Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 11.aprīlis, Sezona: 1. (2019), Sērija: 41.

Dzīvē mēdz būt kā komēdijā, it īpaši, ja pamosties siltumnīcā, piedāvā dzīvam cilvēkam priekšlaicīgi noorganizēt savas bēres un vēl izdomā atzīmēt pasaules garīgās veselības dienu! Jēkabu un Modri stresā iedzen parādu piedzinējs, savukārt Dāvi – viešņa, kurai jau bija jābūt pagātnē.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 10.aprīlis, Sezona: 1. (2019), Sērija: 40.

Skaistkalnos uzradies blēdis, kas no lētticīgiem ļautiņiem izmāna naudu. Eižens ar savu šarmu apbur ne tikai brālēnus, pierunājot tos iesaistīties aizdomīgos darījumos, bet pat Olgu, kura ir ciets rieksts jebkuram. Dāvis izlemj doties uz Rīgu, satikt Terēzi. Kā beigsies šī tikšanās?

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 9.aprīlis, Sezona: 1. (2019), Sērija: 39.

Skaistkalnos ierodas jauns iedzīvotājs – Jēkaba un Modra sen nesatiktais brālēns Eižens, kuram pa spēkam ir apburt visas ciema dāmas. Izrādās, viņam ir slepens uzdevums. Kristas un Dāvja attiecības uguņo, līdz neviens vairs nesaprot, kas notiks tālāk.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 8.aprīlis, Sezona: 1. (2019), Sērija: 38.

Augustam nākas izvērtēt savas ambīcijas, lai ciema ļaudis atturētu no vēršanās pēc palīdzības pie viņa. Sarežģījumi mīlas dzīvē parādās gan Kristai, gan Santai – abas draudzenes kopīgi cenšas tikt skaidrībā ar savām jūtām. Vai Kristai un Dāvim izdosies palikt “tikai” draugiem?

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 4.aprīlis, Sezona: 1. (2019), Sērija: 37.

Ikgadējam bērnu braucienam uz jūru ir jānotiek! Tā kā šogad pietrūkst līdzekļu, jāmeklē finansiālais atbalsts, taču ciema priekšsēdētājam Augustam ir citas prioritātes. Krista vairs nesaprot savas jūtas pret Dāvi, viņai gribas bēgt un izvairīties, tomēr liktenis liek viņiem tikties atkal un atkal, piedzīvojot neērtus mirkļus. Kristai šķiet, ka Dāvis situāciju padara vēl sarežģītāku, izrādot simpātijas publiski.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 3.aprīlis, Sezona: 1. (2019), Sērija: 36.

Vai Olgas negadījums pierādīs to, cik labi draugi ir Skaistkalnieši? Dāvis saņems iepriecinošas ziņas, tomēr aukstu ūdens šalti viņa priekam uzlies Krista – kas notiks ar viņu attiecībām? Problēmas parādīsies arī Ritas ģimenē – vai Jāņa un Patrīcijas draudzība sāk pārkāpt robežas?

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 2.aprīlis, Sezona: 1. (2019), Sērija: 35.

Domā, ko saki. Pēc strīda ģimenē Olgu notriec automašīna, viņa nonāk uz dzīvības un nāves robežas. Vai pārdzīvotās izbailes satuvinās Fūrmaņu ģimeni? Varbūt pat Santas un Naura starpā uzšķilsies jauna dzirkstele… Kā ar vainas apziņu tiks gala Kārlis – vainīgais autovadītājs?

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 1.aprīlis, Sezona: 1. (2019), Sērija: 34.

Lai Krista nepaliktu viena pati viesu namā, Dāvis piesakās sargos. Kāds izvērsīsies viņu vakars divvientulībā? Alberts cenšas iedzīt stūrī Miķeli, spiežot dienas laikā salabot viņa glauno auto. Vai Miķelim pietiks dūšas stāties pretī? Santa aplej ar ūdeni Gata jauno mūzikas atskaņotāju. Vai viņai izdosies to salabot un uzlabot attiecības ar dēlu?« 1 2 3 4 5 6 7 8 »