Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 31.oktobris, Sezona: 2. (2019), Sērija: 37.

Krista un Dāvis nav vienisprātis par kārtību mājas. Kaut gan tas ir grūti, viņi vismaz pamēģinās par to nestrīdēties. Un iet uz priekšu atvilktni pa atvilktnei. Rita sagaida mājā Jāni romantiskā noskaņā. Taču ziņa, ka Jānis rakstīs Alberta biogrāfiju viņu pamatīgi atvēsina. Jānis kafejnīcā satiekas ar Patrīciju. Viņa arī nepriecājas, ka Jānis tagad rakstīs pasūtījuma darbu. Jānis atsakās rakstīt Alberta izdomāto biogrāfiju, jo viņš tomēr ir rakstnieks. Sandis sarūgtināts, ka tēvs nepiedāvāja viņam palīdzēt labot mopēdu, viņš jūtas nenovērtēts. Gatim, lai strādātu pie Miķeļa darbnīcā, jāievēro noteikumi. To pieprasa gan Santa, gan Miķelis. Rita atvainojas Jānim, ka centusies viņu ierobežot.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 30.oktobris, Sezona: 2. (2019), Sērija: 36.

Gatim un Miķelim ir interesanti papļāpāt par močiem un viņi nolemj kopā pastrādāt pie mopēda remonta. Astra nemaz nepriecājas, ka Miķelis nu veltīs laiku nevis savam dēlam, bet citu puikam. Dāvis un Krista izbauda kopdzīvi. Tik labi nesokas Ritai un Jānim. Jānis saņēmis atbildi no izdevniecības. Bet viņus jau interesē tikai komerciāli mēsli. Jāņa grāmata tāda nav. Patrīcija arī nav tik iejūtīga kā Jānis vēlētos. Bet viss jau nav tik slikti – Alberts piedāvā Jānim uzrakstīt viņa biogrāfiju. Tikai jāņem vērā viņa ieteikumi.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 29.oktobris, Sezona: 2. (2019), Sērija: 35.

Krista stūrgalvīgi turas pie savām augstpapēžu kurpēm. Nav viegli, bet tas nekas. Gatis nopērk epilācijas vasku un mēģina epilēt sev krūtis. Olga par to spēj vien piesaukt Sodomu. Bet kurš tad palīdzēs Gatim?! Mammu… Alise vēro un vērtē Sandi. Un galvā nāk dīvainas domas. Nu tad, Sandi, vai tu esi gejs? Arī Santa vēlas saprast savu dēlu, bet Gatim vienkārši jāiepatīkas sev.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 28.oktobris, Sezona: 2. (2019), Sērija: 34.

Krista atgriežas no nedēļas nogales Rīgā. Viņa nopirkusi jaunas augstpapēžu kurpes. Visi norāda, ka Skaistkalniem tās ir nepiemērotas, bet Krista paliek pie sava. Inese, Tīna un Gatis apspriež ķermeņa epilāciju. Meitenes atzīst, ka tas ir stilīgi. Ciematnieki pārrunā raidījumu par gejiem. Olga iesaka Alisei, ka viņai arī vajadzētu uzmanīties – vai tik viņas draugs Sandis nav gejs. Alise sadusmojas, bet arī kļūst aizdomīga un meklē informāciju internetā.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 24.oktobris, Sezona: 2. (2019), Sērija: 33.

Rita nevar saņemties taisīt grūtniecības testu, jo vieglāk ir nezināt. Krista arī jūtas labāk dzīvojot atsevišķi no Dāvja, jo tā ir vienkāršāk. Īpaši, ja Dāvis skatās hokeju un sauc ciemos vēl arī draugus. Inese satraucas, ka Rita varētu būt stāvoklī, un drīz jau visi Skaistkalni zina, ka Rita gaida bērnu. Vienīgi Jānis to nezina. Jaunieši izjoko Gati, kurš patiešām baidās no spokiem. Kristai jāizlemj, vai dzīvot kopā ar Dāvi.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 23.oktobris, Sezona: 2. (2019), Sērija: 32.

Jauks rīts Dāvim un Kristai. Tāds rīts mudina uz runām par kopīgām mājām. Jaunieši Tīna un Gatis runā par spokiem. Astra piebalso tik nopietni, ka mazliet bailīgi paliek. Kārlis un Dāvis aprunājas par savām attiecībām – par ilgošanos, rutīnu, zāģēšanu un bailēm, un secina, ka viņi ir reti laimīgi izņēmumi. Herta brīdina mazbērnus nejokoties ar gariem un spokiem.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 22.oktobris, Sezona: 2. (2019), Sērija: 31.

Gatis pastāsta Santai, ka Olga izspiego Princešu māju un publicē internetā auto numurus, kas piestājuši pie šī nama. Pēkšņi visi ir noraidoši pret Augustu un pat draugi par viņu smejas, bet Olga netaisās viņam palīdzēt. Modris atnāk pie Kristīnes, bet satiek Albertu. Olga ierodas viesu namā, lai konfrontētu Princešu meitenes, tomēr aci pret aci runāt nemaz nav tik vienkārši. Tāpēc dažreiz vienkārši der saplēst kādu šķīvi.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 21.oktobris, Sezona: 2. (2019), Sērija: 30.

Viesu namā ierodas divas draudzenes, it kā biznesa braucienā, un Skaistkalnos tikšot atvērta Princešu māja – eskorta serviss. Ko nez par to domāt? Kamēr viesu nama meitenes par to tikai pļāpā, Olga jau ķeras pie darba, pat, ja citus nekas neinteresē. Sev palīgos viņa ņem Gati pat, ja tas nav godīgi. Augusts uzzinājis, kur var iegādāties izcilu cūkgaļu un iesaka to arī Jurim. Modris ir romantisks un gatavo dāvaniņu Kristīnei.« 1 2 3 4 5 ... 14 15 »