Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)
Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 17.oktobris, Sezona: 1. (2019), Sērija: 29.

Harijs no Miķeļa nopērk jaunu mašīnu. Nu ne gluži jaunu. Drīzāk vecu. Ļoti bēdīgā stāvoklī. Un nu abi strīdas, kurš vainīgs, ka tā nedarbojas. Augusta rīkotais pasākums gluži neizdodas, kā bija iecerēts. Kaut gan – ministrs tiešām iegriezās Skaistkalnos. Iespējams gan, ka nejauši.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 16.oktobris, Sezona: 1. (2019), Sērija: 28.

Uz Skaistkalniem brauc Vides un reģionālās attīstības ministrs. Augusts metas rīkot greznu uzņemšanu. Dāvis ministra vizītes laikā aicina piketēt pret bedrainajiem ceļiem. Modris ar Jēkabu rīko bēres. Klients pasūtījis, ka vēlas zārkā ievietot rāciju. Viss beidzas ar labu peļņu, jo rācija kapā sāk skanēt, piederīgie pārbīstas un kaps jārok vaļā vēlreiz.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 15.oktobris, Sezona: 1. (2019), Sērija: 27.

Alberts rīko sava jaunā produkta "Dzidrais ūdens ar citronu" prezentāciju. Ierodas viņa partneris un pastāsta, ka biznesā lielas problēmas un iesaka sarīkot ražotnē ugunsgrēku un iekasēt apdrošināšanas naudu. Alberta sieva Kristīne to nejauši dzird un ļoti baidās par savu vīru un to, ko viņš varētu izdarīt. Ciema kafejnīcā notiek prezentācija. Tās vidū ierodas policists Juris un paziņo, ka Albertam jāiet viņam līdz.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 14.oktobris, Sezona: 1. (2019), Sērija: 26.

Dāvis darbā ir dusmīgs, neuzmanīgs, uzkāpj uz darba rīkiem un savainojas. Tas liek viņam aizdomāties par dzīvi un nāvi. Viņš pasaka Kristai, ka nevēlas vairs slēpties no sevis un grib būt ar viņu kopā. Pēterītis skolā mācās par dabas aizsardzību. Viņš nolemj iesaistīties dabas sargāšanā un iesaistīt arī pārējos ciema iedzīvotājus. Vai skaistkalnieši uzklausīs jaunatnes balsi?

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 10.oktobris, Sezona: 1. (2019), Sērija: 25.

Patrīcija un Augusts gatavojas lekcijai. Viņi uz brīdi atstāj Miķeli un Astru pieskatīt telpu. Lekcijas tēma un rekvizīti vedina uz romantiku un kāpēc gan tai neļauties arī kafejnīcā. Abus romantiķus gandrīz pārsteidz Olga. Kad sākas lekcija, ierodas Olga un paziņo, ka zina, ka Patrīcijai ir sakars ar precētu vīrieti. Patrīcija un Jānis ir samulsuši. Olga saka, ka dzirdējusi, kā Patrīcija un Augusts aiz sienas mīlējas. Miķelis pasaka, ka tas bijis viņš ar Astru.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 9.oktobris, Sezona: 1. (2019), Sērija: 24.

Skolotāja Patrīcija apņemas sarīkot lekciju par kontracepciju un ģimenes plānošanu. To padzird Olga un asi pret to vēršas, jo tas nesaskan ar baznīcas nostāju. Dāvis cītīgi nododas darbam siltumnīcās, lai nerisinātu privātās problēmas. Beigās viņam jau sāk šķist, ka dzird augus runājam. Viņš sauc palīgā Kārli, lai tas nāk ierakstīt skaņas. Abi dzird balsis un nobīstas. Izrādās, ka viņi saelpojušies augus mēslošanas ķimikālijas un sākušās halucinācijas. Taču arī katrā murgā ir kāda drusciņa patiesības…

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 8.oktobris, Sezona: 1. (2019), Sērija: 23.

Markuss nozog Santai naudu, Gatis pieprasa to atdot un liek Markusam braukt prom. Gatis atgriežas mājās, atvainojas mammai un saprot, ka ir ļoti mainījies. Santa ar viņu ļoti lepojas. Kārlis izsmej Hariju par to, ka viņš neprot braukt ar riteni. Bernhards apņemas Harijam palīdzēt. Harijs iemācās braukt ar riteni un izaicina Kārli uz sacensībām.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 7.oktobris, Sezona: 1. (2019), Sērija: 22.

Pie Gata ciemos atbrauc draugs Markuss no Rīgas. Stāsti par bijušajiem draugiem Gati īsti neiepriecina. Un vispār Gatim ar Markusu īsti vairs nesaskan, jo abiem tagad ir atšķirīgas dzīves, vai arī Gatis ir mainījies, kaut draugam to atzīt negrib. Harijs, kā ik gadu mammas nāves dienā, piedzeras. Viņš brauc ar auto un savainojas. Policists Juris atņem viņam auto un iesaka braukt ar riteni. Harijas atzīstas, ka neprot braukt ar riteni, jo bērnībā to tā arī neiemācījās.« 1 2 ... 10 11 12 13 14 ... 22 23 »