Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 14.marts, Sezona: 1. (2019), Sērija: 25.

Kas paslēpts Noras mantotajā antīkajā naktsgaldiņā? Kārlis nolemj ar šo romantisko stāstu dalīties radio ēterā. Vai Nora būs ar to mierā? Inese sapņo par došanos uz sen gaidītu koncertu, taču viņas stingrajai mammai ir savi noteikumi. Maija neslēpj savu izmisumu, saprotot, cik dārgi izmaksās Pētera sagatavošana skolai.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 13.marts, Sezona: 1. (2019), Sērija: 24.

Skaistkalnu iedzīvotāji dodas protestēt pret skolas slēgšanu. Patrīcija izlemj vērsties pēc palīdzības pie ciema ievērojamākā iedzīvotāja Alberta. Vai tas atmaksāsies? Starp Dāvi un Kristu plaukst patiesa draudzība. Pēc patīkama vakara Dāvis ierosina biežāk laiku pavadīt kopā. Ko par to teiks Krista?

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 12.marts, Sezona: 1. (2019), Sērija: 23.

Lielā cīņa starp Sandi un Jēkabu ir klāt! Kurš uzvarēs? Kārlis steidz trenēt Sandi, jo nav joka lieta stāties pretī pieredzējušam tēvainim. Arī Miķelis pieliek savu roku, lai dēlam veiktos cīņā, uzdāvājot senu relikviju. Jāņa un Patrīcijas attiecības kļūst aizvien draudzīgākas. Tajā pašā laikā Rita cenšas uzlabot attiecības ar vīru – vai viņai izdosies? Sprukās ir nonācis Dāvis. Olgas uzskati par kārtību mājoklī krasi atšķiras no Dāvja domām. Kā viņiem izdosies atrast kompromisu?

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 11.marts, Sezona: 1. (2019), Sērija: 22.

Ciema iedzīvotāji gatavojas boksa mačam – kurš būs Jēkaba, bet kurš Sanda pusē? Alisei doma par cīņu silda sirdi, jo vēl neviens vīrietis nav bijis gatavs viņu aizstāvēt ringā. Ritas vīrs Jānis iepazīstas ar ciema skolotāju Patrīciju. Vai tā ir nejaušība, ka abi satiekas atkal un atkal?

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 7.marts, Sezona: 1. (2019), Sērija: 21.

Santa stāsta Ritai un Kristai par piedāvājumu, kas saņemts no Astras. Vai draudzenes izlems pieņemt jauno veikala klienta karti? Dāvis un Kārlis uzsāk jaunu rubriku radio ēterā par mīlestību. Abus pārsteidz negaidīts zvans. Ciema kontrabandas biznesa praktizētāji saprot, ka laika nav daudz, jārīkojas ar steigu. Vai viņiem izdosies izdomāt plānu, kā atgūt zārkā apslēpto preci?

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 6.marts, Sezona: 1. (2019), Sērija: 20.

Skaistkalnus pāršalc bēdīga ziņa – mūžībā aizgājis ciema vecākais iedzīvotājs. Ciematā cilvēku kļūst aizvien mazāk. Tas Augustam liek apjaust, ka būtu jāveicina iedzīvotāju vēlme radīt pēcnācējus. Kārlim un Dāvim tiek uzticēts izveidot radio kampaņu, kas atgādinātu, cik jauka ir mīlestība. Savukārt Jēkabs un Modris nokļūst strupceļā, uzzinot, ka jārīko bēres. Viņi nav tam gatavi, jo vienīgajā zārkā paredzēta vieta kontrabandas precei.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 5.marts, Sezona: 1. (2019), Sērija: 19.

Sandis saprot, ka tik vienkārši tikšanās ar slaveno stilisti noorganizēt neizdosies, tādēļ viņš ierodas viesu namā un rezervē sev numuriņu. Tas nostrādā! Žanna kritiski izsakās par puiša veikumu, bet pati modes pasākumā ierodas ar kritizēto šalli. Santai ar Dāvja palīdzību izdodas pagatavot gliemenes. Rita un Krista ir sajūsmā, ka viss ir izdevies lieliski!

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 4.marts, Sezona: 1. (2019), Sērija: 18.

Skaistkalnos ierodas īpaša viešņa, kurai ir augstas prasības. Tas viesu mana meitenēm sagādā pamatīgas galvassāpes. Rita steigšus dodas pie Astras pēc gliemenēm, bet tā vietā saņem piedāvājumu ar žāvētu desu. Sandis nespēja noslēpt savu sajūsmu un satraukumu, uzzinot, kas ir šī dāma. Viņa jaunajam dizainerim tas var mainīt visu dzīvi. Dāvis mudina puisi sekot savam sapnim un nebaidīties runāt ar slaveno viesu nama apmeklētāju.« 1 2 ... 4 5 6 7 8 »