Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)
Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 29.aprīlis, Sezona: 1. (2019), Sērija: 50.

Sandis pamatīgi saniknojas uz Alisi, kas gan izraisījis tādas dusmas? Savukārt ciema vīriem nākas saņemt drosmi un pirmo reizi mūžā pozēt fotogrāfam. Vai rezultāts būs veiksmīgs? Krista gatavojas karam ar žurnālisti – kāds gan pēc ciemošanās beigām būs raksts tūrisma portālā? Vai viesu namu izdosies parādīt no labās puses?

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 25.aprīlis, Sezona: 1. (2019), Sērija: 49.

Viesu nama meitenes gatavojas žurnālistes uzņemšanai – viņa ir gatava popularizēt gan Skaistkalnus, gan viesu namu. Vai dāmu plāns izdosies? Kādēļ Krista nav iepriecināta par žurnālistes ierašanos? Miķelis iecerējis izveidot autoservisam veltītu kalendāru. Šī ideja sajūsmina Alisi, kura nolemj nelaist garām iespēju uzlabot savas modeles prasmes. Vai viņas ieceres izdosies?

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 24.aprīlis, Sezona: 1. (2019), Sērija: 48.

Pēc strīda ar vecmāmiņu Gatis ciema kafejnīcā izlemj piedalīties zolītes spēlēšanā. Ciema vīros tas gan izraisa uzjautrinājumu, savukārt Gatim izdodas pārsteigt Olgu. Savā dzimšanas dienā Jānis saņem gan vienādas dāvanas, gan nepatīkamu pārsteigumu.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 23.aprīlis, Sezona: 1. (2019), Sērija: 47.

Lai uzlabotu attiecības ar Dāvi, Terēze izplāno intīmas brokastis. Vai Dāvis novērtēs viņas pūliņus? Ciema dāmās sajūsmu izraisa jauna un muskuļota fitnesa trenera ierašanās ciemā, kafejnīca ar vingrotājām ir pārpildīta. Bet vai ciema vīri būs tikpat prieka pilni? Jānim tuvojas dzimšanas diena. Uzzinot, ka viņa rakstītā grāmata jau ir tikpat kā pabeigta, Rita izlemj savam vīram sagādāt īpašu pārsteigumu.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 22.aprīlis, Sezona: 1. (2019), Sērija: 46.

Skaistkalnu mazie svētki – Kārļa biljarda spēle. Uzzini, kas tajā tik īpašs un visus ciema vīrus sajūsminošs. Dāvi spēle garlaiko, vai viņš labāk izvēlēsies pavadīt vakaru kopā ar Terēzi? Rita un Jānis turpina meklēt Inesi. Apzvanīti visi viņas draugi, aptaujāti visi ciema ļaudis, tomēr ziņu nekādu. Kur Inese palikusi?

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 18.aprīlis, Sezona: 1. (2019), Sērija: 45.

Astra un Miķelis saņem ielūgumu uz kāzām. Sandim šķiet, ka šī ir viņa lielā iespēja darināt oriģinālus kāzu tērpus, tomēr Miķelis nav sajūsmā ne par šo ideju, ne par pašu aicinājumu. Kā gaisā izkūpējusi pazūd Inese. Rita un Jānis krīt izmisumā, meklējot kaut mazāko pavedienu, kur meita varētu būt un kāpēc ir pazudusi. Vai Terēzes un Dāvja attiecības uzlabosies par spīti tam, ka Dāvis kļūst aizvien neiecietīgāks un agresīvāks?

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 17.aprīlis, Sezona: 1. (2019), Sērija: 44.

Skaistkalni palikuši bez elektrības un telefonsakariem. Ciema iedzīvotājos gruzd neapmierinātība. Vai augošo niknumu izdosies ievirzīt pozitīvā gultnē? Kā Skaistkalnu jaunieši izklaidējas, kad nav pieejamas elektroniskās ierīces? Savukārt ciema dāmas nāk klajā ar oriģinālu risinājumu, lai nelaistu postā ledusskapjos karstošo pārtiku.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 16.aprīlis, Sezona: 1. (2019), Sērija: 43.

Terēze cenšas iedzīvoties Skaistkalnos, taču cieš no akūtas garlaicības. Vai Dāvis atradīs laiku izklaidēt savu draudzeni? Alberts izstrādā plānu, kā sabotēt viesu nama meiteņu darbu, taču tā īstenošanai viņam nepieciešama Harija palīdzība. Vai viņam izdosies? Vai arī cietīs ne tikai Santa, Rita un Krista, bet arī pārējie Skaistkalnu iedzīvotāji?« 1 2 ... 15 16 17 18 19 ... 22 23 »