Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)
Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 11.marts, Sezona: 1. (2019), Sērija: 22.

Ciema iedzīvotāji gatavojas boksa mačam – kurš būs Jēkaba, bet kurš Sanda pusē? Alisei doma par cīņu silda sirdi, jo vēl neviens vīrietis nav bijis gatavs viņu aizstāvēt ringā. Ritas vīrs Jānis iepazīstas ar ciema skolotāju Patrīciju. Vai tā ir nejaušība, ka abi satiekas atkal un atkal?

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 7.marts, Sezona: 1. (2019), Sērija: 21.

Santa stāsta Ritai un Kristai par piedāvājumu, kas saņemts no Astras. Vai draudzenes izlems pieņemt jauno veikala klienta karti? Dāvis un Kārlis uzsāk jaunu rubriku radio ēterā par mīlestību. Abus pārsteidz negaidīts zvans. Ciema kontrabandas biznesa praktizētāji saprot, ka laika nav daudz, jārīkojas ar steigu. Vai viņiem izdosies izdomāt plānu, kā atgūt zārkā apslēpto preci?

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 6.marts, Sezona: 1. (2019), Sērija: 20.

Skaistkalnus pāršalc bēdīga ziņa – mūžībā aizgājis ciema vecākais iedzīvotājs. Ciematā cilvēku kļūst aizvien mazāk. Tas Augustam liek apjaust, ka būtu jāveicina iedzīvotāju vēlme radīt pēcnācējus. Kārlim un Dāvim tiek uzticēts izveidot radio kampaņu, kas atgādinātu, cik jauka ir mīlestība. Savukārt Jēkabs un Modris nokļūst strupceļā, uzzinot, ka jārīko bēres. Viņi nav tam gatavi, jo vienīgajā zārkā paredzēta vieta kontrabandas precei.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 5.marts, Sezona: 1. (2019), Sērija: 19.

Sandis saprot, ka tik vienkārši tikšanās ar slaveno stilisti noorganizēt neizdosies, tādēļ viņš ierodas viesu namā un rezervē sev numuriņu. Tas nostrādā! Žanna kritiski izsakās par puiša veikumu, bet pati modes pasākumā ierodas ar kritizēto šalli. Santai ar Dāvja palīdzību izdodas pagatavot gliemenes. Rita un Krista ir sajūsmā, ka viss ir izdevies lieliski!

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 4.marts, Sezona: 1. (2019), Sērija: 18.

Skaistkalnos ierodas īpaša viešņa, kurai ir augstas prasības. Tas viesu mana meitenēm sagādā pamatīgas galvassāpes. Rita steigšus dodas pie Astras pēc gliemenēm, bet tā vietā saņem piedāvājumu ar žāvētu desu. Sandis nespēja noslēpt savu sajūsmu un satraukumu, uzzinot, kas ir šī dāma. Viņa jaunajam dizainerim tas var mainīt visu dzīvi. Dāvis mudina puisi sekot savam sapnim un nebaidīties runāt ar slaveno viesu nama apmeklētāju.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 28.februāris, Sezona: 1. (2019), Sērija: 17.

Viens runā, citi rīkojas. Kamēr Alberts niknojas, ka viss nenotiek pēc viņa prāta, un uztraucas, lai liesmas nopostīs viņa fabriku, Miķelis pulcē ciema ļaudis un steidzas uz apdraudēto vietu. Izsīkstot ugunsdzēsēju cisternām, Dāvis glābējiem piedāvā savas ūdens rezerves, jo laukos valda princips „viens par visiem un visi par vienu”. Brīdī, kad visā apkaimē nav elektrības, viesu namā ierodas inspektors, lai pārbaudītu tā drošību. Krista neierodas ar svarīgiem dokumentiem, jo pavada laiku kopā ar Dāvi.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 27.februāris, Sezona: 1. (2019), Sērija: 16.

Skaistkalnos ir karsta un saspringta diena, apkārtnē plosās ugunsgrēki, ar kuriem ugunsdzēsēji bez ciema iedzīvotāju palīdzības nespēj tikt galā, iesaistījies ir pat Sandis. Pēc Ritas aicinājuma ikviens ir gatavs stāties pretī ugunij, lai kopīgiem spēkiem pasargātu Skaistkalnus un savus īpašumus no briesmām. Modrim rodas aizdomas, ka ugunsnelaime vecajā pirotehnikas fabrikā sākusies viņa vainas dēļ.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 26.februāris, Sezona: 1. (2019), Sērija: 15.

Dzīvot bez uzticības nevar, tāpat kā bez mierīga prāta. Astra ir pārliecinājusies, ka vīrs viņu krāpj, turklāt Miķeļa draudzenīte izrādās laba paziņa, tādēļ viņa izkrata sirdi Santai un mācītājam Laurim, kurš ir gatavs noskaidrot, kas īstenībā notiek. Pēteris par visām varītēm grib doties līdzi ārstam Naurim pie Kristas, lai uzzinātu, vai slimniece veseļojas. Jau tagad zēnam skaidrs, ka viņš vēlas būt ārsts. Augusts paziņo Dāvim lieliskas ziņas – ir iegūts valsts finansējums Dāvja lauksaimniecības biznesa uzlabošanai, taču Bernhards iesaka nesapriecāties pāragri – ar Augustu nekad neko nevar zināt.« 1 2 ... 13 14 15 16 17 »