Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)
Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 14.maijs, Sezona: 3. (2020), Sērija: 52.

Viesu namā jauns apmeklētājs. Un Ritai viņš patīk. Līdz vienam brīdim. Sandis ir atgriezies no Parīzes. Astra ir tik laimīga un lepna! Bet Tīnai ir brālim jautājumi. Krista ar Dāvi strīdas, jo viņš ir kļuvis pārāk aizņemts. Atslodzei labāk jaunajam viesim izrādīt Skaistkalnus un parunāt arī par laimi.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 13.maijs, Sezona: 3. (2020), Sērija: 51.

Uz Skaistkalniem brauks Jēkaba mamma. Jēkabs un Modris nu ir pavisam nobijušies. Olgai atkal jauns priekšlikums – pašām noturēt lūgšanas baznīcā. Nevienam par to nesakot. Vai kāds brīnums, ka tas rada jaunas jukas.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 8.maijs, Sezona: 3. (2020), Sērija: 50.

Naurim ir jauna praktikante. Santa ir greizsirdīga un iemīlējusies un nu pārsāla visus ēdienus. Olga visu ir noorganizējusi – Jēkabs vedīs ciema dāmas uz pilsētu uz dievkalpojumu. Ar katafalku. Kārlis nav priecīgs par konkurenci pasažieru pārvadāšanas jomā. Taču brālēni var sagādāt Norai kazenes. Krista mācās pie Hertas audzēt augus.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 7.maijs, Sezona: 3. (2020), Sērija: 49.

Skaistkalnos mācītāja vairs nav, tāpēc Olgai jāmeklē, kā nu tagad nokļūt uz baznīcu. Nora ir stāvoklī, un viņai nu ir dažādas vēlmes. Kārli, sieva grib kazenes! Lai ko tas maksātu. Krista aizvien ir pikta. Gan uz Dāvi, gan uz meitenēm. Tāpēc viņa meklē, ar ko vēl varētu nodarboties. Dāvis nav tik atbalstošs, kā varētu vēlēties.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 6.maijs, Sezona: 3. (2020), Sērija: 48.

Laurim jāaprunājas ar Modri. Kā vīram ar vīru. Varbūt kas sakāms arī Naurim? Olgai būtu daudz ko Laurim sacīt, bet kurš gan te ir gatavs ko tādu dzirdēt. Žanna vēlas iekārtoties viesu namā, bet Albertam par to sanāk saķeršanās ar Ritu. Krista jūtas noraizējusies par savu vietu viesu namā.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 5.maijs, Sezona: 3. (2020), Sērija: 47.

Pie Alberta ierodas Žanna – jauna, ambicioza dāma. Un tiek kalti lieli plāni. Maijas un Laura tikšanās kļūst karsta, bet Laurim ir jāiet. Un arī brālēni apbedītāji viņam liek nākt aprunāties vēlāk.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 30.aprīlis, Sezona: 3. (2020), Sērija: 46.

Brālēniem apbedītājiem galīgi neiet bizness. Modris negrib padoties un meklē risinājumus. Miķelis pavisam sanīcis, jo Sandis ir prom. Bernhards aicina atcerēties senos laikus un mazliet padauzīties. Tintes traips atgriežas. Policistiem būs jāķeras pie darba. Dāvim izdodas pieķert inženieri melos, un viņš piesaka savu kandidatūru ciema priekšsēdētāja amatam.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 29.aprīlis, Sezona: 3. (2020), Sērija: 45.

Inženieris iegāž Dāvi. Satraukumi turpinās. Kārlis pārdzīvo drauga nodevību un ir ļoti nelaimīgs. Dāvim jāpierāda, ka viņš nav vainīgs.« 1 2 3 4 5 ... 22 23 »