Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)
Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 20.maijs, Sezona: 1. (2019), Sērija: 62.

Skaistkalnē satraukums – kāpēc pat policists Juris dzer jau no agra rīta? Alberts turpina izrīko Kristīni, vai viņa sacelsies un aizstāvēs sevi? Savukārt Pēteris labprātīgi gatavs pildīt mājasdarbus, kas gan viņu motivē? Maiju satrauc Bernharda veselība.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 16.maijs, Sezona: 1. (2019), Sērija: 61.

Dāvis saindējies – kas gan tam par iemeslu? Tikko izveidotā lasītāju klubiņā notiek pirmā tikšanās, kas beidzas ar pamatīgu konfliktu. Patrīcija kritizē Jāņa topošo grāmatu, Jāni tas pamatīgi sarūgtina.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 15.maijs, Sezona: 1. (2019), Sērija: 60.

Lauris ciemojas radio studijā, kas gan viņam stāstāms? Jānis pārdzīvo, ka Patrīcija ir aizņemta ar savu topošo filmu. Herta Laurim atklāj kādu ar grāmatām saistītu ieceri. Terēze cenšas uzlabot attiecības ar Dāvi, vai viņai tas izdosies? Olga uzsāk karagājienu pret Hertu.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 14.maijs, Sezona: 1. (2019), Sērija: 59.

Herta saņem vilinošu piedāvājumu, taču baidās to pieņemt. Alberts un Augusts cenšas apkrāpt ciema iedzīvotājus, solot uzcelt jaunu un modernu medpunktu – kā viņiem veiksies? Astra pārcenšas ar ekonomēšanu. Kristīne sagādā Albertam nepatīkamu pārsteigumu.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 13.maijs, Sezona: 1. (2019), Sērija: 58.

Gati, Tīnu un Inesi pārņēmis dumpiniecisks noskaņojums. Kādas gan būs tā sekas? Astrai rodas ģeniāla ideja, kā uzlabot savu biznesu. Kas gan viņai prātā? Kristīne saņem drosmi un izsaka Albertam savu viedokli, tomēr saruna pāraug konfliktā. Kā tas beigsies?

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 9.maijs, Sezona: 1. (2019), Sērija: 57.

Kārlis saņem analīžu rezultātus ar ne pārāk iepriecinošām ziņām. Savukārt Jēkabam un Modrim jānoorganizē perfektas bēres Augusta māsīcas vīram, kā gan puiši tiks galā ar šo uzdevumu? Dāvis skaistkalniešus iedrošina sekot saviem sapņiem, bet kas notiks brīdī, kad daži šos vārdus uztvers pārāk burtiski?

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 8.maijs, Sezona: 1. (2019), Sērija: 56.

Rita un Jānis vakariņo kopā ar saviem lielākajiem ienaidniekiem, vai pasākums paies bez asins izliešanas? Inese un Tīna ielaužas Alberta istabā. Dāvis kļūst greizsirdīgs uz Nauri. Jānim dodas uz slepenu tikšanos ar Albertu. Skaistkalnu jauniešiem jauns mājasdarbs – izdomāt savas nākotnes vēlmes, taču kur meklēt iedvesmu, ja ģimenēs valda vieni vienīgi kašķi? Ko par savu nākotni domā Tīna, Gatis un Inese?

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 7.maijs, Sezona: 1. (2019), Sērija: 55.

Herta vēršas pēc padoma pie Patrīcijas. Dāvis atzīstas Kārlim apjukumā. Terēze lūdz palīdzību Kristai. Alberts paziņo, ka Kristīni gaida romantisks pārsteigums. Vai patiešām? Terēze saslimst un dodas pie Naura pēc palīdzības.« 1 2 ... 14 15 16 17 18 ... 22 23 »