Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)




Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 6.maijs, Sezona: 3. (2020), Sērija: 48.

Laurim jāaprunājas ar Modri. Kā vīram ar vīru. Varbūt kas sakāms arī Naurim? Olgai būtu daudz ko Laurim sacīt, bet kurš gan te ir gatavs ko tādu dzirdēt. Žanna vēlas iekārtoties viesu namā, bet Albertam par to sanāk saķeršanās ar Ritu. Krista jūtas noraizējusies par savu vietu viesu namā.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 5.maijs, Sezona: 3. (2020), Sērija: 47.

Pie Alberta ierodas Žanna – jauna, ambicioza dāma. Un tiek kalti lieli plāni. Maijas un Laura tikšanās kļūst karsta, bet Laurim ir jāiet. Un arī brālēni apbedītāji viņam liek nākt aprunāties vēlāk.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 30.aprīlis, Sezona: 3. (2020), Sērija: 46.

Brālēniem apbedītājiem galīgi neiet bizness. Modris negrib padoties un meklē risinājumus. Miķelis pavisam sanīcis, jo Sandis ir prom. Bernhards aicina atcerēties senos laikus un mazliet padauzīties. Tintes traips atgriežas. Policistiem būs jāķeras pie darba. Dāvim izdodas pieķert inženieri melos, un viņš piesaka savu kandidatūru ciema priekšsēdētāja amatam.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 29.aprīlis, Sezona: 3. (2020), Sērija: 45.

Inženieris iegāž Dāvi. Satraukumi turpinās. Kārlis pārdzīvo drauga nodevību un ir ļoti nelaimīgs. Dāvim jāpierāda, ka viņš nav vainīgs.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 28.aprīlis, Sezona: 3. (2020), Sērija: 44.

Dāvis uzņēmies līdera lomu cīņā pret maģistrāles izbūvi. Skaistkalnieši stāsta žurnālistei, kā varonīgi aizstāvējuši savas mājas un cik Dāvis bijis nozīmīgs šajos protestos. Augusts ar maģistrāles inženieri vij intrigas, kā tikt galā ar Dāvi. Nauris un Santa grib būt kopā. Olga jūtas aizvainota, ka tiks aizmirsta.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 24.aprīlis, Sezona: 3. (2020), Sērija: 43.

Norai un Kārlim būs dvīņi! Citi jaunumi nav tik labi – jaunā maģistrāle praktiski iznīcinās Skaistkalnus. Alberts cieš par sievas aizbēgšanu un ir pavisam nolaidies. Vai Dāvja priekšlikums liks viņam saņemties? Un vai paši skaistkalnieši ir gatavi saņemties un cīnīties?

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 23.aprīlis, Sezona: 3. (2020), Sērija: 42.

Krista un Dāvis atgriezušies no kruīza ceļojuma. Un viņus pārsteidz jaunumi – cauri Skaistkalniem būvēs auto maģistrāli. Tas jau rada jukas skaistkalniešu vidū. Harijs dodas uz Rīgu pie Terēzes, bet Sandis un Laura pošas uz Parīzi. Laiks arī Laurim un Maijai tikt skaidrībā, kas starp viņiem īsti notiek.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 22.aprīlis, Sezona: 3. (2020), Sērija: 41.

Kārlis un Nora strīdas jau no vakardienas. Iemesls nav vajadzīgs, var strīdēties arī par to, vai Norai vajag vai nevajag veikt skrīningu pie daktera. Un Kārlis nav tas, kurš liksies mierā. Rita ir viena un nelaimīga. Tā nevar turpināt. Tīna ar klasesbiedriem veidos skolas pētniecisko darbu "Mīlestība Skaistkalnos". Mīlestība ir dažāda un ar to ir jādalās. Un Skaistkalnos būs bēbītis!



« 1 2 3 4 5 ... 22 23 »