Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)
Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 12.septembris, Sezona: 2. (2019), Sērija: 9.

Visi aizvien pārspriež filmā redzēto, bet vairāk jau to, kā tā katram likusi justies. Nevienas no attiecībām vairs nav tādas kā iepriekš. Un neviens nezina, kur palicis Bernhards. Dažreiz dzīvē viss ir tā, kā tas izskatās. Bet reizēm tas tā tomēr nav. Un šī ir tā reize.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 11.septembris, Sezona: 2. (2019), Sērija: 8.

TV rādīs dokumentālo filmu, ko Dokumentālists uzņēma par Skaistkalniem. Ne viens vien nu ir satraucies par to, ko sarunājis. Īpaši Juris, kurš aizbraucot Dokumentālistam uzlicis sodu. Alberts iesaka sarīkot kopīgu filmas skatīšanos kafejnīcā un pat gatavs uzsaukt uzkodas, jo tā būs laba reklāma Skaistkalniem. Tomēr filma nemaz nav tāda, uz kādu viņš cerējis, un arī citi kļūst pavisam sašļukuši.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 10.septembris, Sezona: 2. (2019), Sērija: 7.

Visi to jau redzējuši, tomēr der atgādināt – Skaistkalnos ieradās Dokumentālists, lai uzņemtu filmu par dzīvi Skaistkalnos. Ieceres nesakrīt ar realitāti, un arī paši filmas varoņi vairs nav gatavi būt tādi, kādi patiesībā ir. Kameras acs liek ieskatīties arī savā dzīvē vērīgāk gan Norai, gan Kristīnei un citiem. Un diez vai to var apzīmēt tikai ar – dzīve ir kā brīnišķa dziesma.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 9.septembris, Sezona: 2. (2019), Sērija: 6.

Olga uzskata Hertu par pagānu un raganu. Viņa pat uzkrāso uz Hertas durvīm vārdu “Ragana”. Lauris cenšas pārliecināt Olgu, bet kuram tad tas varētu izdoties. Terēzei izdodas pierunāt Dāvi doties pie ārsta. Izrādās, ka Dāvis nedrīkst lietot piena produktus. Jānis gaida Patrīcijas vērtējumu savam manuskriptam, kurš skan – diezgan īpatnēji. Jānis sadusmojas, bet tad tomēr izlīgst ar Patrīciju un vienojas turpināt darbu pie grāmatas kopā. Un mācība no šīs trakās dienas ir – vajag cienīt citu cilvēku uzskatus, uzklausīt, atzīt savas kļūdas un vienmēr būt draudzīgiem.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 5.septembris, Sezona: 2. (2019), Sērija: 5.

Mācītājs Lauris un skolotāja Patrīcija noorganizējuši Skaistkalnos “Lasītāju klubu”. Inese apciemo vecmāmiņu Hertu un mudina viņu iesaistīties klubā. Hertai tas patiktu, tikai baznīcā iet tāpēc gan viņa negribētu. Viņa dodas pie mācītāja Laura aprunāties un tur sastop Olgu, kura, kā allaž, ir ļoti kareivīga. Lasītāju klubs kļūst par cīņas klubu Olgai un Hertai. Jānis satiek Patrīciju un stāsta par savu darbu pie grāmatas. Viņš ir neapmierināts, ka Patrīcija plāno pievērst uzmanību lasītāju klubam, nevis tikai viņam. Dāvis ir saslimis. Viņš nepieņem ne Terēzes, ne Kārļa palīdzību un cer pats izārstēties, dzerot pienu.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 4.septembris, Sezona: 2. (2019), Sērija: 4.

Miķelis ļoti vēlas saņemt sava iemīļotā dziedātāja Dambja autogrāfu. Tagad galvenais saņemties un to palūgt. Juris par gājiena krustmāti izvēlas Kristu. Krista gan pati to nevēlas, un arī Terēzei nepatīk šī situācija. Jēkabs un Modris meklē Roberto, lai labotu izjukušo darījumu. Jānim tomēr nav cūciņas, un karantīna tiek atcelta. Visi var doties uz svētkiem! Un Kārlim gandrīz izdodas piepildīt kādu savu sapni.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 3.septembris, Sezona: 2. (2019), Sērija: 3.

Radio studijā ciemojas Arnis Krauze. Tas ir pārbaudījums gan Kārlim, gan viesim. Piedevām vēl Kārlis izsludina atlasi televīzijas raidījuma vadītāja vietai. Sandis dodas savā slepenajā misijā. Tikmēr Rita un Santa izklaidē Dagmāru, kura karantīnas dēļ iesprostota viesu namā. Maijai gadās kas neparedzēts ar kleitu. Juris turpina meklēt, kura būs svētku gājiena krustmāte. Apbedīšanas birojā ierodas kurjers un nosauc īsto paroli. Bet kur ir prece?!

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 2.septembris, Sezona: 2. (2019), Sērija: 2.

Būt viesim Skaistkalnos nemaz nav vienkārši, un to nākas izbaudīt visiem slavenajiem svētku viesiem. Jēkabs un Modris nodod Roberto kontrabandas sūtījumu. Juris noraizējies par to, kurš tagad kopā ar Dāvi vadīs pasākumu, ja Rita ir karantīnā viesu namā. Viņš aicina Dāvi izvēlēties partneros Kristu. Kārlis cer izmantot iespēju un kļūt par TV raidījuma vadītāju. Sandim ir bīstams, bet ģeniāls plāns, kā panākt, lai Armaņeva uzvelk viņa kleitu.« 1 2 ... 12 13 14 15 16 ... 22 23 »