Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 28.marts, Sezona: 1. (2019), Sērija: 33.

Bēdīgs notikums liek Ritai ar ģimeni uz laiku pamest Skaistkalnus. Tieši pēc viņas aizbraukšanas atklājas, ka viesu nams ticis apzagts. Kurš vainīgs? Kā veicas Dāvim attiecībās ar Terēzi? Vai abi spēs pārvarēt atsalumu, ko radījusi atšķirtība?

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 27.marts, Sezona: 1. (2019), Sērija: 32.

Maija uzzina patiesību par vīra nāvi un ir gatava darīt visu, lai vainīgie saņemtu pelnīto sodu. Ko ciema iedzīvotāji teiks par Skaistkalnu orķestra uzstāšanos televīzijā? Vai Kārļa un Dāvja draudzība izturēs spriedzi, kas abus pārņēmusi pirms jaunā radio raidījuma?

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 26.marts, Sezona: 1. (2019), Sērija: 31.

Tikai trīs dienas līdz Skaistkalnu orķestra lielajam uznācienam televīzijas ēterā. Vai Jurim izdosies sagatavot orķestrantus? Maija beidzot saņems dokumentus, kas atklās viņas vīra nāves patiesos iemeslus. Kam viņa lūgs palīdzību un kāpēc? Kārlis ar Dāvi nolemj veidot jaunu radio rubriku par politiku. Augusts tiek aicināts sniegt interviju, taču viņš uzstāda savus noteikumus.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 25.marts, Sezona: 1. (2019), Sērija: 30.

Miljonu laimests Pumpuru ģimenē – kāpēc gan Miķelis nejūtas laimīgs? Kā attīstīsies Naura un Santas attiecības? Olgai par tām ir savs vārds sakāms. Vai ciema policistam Jurim izdosies tikt galā ar nezvēru, kas jau vairākas dienas plosās pa Skaistkalniem? Šķiet, visiem ciematniekiem atkal būs jāapvieno spēki kopīgai cīņai!

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 21.marts, Sezona: 1. (2019), Sērija: 29.

Skaistkalniem uzbrūk nezvērs, kas posta mazdārziņus, saplosa vistas un rada dīvainus trokšņus. Pat Jēkabs ir cietis. Īsta pilnmēness laika mistika! Vai taisnība būs Bernharda baisajiem stāstiem par vilkaci? Savukārt Astra izlemj piedalīties lielajā loterijā, bet Nauris izmēģināt veiksmi mīlas frontē.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 20.marts, Sezona: 1. (2019), Sērija: 28.

Vai Dokumentālista filma izdosies? Pat orķestris ir kaujas gatavībā, taču ciemata iedzīvotāju labie nodomi un darbi krasi atšķiras no tā, ko režisors vēlas. Vai Dokumentālistam izdosies atrast arī kādus noslēpumus?

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 19.marts, Sezona: 1. (2019), Sērija: 27.

Skaistkalnos ieradies Dokumentālists – taps filma par dzīvi laukos. Vai visi ir gatavi izteikt savas domas? Kuram šķitīs, ka dzīvo paradīzē, bet kuram, ka ellē? Kurš Dokumentālistā atradīs savu domubiedru?

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 18.marts, Sezona: 1. (2019), Sērija: 26.

Uzzinot, ka Harijam ir grūtības ar naudu, Alberts nolemj izmantot situāciju savā labā. Skaistkalnu iedzīvotāji ir sajūsmā par skaisto kara laiku mīlasstāstu. Vai Nora piekritīs viesoties radio un atklāt ko vairāk par vēstuļu autoriem?« 1 2 3 4 5 6 7 8 »