Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 22.aprīlis, Sezona: 1. (2019), Sērija: 46.

Skaistkalnu mazie svētki – Kārļa biljarda spēle. Uzzini, kas tajā tik īpašs un visus ciema vīrus sajūsminošs. Dāvi spēle garlaiko, vai viņš labāk izvēlēsies pavadīt vakaru kopā ar Terēzi? Rita un Jānis turpina meklēt Inesi. Apzvanīti visi viņas draugi, aptaujāti visi ciema ļaudis, tomēr ziņu nekādu. Kur Inese palikusi?

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 18.aprīlis, Sezona: 1. (2019), Sērija: 45.

Astra un Miķelis saņem ielūgumu uz kāzām. Sandim šķiet, ka šī ir viņa lielā iespēja darināt oriģinālus kāzu tērpus, tomēr Miķelis nav sajūsmā ne par šo ideju, ne par pašu aicinājumu. Kā gaisā izkūpējusi pazūd Inese. Rita un Jānis krīt izmisumā, meklējot kaut mazāko pavedienu, kur meita varētu būt un kāpēc ir pazudusi. Vai Terēzes un Dāvja attiecības uzlabosies par spīti tam, ka Dāvis kļūst aizvien neiecietīgāks un agresīvāks?

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 17.aprīlis, Sezona: 1. (2019), Sērija: 44.

Skaistkalni palikuši bez elektrības un telefonsakariem. Ciema iedzīvotājos gruzd neapmierinātība. Vai augošo niknumu izdosies ievirzīt pozitīvā gultnē? Kā Skaistkalnu jaunieši izklaidējas, kad nav pieejamas elektroniskās ierīces? Savukārt ciema dāmas nāk klajā ar oriģinālu risinājumu, lai nelaistu postā ledusskapjos karstošo pārtiku.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 16.aprīlis, Sezona: 1. (2019), Sērija: 43.

Terēze cenšas iedzīvoties Skaistkalnos, taču cieš no akūtas garlaicības. Vai Dāvis atradīs laiku izklaidēt savu draudzeni? Alberts izstrādā plānu, kā sabotēt viesu nama meiteņu darbu, taču tā īstenošanai viņam nepieciešama Harija palīdzība. Vai viņam izdosies? Vai arī cietīs ne tikai Santa, Rita un Krista, bet arī pārējie Skaistkalnu iedzīvotāji?

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 15.aprīlis, Sezona: 1. (2019), Sērija: 42.

Uzzinot, ka Terēze ir ieradusies Skaistkalnos, lai atjaunotu attiecības ar Dāvi, Santa nostājas Kristas pusē un izdomā plānu, kā rīdziniecei likt pamest laukus ar kājstarpē iežmiegtu asti. Viesu nama kokteiļvakarā Terēze piedzīvo nopietnu pārbaudījumu virteni. Vai Santas iecerētais nesīs augļus?

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 11.aprīlis, Sezona: 1. (2019), Sērija: 41.

Dzīvē mēdz būt kā komēdijā, it īpaši, ja pamosties siltumnīcā, piedāvā dzīvam cilvēkam priekšlaicīgi noorganizēt savas bēres un vēl izdomā atzīmēt pasaules garīgās veselības dienu! Jēkabu un Modri stresā iedzen parādu piedzinējs, savukārt Dāvi – viešņa, kurai jau bija jābūt pagātnē.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 10.aprīlis, Sezona: 1. (2019), Sērija: 40.

Skaistkalnos uzradies blēdis, kas no lētticīgiem ļautiņiem izmāna naudu. Eižens ar savu šarmu apbur ne tikai brālēnus, pierunājot tos iesaistīties aizdomīgos darījumos, bet pat Olgu, kura ir ciets rieksts jebkuram. Dāvis izlemj doties uz Rīgu, satikt Terēzi. Kā beigsies šī tikšanās?

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 9.aprīlis, Sezona: 1. (2019), Sērija: 39.

Skaistkalnos ierodas jauns iedzīvotājs – Jēkaba un Modra sen nesatiktais brālēns Eižens, kuram pa spēkam ir apburt visas ciema dāmas. Izrādās, viņam ir slepens uzdevums. Kristas un Dāvja attiecības uguņo, līdz neviens vairs nesaprot, kas notiks tālāk.« 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 11 12 »