Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)
Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 13.marts, Sezona: 3. (2020), Sērija: 20.

Rita dusmojas, ka visi aizrāvušies ar teātri. Aktieri aktīvi gatavo savas lomas. Varbūt pat pārāk aktīvi. Olgas stāsts par eņģeli iet plašumā – visi par to izjautā un ierodas pat televīzija! Un ierodas arī eņģelis.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 12.marts, Sezona: 3. (2020), Sērija: 19.

Santa pēc pārdzīvotā aizdomājas par to, kas dzīvē viņai ir svarīgi. Un tas ir romantiski. Apbedītāji kļūst aizdomīgi, vai viņu biznesu arī neietekmē eņģeļa atriebība. Jānim lugai jāmeklē cits fināls, jo nav iespējams atrast piemērotus rekvizītus.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 11.marts, Sezona: 3. (2020), Sērija: 18.

Teātra izrādei tiek atlasīti aktieri. Harijs sastrīdas ar Jāni, tāpēc viņam lomas nebūs. Dāvis un Kārlis sāk konkurēt. Olga paziņo, ka redzējusi eņģeli un tas visus sodīs, ja cilvēki neies uz baznīcu.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 10.marts, Sezona: 3. (2020), Sērija: 17.

Zanei patīk teātris. Un, ja Zanei patīk, Juris viņu pārsteigs – noorganizēs Skaistkalnos teātra izrādi! Jānis uzrakstīs lugu. Olga pārmet, ka mācītājs par maz dara, lai piesaistītu baznīcai cilvēkus. Santa cieš auto negadījumā.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 6.marts, Sezona: 3. (2020), Sērija: 16.

Skaistkalnos jaunieši gatavojas modes skatei. Rita ar Krista sastrīdas, jo Krista skarbi izturējusies pret klientu. Apbedītāji pazaudē kārtējo kontrabandas kravu. Nu viss atkarīgs, vai Jēkabs tiks galā ar policisti Zani.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 5.marts, Sezona: 3. (2020), Sērija: 15.

Dāvis saņem dāvanu no brālēna – spēļu konsoli. Viņš aizraujas ar spēli, par ko Krista nemaz nav priecīga. Augusts atnes uz kafejnīcu šautriņas un mērķi. Arī te sākas kaislīga spēle. Pie Hertas notiek dāmu vakars, Olga arī vēlas būt klāt.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 4.marts, Sezona: 3. (2020), Sērija: 14.

Dāvis, Astra un Jānis cer ar ziediem dzēst strīdus un nesaprašanos. Saruna varētu palīdzēt labāk. Pēteris vēlas kļūt par ārstu, bet matemātiku gan nemācīsies. Taču praktizēšanās var beigties ar jaunām nepatikšanām. Santa pazaudējusi savu rokassprādzi un nu viņai šķiet, ka tāpēc viņu vajā neveiksmes.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 3.marts, Sezona: 3. (2020), Sērija: 13.

Herta uzaicina Astru un Miķeli uz pusdienām. Kurš gan gatavo labāk – sieva vai mamma? Rita ir satraukta, jo viņai paredzēta svarīga tikšanās, bet galīgi nelaikā sākas alerģija. Krista vēlas noskaidrot, kā Dāvis iztēlojas dzīvi pēc pieciem gadiem.« 1 2 3 4 ... 18 19 »