Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)
Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 21.aprīlis, Sezona: 3. (2020), Sērija: 40.

Visi gatavojas konkursam. Astra ir īpaši iedvesmota. Un Kārlis arī. Tikai Kārlim ir kleita, bet Sandis šogad Astrai kleitu nešūs, jo viņam ir jauna… Nora Bumbiere. Kristīne lūdz palīdzību Modrim un ir gatava bēgt kopā ar viņu. Tikmēr Noru konkurss uzņem apgriezienus, bet stāsti par Noru kļūst aizvien personīgāki.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 17.aprilis, Sezona: 3. (2020), Sērija: 39.

Sandis atkal ir iedvesmots! Vai tas varētu būt Lauras nopelns? Harijam jāaprunājas ar viesu nama meitenēm un arī ar Terēzi. Ir labas un sliktas ziņas. Skaistkalnos notiks ikgadējais lielais notikums – Noras Bumbieres līdzinieču konkurss. Alberts ar Kristīni atkal strīdas. Smagi un nežēlīgi. Ko tālāk?

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 16.aprilis, Sezona: 3. (2020), Sērija: 38.

Sandis skumst. Alise ir prom un līdz ar viņu arī iedvesma. Labi, ka Skaistkalnos tagad viesojas Laura. Astra un Miķelis arī raizējas par Sandi. Varbūt jāpārdod darbnīca vai veikals, lai palīdzētu dēlam? Alberts atkal mēģina sakūdīt Hariju. Maija liek Harijam atzīties par to, ko viņš sadarījis viesu namā. Tas nav viegli. Un vai meitenes viņu sapratīs? Un Terēze?

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 15.aprilis, Sezona: 3. (2020), Sērija: 37.

Astra pieķer Miķeli melos. Tas nu tā nepaliks! Jānis cītīgi meklē darbu un piedāvā skaistkalniešiem savus pakalpojumus. Vai tas liks Ritai pārdomāt savu lēmumu? Un vai Juris bez orķestra spēs būt laimīgs?

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 14.aprilis, Sezona: 3. (2020), Sērija: 36.

Orķestris un Juris strīdas. Un, kā jau par sirdslietām, tas ir traki un sāpīgi. Arī Jānis cieš, jo saņēmis laulības šķiršanas dokumentus. Vienīgi Astrai un Miķelim viss kārtībā. Līdz Astra pavaicā, kur palikušas Miķeļa vecās aproču pogas.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 9.aprilis, Sezona: 3. (2020), Sērija: 35.

Rita ar Inesi strīdas par mācībām. Arī ar tēvu sarunas nevedas. Dakteris Nauris atsaka Patrīcijai izrakstīt aizvien jaunas miega zāles. Patrīcija ir aizkaitināta un strīdas arī ar Andri. Andris ir tiešām noraizējies par to, kā jūtas Patrīcija, piedevām viņš nevar viņu nekur atrast. Patrīcijai tiešām ir nepieciešama palīdzība.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 8.aprilis, Sezona: 3. (2020), Sērija: 34.

Nauris cīnās ar greizsirdību. Harijs dara ko var, bet pārcenšas un saņem no Alberta tikai nievas. Maija uzzina, ko Harijs izdarījis, un nu būs stingra saruna ar brāli un arī ar Albertu.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 7.aprilis, Sezona: 3. (2020), Sērija: 33.

Santu un Gati apciemo Santas bijušais vīrs. Kā par šo ciemošanos jūtas Nauris? Alberts mudina Hariju aktīvāk kaitēt viesu namam, jo bērna gaidīšana Albertu iedrošina sagādāt mantojumu.« 1 2 3 4 5 6 ... 22 23 »