Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)
Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 3.oktobris, Sezona: 1. (2019), Sērija: 21.

Jānis meklē Patrīcijas sabiedrību un apciemo viņu skolā. Tikmēr Rita nolemj noorganizēt kopīgas vakariņas, lai savestu kopā Patrīciju un Hariju. Vakariņas izvēršas visai neērtas, Jānis kļūst greizsirdīgs, bet Rita nenojauš par vīra un Patrīcijas simpātijām.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 2.oktobris, Sezona: 1. (2019), Sērija: 20.

Sandis un Alise uz ielas filmē videoklipu Sanda veidotajos tērpos. Olgai tas šķiet nepieņemami un, ja viņai tā šķiet, mierā jau viņa neliksies. Viņa pasludina Alisi par netikumīgu un vēlas izraidīt viņu no Skaistkalniem. Tīna, Inese un Gatis noorganizē atbalsta protestu un pieprasa tiesības ģērbties, kā vien katrs vēlas. Skaistkalniem arī ir jābūt laikmetīgiem.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 1.oktobris, Sezona: 1. (2019), Sērija: 19.

Novērošanas kameras tracina Santu un Kristu, tāpēc Rita tās noņem. Jānis ir ļoti vīlies. Kārlis mokās greizsirdībā. Dāvis cenšas viņam palīdzēt. Kārlis mēģina saņemties un atbalstīt Noru, un varbūt tas arī ir īstais ceļš – nevis sarežģīt lietas, bet atbalstīt vienam otru. Un kārtīgi samīļot. Pēteris un Bernhards gatavojas saviem randiņiem. Izrādās, ka interneta randiņš ir diezgan stresaina lieta. Un Vasara izrādās… ne gluži tas, kas gaidīts.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 30.septembris, Sezona: 1. (2019), Sērija: 18.

Jānis meklē kādu, ar ko draudzēties vai vienkārši paēst brokastis, taču tas nemaz nav tik vienkārši. Jānim nav, ko darīt, un viņš nolemj uzlabot viesu namu – uzstādīt drošības novērošanas kameras. Ritai tas nemaz nepatīk, jo viņa nevēlas mācīties ko jaunu. Jānis demonstrē uzstādītās kameras Dāvim, un nonāk pavisam neveiklā situācijā. Pēterītis atradis draudzeni, ar ko sarakstīties internetā, un iesaka arī opim pameklēt, jo to taču var darīt arī anonīmi. Tā nu Bernhards pamazām apgūst saziņu internetā un iepazīstas ar dāmu ar nikneimu Vasara. Bernhards un Pēteris sarunā tikšanos ar savām interneta draudzenēm. Nora vēlas pamēģināt dabūt darbu ārpus Skaistkalniem, jo viņa vēlas pārmaiņas. Kārlis par to nepavisam nav sajūsmā.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 26.septembris, Sezona: 2. (2019), Sērija: 17.

Harijs ir seksīgs. To atzīst gan Kristīne, gan Terēze, bet vectēvs Bernhards raizējas ar Hariju. Arī māsa Maija, jo Terēze nepavisam nav no viena “plauktiņa” ar Hariju. Draugiem Kārlim un Dāvim arī ir nopietni jāaprunājas par sievietēm. Kārlis nopērk sievai mašīnu, lai viņa varētu braukt uz jauno darbu. Sandim jāfotografē tērpi konkursam, un Alise sarunājusi viņam palīgā Juri. Varbūt labāk to nevajadzēja darīt. Tāpat kā nevajag uztraukties par konkursu.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 25.septembris, Sezona: 2. (2019), Sērija: 16.

Draudzīgs vakars ciemos pie Dāvja izvēršas Kārļa un Noras strīdā. Santa ar Nauri vēl mēģina apjaust savas jūtas, bet Krista ar Dāvi gan saprot, ka nekādas nopietnas attiecības viņiem nebūs. Vai arī … vismaz jāaprunājas – kā tad īsti būs. Ko sievietes vēlas, to nezina ne Kārlis, ne Dāvis. Nora piedevām paziņo, ka grib pieņemt jaunu darbu pilsētā, bet Kristai vajag laiku, lai saprastu, ko īsti vēlas.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 24.septembris, Sezona: 2. (2019), Sērija: 15.

Viesu namā pulcējas satrauktie ķīlnieku radinieki. Atnāk arī norūpējusies Terēze. Šis nav laiks attiecību skaidrošanai, tāpēc Terēze un Krista noslēdz pamieru. Tikmēr policists Juris koordinē aplenkumu un mierina radiniekus, bet ķīlnieki mēģina pierunāt laupītājus būt apdomīgiem. Viss beidzas veiksmīgi un Alberts var sūkstīties par laupītāju neprofesionalitāti, Olga samīļot meitu, bet Dāvis redzēt gan Terēzes, gan Kristas rūpes par viņa drošību. Šādi brīži liek mums domāt par to, kas mums ir dots un cik svarīgi mums ir mūsu tuvie cilvēki.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 23.septembris, Sezona: 2. (2019), Sērija: 14.

Pēc ciemata svētkiem sākas strīds par to, kam pienāksies svētkos saziedotā nauda – baznīcai vai pašvaldībai. Dāvis izlemj palīdzēt mācītājam Laurim tikt galā ar Augustu un Albertu. Skaistkalnos ierodas divi aizdomīgi un ļoti nesaderīgi tipiņi. Pie policista Jura ciemojas kolēģi no slepenās vienības, un Juris nevar vien beigt slavēt šejienes mieru un gardos ēdienus. Taču miers ir gaistošs – aizdomīgie tipiņi izrādās ir laupītāji un nu Skaistkalnos notiek laupīšana ar ķīlnieku sagrābšanu. Varbūt ne tik profesionāla kā vajadzētu, bet visi ir nobijušies ne pa jokam.« 1 2 ... 11 12 13 14 15 ... 22 23 »