Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)
Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 19.septembris, Sezona: 2. (2019), Sērija: 13.

Sandis cenšas uzzināt, kā Alisei veicas Rīgā. Viņa nesteidzas atpakaļ, un Sandis ir tik nelaimīgs. Terēze izprašņā Kristu par Dāvja “citu sievieti”. Situācija ir ļoti neveikla. Kristīne pierunā Terēzi palikt Skaistkalnos ilgāk un turpināt strādāt pie viņas mājas projekta. Olga izstāsta Terēzei, ka Krista ir Dāvja draudzene. Terēze izskaidrojas ar Dāvi un Kristu. Dāvis un Krista vienojas arī turpmāk būt tikai draugi.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 18.septembris, Sezona: 2. (2019), Sērija: 12.

Alise uzaicināta uz modeles kastingu Rīgā. Sandis par to nemaz nav priecīgs. Mācītājs iedrošina Alisi doties uz Rīgu un piepildīt savus sapņus, bet Alise pārdzīvo, ka Sandris nevēlas viņai sekot. Terēze izjautā Santu, vai viņa nezina, vai Dāvim ir cita sieviete. Rita aizvien necieš Albertu, bet Harijam patīk Terēze.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 17.septembris, Sezona: 2. (2019), Sērija: 11.

Maratonam ir dalībnieki un skatītāji, bet izrādās, ka nav medaļu. Un, izrādās arī, ka Skaiskalnu vīri tomēr nav tik labā fiziskā formā, lai maratonu noskriet būtu nieks. Bet uzvarētājs maratonā ir, un tam ir tieši tāds iznākums, lai secinātu – priekš kam gan medaļas, ja ir iespēja gardi pasmieties. Taču Dāvim un Terēzei smiekli nenāk, un Terēze dusmīga atkal pārvācas nakšņot uz viesu namu.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 16.septembris, Sezona: 2. (2019), Sērija: 10.

Viesu nama meitenes rīko Skaistkalnu minimaratonu. Mērķis ir palīdzēt dzīvnieku patversmēm, tāpēc Ritai ir ideja maratona uzvarētājam uzdāvināt suni. Dakteris Nauris pieskatīs dalībnieku veselību, palīgos viņš uzaicina Santu, jo viņš ļoti vēlas pavadīt laiku kopā. Arī mācītājs cītīgi gatavojas maratonam, bet viņa treniņi nemaz nepatīk Olgai, un viņa nevilcinās aizrādīt, ka viņš atkal rīkojas nepareizi. Juris ir ļoti pārliecināts par saviem panākumiem maratonā. Viņš pat sader ar Bernhardu, ka, ja nevinnēs, noskries distanci vēlreiz, pie kam vienās apakšbiksēs.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 12.septembris, Sezona: 2. (2019), Sērija: 9.

Visi aizvien pārspriež filmā redzēto, bet vairāk jau to, kā tā katram likusi justies. Nevienas no attiecībām vairs nav tādas kā iepriekš. Un neviens nezina, kur palicis Bernhards. Dažreiz dzīvē viss ir tā, kā tas izskatās. Bet reizēm tas tā tomēr nav. Un šī ir tā reize.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 11.septembris, Sezona: 2. (2019), Sērija: 8.

TV rādīs dokumentālo filmu, ko Dokumentālists uzņēma par Skaistkalniem. Ne viens vien nu ir satraucies par to, ko sarunājis. Īpaši Juris, kurš aizbraucot Dokumentālistam uzlicis sodu. Alberts iesaka sarīkot kopīgu filmas skatīšanos kafejnīcā un pat gatavs uzsaukt uzkodas, jo tā būs laba reklāma Skaistkalniem. Tomēr filma nemaz nav tāda, uz kādu viņš cerējis, un arī citi kļūst pavisam sašļukuši.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 10.septembris, Sezona: 2. (2019), Sērija: 7.

Visi to jau redzējuši, tomēr der atgādināt – Skaistkalnos ieradās Dokumentālists, lai uzņemtu filmu par dzīvi Skaistkalnos. Ieceres nesakrīt ar realitāti, un arī paši filmas varoņi vairs nav gatavi būt tādi, kādi patiesībā ir. Kameras acs liek ieskatīties arī savā dzīvē vērīgāk gan Norai, gan Kristīnei un citiem. Un diez vai to var apzīmēt tikai ar – dzīve ir kā brīnišķa dziesma.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 9.septembris, Sezona: 2. (2019), Sērija: 6.

Olga uzskata Hertu par pagānu un raganu. Viņa pat uzkrāso uz Hertas durvīm vārdu “Ragana”. Lauris cenšas pārliecināt Olgu, bet kuram tad tas varētu izdoties. Terēzei izdodas pierunāt Dāvi doties pie ārsta. Izrādās, ka Dāvis nedrīkst lietot piena produktus. Jānis gaida Patrīcijas vērtējumu savam manuskriptam, kurš skan – diezgan īpatnēji. Jānis sadusmojas, bet tad tomēr izlīgst ar Patrīciju un vienojas turpināt darbu pie grāmatas kopā. Un mācība no šīs trakās dienas ir – vajag cienīt citu cilvēku uzskatus, uzklausīt, atzīt savas kļūdas un vienmēr būt draudzīgiem.« 1 2 ... 12 13 14 15 16 ... 22 23 »