Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)
Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 5.septembris, Sezona: 2. (2019), Sērija: 5.

Mācītājs Lauris un skolotāja Patrīcija noorganizējuši Skaistkalnos “Lasītāju klubu”. Inese apciemo vecmāmiņu Hertu un mudina viņu iesaistīties klubā. Hertai tas patiktu, tikai baznīcā iet tāpēc gan viņa negribētu. Viņa dodas pie mācītāja Laura aprunāties un tur sastop Olgu, kura, kā allaž, ir ļoti kareivīga. Lasītāju klubs kļūst par cīņas klubu Olgai un Hertai. Jānis satiek Patrīciju un stāsta par savu darbu pie grāmatas. Viņš ir neapmierināts, ka Patrīcija plāno pievērst uzmanību lasītāju klubam, nevis tikai viņam. Dāvis ir saslimis. Viņš nepieņem ne Terēzes, ne Kārļa palīdzību un cer pats izārstēties, dzerot pienu.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 4.septembris, Sezona: 2. (2019), Sērija: 4.

Miķelis ļoti vēlas saņemt sava iemīļotā dziedātāja Dambja autogrāfu. Tagad galvenais saņemties un to palūgt. Juris par gājiena krustmāti izvēlas Kristu. Krista gan pati to nevēlas, un arī Terēzei nepatīk šī situācija. Jēkabs un Modris meklē Roberto, lai labotu izjukušo darījumu. Jānim tomēr nav cūciņas, un karantīna tiek atcelta. Visi var doties uz svētkiem! Un Kārlim gandrīz izdodas piepildīt kādu savu sapni.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 3.septembris, Sezona: 2. (2019), Sērija: 3.

Radio studijā ciemojas Arnis Krauze. Tas ir pārbaudījums gan Kārlim, gan viesim. Piedevām vēl Kārlis izsludina atlasi televīzijas raidījuma vadītāja vietai. Sandis dodas savā slepenajā misijā. Tikmēr Rita un Santa izklaidē Dagmāru, kura karantīnas dēļ iesprostota viesu namā. Maijai gadās kas neparedzēts ar kleitu. Juris turpina meklēt, kura būs svētku gājiena krustmāte. Apbedīšanas birojā ierodas kurjers un nosauc īsto paroli. Bet kur ir prece?!

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 2.septembris, Sezona: 2. (2019), Sērija: 2.

Būt viesim Skaistkalnos nemaz nav vienkārši, un to nākas izbaudīt visiem slavenajiem svētku viesiem. Jēkabs un Modris nodod Roberto kontrabandas sūtījumu. Juris noraizējies par to, kurš tagad kopā ar Dāvi vadīs pasākumu, ja Rita ir karantīnā viesu namā. Viņš aicina Dāvi izvēlēties partneros Kristu. Kārlis cer izmantot iespēju un kļūt par TV raidījuma vadītāju. Sandim ir bīstams, bet ģeniāls plāns, kā panākt, lai Armaņeva uzvelk viņa kleitu.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 29.augusts, Sezona: 2. (2019), Sērija: 1.

Notiek gatavošanās ciemata svētkiem. Dāvis būs svētku gājiena vadītājs, būs arī televīzija un ciemosies slavenības, tāpēc visi ļoti cenšas. Taču tieši šajā dienā saslimst Jānis, iespējams, ar cūciņām. Tiek izsludināta karantīna viesu namā, un ciema priekšsēdētājs Augusts nu ir iesprostots tur kopā ar Dagmāru Leganti un viesu nama meitenēm. Roberto Skaistkalnos meklē gardākos pīrādziņus, bet Jēkabs un Modris notur viņu par slepeno kontrabandistu kontaktpersonu. Sandis cer izmantot izdevību un parādīt savus dizainus blogerei Maijai Armaņevai. Ja vēl izdotos panākt, ka viņa uzvelk Sanda dizainētu kleitu! Kārlis un Juris ļoti grib parunāties ar TV diktoru Arni Krauzi.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 23.maijs, Sezona: 1. (2019), Sērija: 65. [noslēgums].

Skaistkalnieši piedalās X faktora atlasē. Savu priekšnesumu sagatavojis gandrīz vai katrs ciematnieks, taču kurš būs vislabākais, bet kurš nespēs izturēt lampu drudzi? Vai rezultātu paziņošana beigsies draudzīgā garā?

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 22.maijs, Sezona: 1. (2019), Sērija: 64.

Maija saņem darba piedāvājumu Rīgā un apsver iespēju pamest Skaistkalnus. Ūdenstornis joprojām nav salabots, vai apsviedīgie biznesmeņi labi nopelnīs uz izslāpušo kaimiņu rēķina? Maija dodas pie Laura paziņot savu lēmumu par prombraukšanu.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 21.maijs, Sezona: 1. (2019), Sērija: 63.

Alberts kļūst par interneta slavenību, savukārt Sandi piemeklē depresija. Dāvi moka sirdsapziņas pārmetumi. Pazūd Bernhards. Kārlis sastrīdas ar Noru. Skaistkalnos problēmas ar ūdensapgādi. Astra nolemj izmantot situāciju savā labā. Savs biznesa plāns izdomāts arī apbedīšanas biroja puišiem. Kuram sekmēsies labāk?« 1 2 ... 13 14 15 16 17 ... 22 23 »