Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 14.novembris, Sezona: 2. (2019), Sērija: 45.

Ir Ritas vectēva dzimšanas diena. Rita pieliek pie sienas viņa foto un atrod senu vectēva vēstuli, kas rakstīta Albertam. Kārlim ir stāsts par pazudušo līķi. Var jau nebaidīties, bet ir… diezgan spokaini, tāpēc Kārlis dara, ko var. Miķelis un Sandis mēģina atrast kopēju valodu un lietas, ko darīt kopā. Kristas un Dāvja romantiskais vakars izvēršas… interesanti.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 13.novembris, Sezona: 2. (2019), Sērija: 44.

Alberts ar Augustu plāno, kā “iegriezt” viesu namam. Tīna un Inese izlemj piedalīties konkursā un nofilmēt klipu. Par miroņiem. Sandim jāgatavo tērpi un nekam citam vairs laika nav. Dāvis apsveic Kristu gadadienā, nu arī Kristai jāizdomā kaut kas romantisks. Jēkabs un Modris dara savus darbus, kad Kārlis iegriežas pie viņiem un tiek bīstami pārsteigts.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 12.novembris, Sezona: 2. (2019), Sērija: 43.

Meiteņu vakarā atklājas dažādas lietas. Santa ilgojas pēc stabila, nobrieduša vīrieša, Rita uzskata, ka viss ar laiku pāriet, bet Krista ir iemīlējusies. Kristīne baidās atklāties, viņa nav pieradusi ballēties ar draudzenēm, jo viņai nekad tādas nav bijušas. Vīru nopietnās sarunas uzņem apgriezienus. Izsaukts arī dakteris Nauris. Jura karjera ir apdraudēta, un tur nevar līdzēt pat kaprači. Skaistkalnos aust rīts, un viss pamazām nostājas savās vietās.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 11.novembris, Sezona: 2. (2019), Sērija: 42.

Alberts nodod Dāvim ziņu – viņam jābūt kafejnīcā pulksten vienpadsmitos vakarā. Tas ir ļoti svarīgi, ja viņš grib būt Skaistkalnos savējais. Vairāk ne vārda. Un nu Dāvis kopā ar Skaistkalnu vīriem sēž un spriež par tradīcijām un kā tās pareizāk piekopt. Mācītājam arī jāpiedalās. Tikmēr Krista, Santa un Rita atnākušas ciemos pie Kristīnes, lai aprunātos un uzmundrinātu viņu.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 7.novembris, Sezona: 2. (2019), Sērija: 41.

Krista izrunājas ar Paulu un, šķiet, viss ir kārtībā. Dāvis satiek Paulu. Protams, ka tā nav ērta situācija. Pauls vēlas visu vērst par labu, taču Dāvim ir aizdomas. Un tā nav nekāda greizsirdība. Nauris vairs nepieņem pacientus, viņš jūtas vainīgs un nespēj saņemties, bet viņa palīdzība ir vajadzīga visiem. Modrim un Jēkabam bizness iet no rokas. Pie viņiem iepērkas visi, arī policists Juris. Bet ir arī blakusefekti. Dāvim ir svarīgi, lai Kristas sapņi piepildītos. Un Skaistkalnu orķestris tam ļoti noder.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 6.novembris, Sezona: 2. (2019), Sērija: 40.

Dakteris Nauris sūdzas Santai, ka pie viņa nāk tante Lidija, kas par visu ko sūdzas, bet patiesībā vienkārši ir vientuļa. Pēc brīža viņš saņem zvanu, ka Lidijai patiešām kļuvis slikti. Nauris steidzas palīgā, bet jau ir par vēlu. Skaistkalnos ierodas Kristas bijušais – Pauls. Krista ir ļoti satraukta. Dāvis iesaka tomēr ar Paulu izrunāties, lai uz visiem laikiem tiktu šai situācijai pāri. Kaprači Modris un Jēkabs par pakalpojumu atlīdzībā saņēmuši 80 burkas ar zemeņu ievārījumu. Laukos tā gadās. Kad ienāk Augusts un sūdzas par muguras sāpēm, Jēkabs izdomā lielisku biznesa plānu.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 5.novembris, Sezona: 2. (2019), Sērija: 39.

Nekad nevajag padoties - Patrīcija pierādīs Maijai, ka prot gatavot. Taču kaperi rosolā nav laba ideja un atkal – izgāšanās. Jānis mēģina parunāt ar meitu. Nākamreiz tomēr, lai labāk runā mamma. Alberts labojas – uzdāvina sievai dāvanu. Atkal garām. Bet ir vērts turpināt mēģināt būt romantiskam un, ja Kristīni spēj iepriecināt viena roze, lai tā būtu. Inese un Tīna nepadodas un dabūs smukas kleitas ballītei. Gandrīz.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 4.novembris, Sezona: 2. (2019), Sērija: 38.

Inese un Tīna uzaicinātas uz ballīti. Viņas vēlas no Kristas aizņemties kādas foršas drēbes. Vēl jātiek galā ar vecākiem, jo, protams, neviens nekad neko neļauj. Albertam un Kristīnei ir kāzu jubileja, tāpēc Kristīne viņam uzdāvina pulksteni. Alberts vienkārši uzdāvina naudu un nav brīnums, ka Kristīne ir sapīkusi. Skaistkalnu dāmām nu ir iemesls parunāties par vīriem un dāvanām. Patrīcijai patīk gatavot, un viņa skolā cienā bērnus ar pašas ceptu šokolādes torti. Paldies par kūkām, tas nu nemaz nav tavs talants.« 1 2 3 4 ... 14 15 »