Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)
Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 8.aprīlis, Sezona: 1. (2019), Sērija: 38.

Augustam nākas izvērtēt savas ambīcijas, lai ciema ļaudis atturētu no vēršanās pēc palīdzības pie viņa. Sarežģījumi mīlas dzīvē parādās gan Kristai, gan Santai – abas draudzenes kopīgi cenšas tikt skaidrībā ar savām jūtām. Vai Kristai un Dāvim izdosies palikt “tikai” draugiem?

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 4.aprīlis, Sezona: 1. (2019), Sērija: 37.

Ikgadējam bērnu braucienam uz jūru ir jānotiek! Tā kā šogad pietrūkst līdzekļu, jāmeklē finansiālais atbalsts, taču ciema priekšsēdētājam Augustam ir citas prioritātes. Krista vairs nesaprot savas jūtas pret Dāvi, viņai gribas bēgt un izvairīties, tomēr liktenis liek viņiem tikties atkal un atkal, piedzīvojot neērtus mirkļus. Kristai šķiet, ka Dāvis situāciju padara vēl sarežģītāku, izrādot simpātijas publiski.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 3.aprīlis, Sezona: 1. (2019), Sērija: 36.

Vai Olgas negadījums pierādīs to, cik labi draugi ir Skaistkalnieši? Dāvis saņems iepriecinošas ziņas, tomēr aukstu ūdens šalti viņa priekam uzlies Krista – kas notiks ar viņu attiecībām? Problēmas parādīsies arī Ritas ģimenē – vai Jāņa un Patrīcijas draudzība sāk pārkāpt robežas?

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 2.aprīlis, Sezona: 1. (2019), Sērija: 35.

Domā, ko saki. Pēc strīda ģimenē Olgu notriec automašīna, viņa nonāk uz dzīvības un nāves robežas. Vai pārdzīvotās izbailes satuvinās Fūrmaņu ģimeni? Varbūt pat Santas un Naura starpā uzšķilsies jauna dzirkstele… Kā ar vainas apziņu tiks gala Kārlis – vainīgais autovadītājs?

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 1.aprīlis, Sezona: 1. (2019), Sērija: 34.

Lai Krista nepaliktu viena pati viesu namā, Dāvis piesakās sargos. Kāds izvērsīsies viņu vakars divvientulībā? Alberts cenšas iedzīt stūrī Miķeli, spiežot dienas laikā salabot viņa glauno auto. Vai Miķelim pietiks dūšas stāties pretī? Santa aplej ar ūdeni Gata jauno mūzikas atskaņotāju. Vai viņai izdosies to salabot un uzlabot attiecības ar dēlu?

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 28.marts, Sezona: 1. (2019), Sērija: 33.

Bēdīgs notikums liek Ritai ar ģimeni uz laiku pamest Skaistkalnus. Tieši pēc viņas aizbraukšanas atklājas, ka viesu nams ticis apzagts. Kurš vainīgs? Kā veicas Dāvim attiecībās ar Terēzi? Vai abi spēs pārvarēt atsalumu, ko radījusi atšķirtība?

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 27.marts, Sezona: 1. (2019), Sērija: 32.

Maija uzzina patiesību par vīra nāvi un ir gatava darīt visu, lai vainīgie saņemtu pelnīto sodu. Ko ciema iedzīvotāji teiks par Skaistkalnu orķestra uzstāšanos televīzijā? Vai Kārļa un Dāvja draudzība izturēs spriedzi, kas abus pārņēmusi pirms jaunā radio raidījuma?

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 26.marts, Sezona: 1. (2019), Sērija: 31.

Tikai trīs dienas līdz Skaistkalnu orķestra lielajam uznācienam televīzijas ēterā. Vai Jurim izdosies sagatavot orķestrantus? Maija beidzot saņems dokumentus, kas atklās viņas vīra nāves patiesos iemeslus. Kam viņa lūgs palīdzību un kāpēc? Kārlis ar Dāvi nolemj veidot jaunu radio rubriku par politiku. Augusts tiek aicināts sniegt interviju, taču viņš uzstāda savus noteikumus.« 1 2 ... 17 18 19 20 21 22 23 »