Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)
Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 11.februāris, Sezona: 1. (2019), Sērija: 6.

Ritai ir lieli prieki, tieši pirms viesu nama atklāšanas atbrauc viņas vīrs Jānis un meita Inese no Rīgas. Tomēr par spīti priekam viņa nevar valdīt savu uztraukumu, tādēļ vīrs un meita jūtas lieki. Pašvaldība Kārlim liek palielināt radio klausītāju skaitu, citādāk vairs nedos finansējumu turpmākajai radio darbībai. Kārlis vēršas pēc palīdzības pie Dāvja, tomēr bez rezultātiem. Santas dēlam Gatim vienmēr nedarbi prātā, iepērkoties pie Astras, viņš mēģina nozagt cigaretes.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 7.februāris, Sezona: 1. (2019), Sērija: 5.

Alise, provocējoši tērpusies, dodas uz sakristeju pie mācītāja Laura, lai ziedotu drēbes trūcīgajiem. Viņa tiek laipni uzņemta, bet drīz vien ierodas Olga un padzen meiteni no svētā nama, jo tādām kā viņa tur nav vietas. Kārlis izlūdzies Albertam, lai dod otro iespēju jaunajam ciema iedzīvotājam Dāvim. Taču Dāvis nokavē svarīgo tikšanos, jo, esot pie Hertas, viņai paliek slikti un pamest likteņa varā veco kundzi viņam sirdsapziņa neļauj. Herta aizliek labu vārdu par Dāvi, un viņš radio ēterā atvainojas Skaistkalnu iedzīvotājiem par nejaucībām ko sarunājis.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 6.februāris, Sezona: 1. (2019), Sērija: 4.

Dāvis pamostas ar vēdersāpēm, šķaudīšanu un nu ir nepatikšanās. Iepriekšējā vakarā viņš ar Kārli piedzēries un tiešajā radio ēterā sarunājis nejaukas lietas par Skaistkalnu iedzīvotājiem. Tagad vietējie noskaitušies. Pēc tādas ciema ļaužu aizvainošanas Alberts ar Augustu gatavi izputināt Dāvja lauksaimniecības biznesu no zemes virsas. To nezinot, jaunais lauksaimnieks gatavs vērties tieši pie šiem kungiem pēc palīdzības, lai uzlabotu savu biznesu. Pēc Dāvja muļķīgās izrunāšanās, palīdzēt gatavas tikai viesu nama meitenes. Lai tiktu galā ar veselības kaitēm, viņas Dāvi sūta pie vietējās zāļu sievas Hertas.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 5.februāris, Sezona: 1. (2019), Sērija: 3.

Jau pirmajā naktī Skaistkalnos vētras postījumi Dāvim rada pamatīgus zaudējumus, ciema priekšsēdētājs Augusts Poga piedāvā palīdzību. Luīze saņem labas ziņas, ka drīz iegūs viesu nama licenci. Modris un Jēkabs gatavojas slepenām darbībām, bet Jēkabs mudina būt īpaši piesardzīgiem. Jaunais apģērbu dizainers Sandis priecīgs, ka saņēmis pirmo pasūtījumu. Santa dodas pie Naura, viņš atzīst, ka viņam pietrūkst Santas. Alberts izsaka piedāvājumu iegādāties viesu nama daļas, kas izklausās vilinoši, bet tam ir zemūdens akmeņi. Krista kļūst laipnāka pret Dāvi, uzzinot, ka vētra izpostījusi viņa ražu un siltumnīcas. Kārlis ar Miķelis pārsteidz Dāvi viņi ar brigādi ieradušies salabot siltumnīcas. Gati aiztur policija par huligānismu Skaistkalnu ielās, un Santa ir nepatīkami pārsteigta par dēla izdarībām. Alberts ir apņēmības pilns iegūt viesunamu. Herta paredz, ka Dāvis ciemam būs īpašs cilvēks un Alise uzslavē Sandi par kleitām, atzīstot, ka viņš ir īsts ģēnijs.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 4.februāris, Sezona: 1. (2019), Sērija: 1. & 2.

Veiksmīgais biznesmenis Dāvis pārpūles rezultātā piedzīvo sirdstrieku un tiek nogādāts slimnīcā. Draudzenes Krista, Santa un Rita dodas uz nodarbinātības centru, Krista nespēj savaldīties, viss šķiet kā lieka laika tērēšana. Atgriežoties no slimnīcas, Dāvis apsver domu pārcelties uz laukiem. Ritai rodas ideja, kas atrisinātu viņas, Kristas un Santas bezdarba problēmu. Dāvis gatavs mainīt savu dzīvi un iegādāties īpašumu laukos, taču šis lēmums sadusmo Terēzi. Dāvis ierodas Skaistkalnos, satiek viesmīlīgos ciema iedzīvotājus. Krista, Santa un Rita iekārto jauno viesu namu un sagaida pirmo apmeklētāju – Dāvi. Skaistkalnos plosās vētra, Dāvi pārņem izmisums mājas caurā jumta dēļ.« 1 2 ... 21 22 23