Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)
Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 3.jūnijs, Sezona: 3. (2020), Sērija: 60.

Nora uzzina, ka Kārlis iegādājies to, ko solījies nepirkt. Un uzzinājusi arī, cik tas maksā. Kārlim nāksies tagad parāpot uz ceļiem. Žannai jebkurš līdzeklis būs labs, lai iepatiktos šejieniešiem. Un viņa netaisās ne pie viena pierast, vietējiem būs jāpierod pie viņas.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 2.jūnijs, Sezona: 3. (2020), Sērija: 59.

Žanna ķeras pie darba – jāaprunājās ar vietējām sievietēm. Katrs vēlētājs ir svarīgs. Kārlis saņēmis sūtījumu, bet to nedrīkst rādīt Norai. Puišiem puišu lietas. Pat, ja tās ir bērnišķīgas. Olga katrā situācijā atradīs iespēju pievērst sev uzmanību. Pat, ja jāizdomā neeksistējoša slimība.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 28.maijs, Sezona: 3. (2020), Sērija: 58.

Olga uztraucas, ka Santa un Nauris viņu pametīs. Nora uzzina, ka Kārlis iegādājies to, ko solījies nepirkt. Un uzzinājusi arī, cik tas maksā. Kārlim nāksies tagad parāpot uz ceļiem. Žannai jebkurš līdzeklis būs labs, lai iepatiktos šejieniešiem. Un viņa netaisās ne pie viena pierast, vietējiem būs jāpierod pie viņas.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 27.maijs, Sezona: 3. (2020), Sērija: 57.

Žanna ķeras pie darba – jāaprunājas ar vietējām sievietēm. Katrs vēlētājs ir svarīgs. Kārlis saņēmis sūtījumu, bet to nedrīkst rādīt Norai. Puišiem puišu lietas. Pat, ja tās ir bērnišķīgas. Olga katrā situācijā atradīs iespēju pievērst sev uzmanību. Pat, ja jāizdomā neeksistējoša slimība.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 26.maijs, Sezona: 3. (2020), Sērija: 56.

Gatim veicas pokera spēlē. Viņš tiek finālā. Bet tur jāpiedalās klātienē. Un jābūt pilngadīgam. Nauris jau tagad ir savējais. Kārlis pārdzīvo, ka viņu neviens neuztver nopietni. Viņš ir gatavs izmest vecos aģitācijas materiālus. Bet par tiem ļoti interesējas Augusts. Kārlim un Dāvim ir jaunas idejas, kā veidot vēlēšanu kampaņu. Jurim un Zane profesionāla nesaprašanās – Zane nerespektēs Albertu, ja tas pārkāpj noteikumus. Visu pārējo Jurī Zane novērtē.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 21.maijs, Sezona: 3. (2020), Sērija: 55.

Kārlis priekšvēlēšanu aģitāciju uztver nopietni – viņš atradis vecos skolas materiālus un liks tos lietā! Ne visas idejas der, bet spars ir liels. Augusts arī cenšas, kā var. Gatis grib pamēģināt azartspēles internetā. Tam vajag kredītkarti, un Naurim tāda ir.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 20.maijs, Sezona: 3. (2020), Sērija: 54.

Miķelis jau nožēlo, ka iesaistījies vēlēšanu jezgā, jo jātiek galā ne tikai ar kandidātiem, bet arī ar māti un sievu. Jēkabs un Modris gatavi lielajai burvju izrādei. Ne viss izdodas maģiski. Karjera jāglābj, tāpēc kāršu triks tiek translēts radio. Jā, brālēni vienmēr prot pārsteigt.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 19.maijs, Sezona: 3. (2020), Sērija: 53.

Dāvis un Kārlis meklē atbalstītājus vēlēšanās un aicina Miķeli par galvotāju. Tāpat kā Augusts. Un priekšvēlēšanu laiks kļūst varen saspringts. Jēkabs ir gatavs realizēt savu bērnības sapni – viņi kļūs par burvju māksliniekiem. Tas nekas, ka Modris to negrib.« 1 2 3 4 ... 22 23 »