Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)
Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 25.februāris, Sezona: 1. (2019), Sērija: 14.

Tuvojoties Astras un Miķeļa kāzu jubilejai, sievai sāk šķist, ka vīrs no viņas kaut ko slēpj. Astra nolemj izsekot vīra gaitas. Maijas kafejnīcā Sandim rodas ideja, kā piešķirt svaigumu Skaistkalnu kultūras dzīvei. Jaunais dizainers ierosina organizēt masku balli kā senos laikos. Pie kā gan noved mierīga dzīve laukos! Pilsētnieki, kas raduši pie komforta, mēdz viegli saaukstēties. Pēc gulēšanas caurvējā Krista pamostas savārgusi. Dāvis izmanto izdevību apciemot slimnieci, lai beidzot sarunu biedrs nebūtu kaza!

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 21.februāris, Sezona: 1. (2019), Sērija: 13.

Tuvojoties Astras un Miķeļa kāzu jubilejai, sievai sāk šķist, ka vīrs no viņas kaut ko slēpj. Astra nolemj vīru izsekot, lai pārliecinātos, vai viņš nav sācis melot. Sēžot kafejnīcā pie Maijas, Sandim rodas ideja, kā piešķirt svaigumu Skaistkalnu kultūras dzīvei – jāorganizē tik vērienīga masku balle, kādas rīkotas senāk. Kur gan noved mierīga dzīve laukos! Tā kā pilsētnieki pieraduši pie pilnvērtīga komforta, caurā loga dēļ Krista no rīta pamostas savārgusi. Dāvis izmanto izdevību apciemot slimnieci, lai viņa sarunu biedrs nebūtu tikai kaza.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 20.februāris, Sezona: 1. (2019), Sērija: 12.

Dāvis satraukts rosās pa māju, gatavodamies sagaidīt Terēzi. Viņa ierodas no rīta, lai pārsteigtu mīļoto vīrieti. Apjēdzis, ka Terēze tiešām ir klāt, Dāvis steidz lepni izrādīt saimniecību un Skaistkalnus. Nu sākas vienas ķibeles! Pa nakti tiek apzagta Terēzes mašīna, Dāvis pārsit auto riepu, un tas vēl nav viss! Par ciema ļaudīm Terēzei neveidojas patīkams iespaids. Kafejnīcā Augusts saceļ kņadu par Skaistkalnu vīriešu biedrības dibināšanu. Veikalā Herta sastrīdas ar Miķeli, jo vēlas sagatavoties savām bērēm. Pēc biedrības vakariņām Dāvis pārrodas piedzēries.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 19.februāris, Sezona: 1. (2019), Sērija: 11.

Lai saprastu, kur meklēt pazudušo čūsku, Pēteris ar vectēvu Bernhardu dodas pie Hertas. Viņa ne vārda nesaka, kur čūska varētu būt, tikai min, ka mājās vajadzētu kādu, kas parūpētos par visiem. Krista ar Dāvi, iesprostoti istabā, apspriež attiecības no attāluma. Miķelis, atgriežoties pie Dāvja, abus atbrīvo. Maiju pārsteidz mācītāja Laura teiktais. Tas vārds vārdā sakrīt ar Pētera atstāstīto pēc Hertas apciemojuma.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 18.februāris, Sezona: 1. (2019), Sērija: 10.

Miķelis ar Sandi ir apņēmības pilni salabot pilošos griestus Dāvja mājā, taču darbi rit lēni, jo kā allaž tēvs ir neapmierināts ar dēlu un viņa prasmēm. Pēteris, sadarījis blēņas, steidzas pie mācītāja Laura izsūdzēt savus grēkus. Zēns nevēlas stāstīt mammai par čūsku. Kārlis skaidro Dāvim sarežģītās attiecības ar sievu abu atšķirīgo raksturu dēļ. Rita, Santa un Krista prāto, kā lai piesaista klientus viesu namam. Rodas ģeniāla ideja radīt reklāmu ne tikai viesu namam, bet visam Skaistkalnu ciemam. Krista, piegādājot pusdienas Dāvim, abus netīšām iespundē viņa guļamistabā.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 14.februāris, Sezona: 1. (2019), Sērija: 9.

Vēl pirms viesu nams vēris savas durvis, jau tiek saņemtas pirmās rezervācijas, par ko viesu nama īpašnieces ir sajūsmā. Lielāko prieku rada visi ciema iedzīvotāji un no tālienes ieradušies viesi, kas kopā pulcējušies, lai nosvinētu visu nama atklāšanu. Taču otrā dienā pēc atklāšanas Rita konstatē, ka tās ir atceltas. Tīna mudina Inesi pamēģināt spēlēt biljardu, lai novērtu viņas domas no vēlmes atgriezties Rīgā un telefona. Miķelis aiz savas neuzmanības sasmērē dēla šūto kleitu, kas paredzēta Alisei uz viesu nama atklāšanu. Tas sanikno un sarūgtina Sandi, taču beigās Alise ierodas vēl pārsteidzošāka nekā bija cerēts.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 13.februāris, Sezona: 1. (2019), Sērija: 8.

Lielā diena klāt! Rita, Santa un Krista, patīkami satrauktas, steidz pabeigt pēdējos darbus pirms viesu nama atklāšanas. Krista aizsteidzas pēc garšaugiem pie Dāvja un pieķer viņu dejojot pa siltumnīcu, tas viņam liek justies neērti. Vēl tajā pašā dienā Sandis steidz pabeigt Alisei svētku kleitu, lai viņa būtu visskaistākā meitene viesu nama atklāšanā, bet viss nerit kā pēc plāna. Ķibeles arī piedzīvo Skaistkalnu orķestris. Orķestranti nespēj mēģinājumos koncentrēties, jo prātā vien viesu nama atklāšana, tādēļ Juris lūdz mācītāju aizlūgt par viņiem. Inesei iejusties Skaistkalnos palīdz jauniegūtā draudzene Tīna. Pēc pastaigas abas iegriežas kafejnīcā, kur ieraugot Gati uzreiz sāk par viņu klačoties. Atgriežoties mājās, Alberts lepni paziņo Kristīnei, ka ir panācis, lai arī viņu ielūdz uz viesu nama atklāšanu.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 12.februāris, Sezona: 1. (2019), Sērija: 7.

Kārlis nav no tiem, kas rokas klēpī salicis sēdēs. Viņām ir vairākas idejas, kā panākt, lai Dāvis nāk uz radio studiju un piedalās raidījumu veidošanā. Ja ielaušanās viņa mājās nelīdzēs, tad apmānot gan panāks gribēto. Inese ļoti vēlas atpakaļ uz Rīgu, Skaistkalni viņai neiet pie sirds, to vecāki apzinās. Tomēr tas nav trakākais, kas notiek Ritas ģimenē, izrādās vīrs ir uz gadu paņēmis bezalgas atvaļinājumu. Kāda bezatbildīga rīcība.« 1 2 ... 20 21 22 23 »