Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)
Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 28.februāris, Sezona: 1. (2019), Sērija: 17.

Viens runā, citi rīkojas. Kamēr Alberts niknojas, ka viss nenotiek pēc viņa prāta, un uztraucas, lai liesmas nopostīs viņa fabriku, Miķelis pulcē ciema ļaudis un steidzas uz apdraudēto vietu. Izsīkstot ugunsdzēsēju cisternām, Dāvis glābējiem piedāvā savas ūdens rezerves, jo laukos valda princips „viens par visiem un visi par vienu”. Brīdī, kad visā apkaimē nav elektrības, viesu namā ierodas inspektors, lai pārbaudītu tā drošību. Krista neierodas ar svarīgiem dokumentiem, jo pavada laiku kopā ar Dāvi.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 27.februāris, Sezona: 1. (2019), Sērija: 16.

Skaistkalnos ir karsta un saspringta diena, apkārtnē plosās ugunsgrēki, ar kuriem ugunsdzēsēji bez ciema iedzīvotāju palīdzības nespēj tikt galā, iesaistījies ir pat Sandis. Pēc Ritas aicinājuma ikviens ir gatavs stāties pretī ugunij, lai kopīgiem spēkiem pasargātu Skaistkalnus un savus īpašumus no briesmām. Modrim rodas aizdomas, ka ugunsnelaime vecajā pirotehnikas fabrikā sākusies viņa vainas dēļ.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 26.februāris, Sezona: 1. (2019), Sērija: 15.

Dzīvot bez uzticības nevar, tāpat kā bez mierīga prāta. Astra ir pārliecinājusies, ka vīrs viņu krāpj, turklāt Miķeļa draudzenīte izrādās laba paziņa, tādēļ viņa izkrata sirdi Santai un mācītājam Laurim, kurš ir gatavs noskaidrot, kas īstenībā notiek. Pēteris par visām varītēm grib doties līdzi ārstam Naurim pie Kristas, lai uzzinātu, vai slimniece veseļojas. Jau tagad zēnam skaidrs, ka viņš vēlas būt ārsts. Augusts paziņo Dāvim lieliskas ziņas – ir iegūts valsts finansējums Dāvja lauksaimniecības biznesa uzlabošanai, taču Bernhards iesaka nesapriecāties pāragri – ar Augustu nekad neko nevar zināt.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 25.februāris, Sezona: 1. (2019), Sērija: 14.

Tuvojoties Astras un Miķeļa kāzu jubilejai, sievai sāk šķist, ka vīrs no viņas kaut ko slēpj. Astra nolemj izsekot vīra gaitas. Maijas kafejnīcā Sandim rodas ideja, kā piešķirt svaigumu Skaistkalnu kultūras dzīvei. Jaunais dizainers ierosina organizēt masku balli kā senos laikos. Pie kā gan noved mierīga dzīve laukos! Pilsētnieki, kas raduši pie komforta, mēdz viegli saaukstēties. Pēc gulēšanas caurvējā Krista pamostas savārgusi. Dāvis izmanto izdevību apciemot slimnieci, lai beidzot sarunu biedrs nebūtu kaza!

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 21.februāris, Sezona: 1. (2019), Sērija: 13.

Tuvojoties Astras un Miķeļa kāzu jubilejai, sievai sāk šķist, ka vīrs no viņas kaut ko slēpj. Astra nolemj vīru izsekot, lai pārliecinātos, vai viņš nav sācis melot. Sēžot kafejnīcā pie Maijas, Sandim rodas ideja, kā piešķirt svaigumu Skaistkalnu kultūras dzīvei – jāorganizē tik vērienīga masku balle, kādas rīkotas senāk. Kur gan noved mierīga dzīve laukos! Tā kā pilsētnieki pieraduši pie pilnvērtīga komforta, caurā loga dēļ Krista no rīta pamostas savārgusi. Dāvis izmanto izdevību apciemot slimnieci, lai viņa sarunu biedrs nebūtu tikai kaza.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 20.februāris, Sezona: 1. (2019), Sērija: 12.

Dāvis satraukts rosās pa māju, gatavodamies sagaidīt Terēzi. Viņa ierodas no rīta, lai pārsteigtu mīļoto vīrieti. Apjēdzis, ka Terēze tiešām ir klāt, Dāvis steidz lepni izrādīt saimniecību un Skaistkalnus. Nu sākas vienas ķibeles! Pa nakti tiek apzagta Terēzes mašīna, Dāvis pārsit auto riepu, un tas vēl nav viss! Par ciema ļaudīm Terēzei neveidojas patīkams iespaids. Kafejnīcā Augusts saceļ kņadu par Skaistkalnu vīriešu biedrības dibināšanu. Veikalā Herta sastrīdas ar Miķeli, jo vēlas sagatavoties savām bērēm. Pēc biedrības vakariņām Dāvis pārrodas piedzēries.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 19.februāris, Sezona: 1. (2019), Sērija: 11.

Lai saprastu, kur meklēt pazudušo čūsku, Pēteris ar vectēvu Bernhardu dodas pie Hertas. Viņa ne vārda nesaka, kur čūska varētu būt, tikai min, ka mājās vajadzētu kādu, kas parūpētos par visiem. Krista ar Dāvi, iesprostoti istabā, apspriež attiecības no attāluma. Miķelis, atgriežoties pie Dāvja, abus atbrīvo. Maiju pārsteidz mācītāja Laura teiktais. Tas vārds vārdā sakrīt ar Pētera atstāstīto pēc Hertas apciemojuma.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 18.februāris, Sezona: 1. (2019), Sērija: 10.

Miķelis ar Sandi ir apņēmības pilni salabot pilošos griestus Dāvja mājā, taču darbi rit lēni, jo kā allaž tēvs ir neapmierināts ar dēlu un viņa prasmēm. Pēteris, sadarījis blēņas, steidzas pie mācītāja Laura izsūdzēt savus grēkus. Zēns nevēlas stāstīt mammai par čūsku. Kārlis skaidro Dāvim sarežģītās attiecības ar sievu abu atšķirīgo raksturu dēļ. Rita, Santa un Krista prāto, kā lai piesaista klientus viesu namam. Rodas ģeniāla ideja radīt reklāmu ne tikai viesu namam, bet visam Skaistkalnu ciemam. Krista, piegādājot pusdienas Dāvim, abus netīšām iespundē viņa guļamistabā.« 1 2 ... 18 19 20 21 »