, taču viņas stingrajai mammai ir savi noteikumi. Maija neslēpj savu izmisumu, saprotot, cik dārgi izmaksās Pētera sagatavošana skolai.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 13.marts, Sezona: 1. (2019), Sērija: 24.

Skaistkalnu iedzīvotāji dodas protestēt pret skolas slēgšanu. Patrīcija izlemj vērsties pēc palīdzības pie ciema ievērojamākā iedzīvotāja Alberta. Vai tas atmaksāsies? Starp Dāvi un Kristu plaukst patiesa draudzība. Pēc patīkama vakara Dāvis ierosina biežāk laiku pavadīt kopā. Ko par to teiks Krista?

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 12.marts, Sezona: 1. (2019), Sērija: 23.

Lielā cīņa starp Sandi un Jēkabu ir klāt! Kurš uzvarēs? Kārlis steidz trenēt Sandi, jo nav joka lieta stāties pretī pieredzējušam tēvainim. Arī Miķelis pieliek savu roku, lai dēlam veiktos cīņā, uzdāvājot senu relikviju. Jāņa un Patrīcijas attiecības kļūst aizvien draudzīgākas. Tajā pašā laikā Rita cenšas uzlabot attiecības ar vīru – vai viņai izdosies? Sprukās ir nonācis Dāvis. Olgas uzskati par kārtību mājoklī krasi atšķiras no Dāvja domām. Kā viņiem izdosies atrast kompromisu?« 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 »