Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)
Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 13.maijs, Sezona: 1. (2019), Sērija: 58.

Gati, Tīnu un Inesi pārņēmis dumpiniecisks noskaņojums. Kādas gan būs tā sekas? Astrai rodas ģeniāla ideja, kā uzlabot savu biznesu. Kas gan viņai prātā? Kristīne saņem drosmi un izsaka Albertam savu viedokli, tomēr saruna pāraug konfliktā. Kā tas beigsies?

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 9.maijs, Sezona: 1. (2019), Sērija: 57.

Kārlis saņem analīžu rezultātus ar ne pārāk iepriecinošām ziņām. Savukārt Jēkabam un Modrim jānoorganizē perfektas bēres Augusta māsīcas vīram, kā gan puiši tiks galā ar šo uzdevumu? Dāvis skaistkalniešus iedrošina sekot saviem sapņiem, bet kas notiks brīdī, kad daži šos vārdus uztvers pārāk burtiski?

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 8.maijs, Sezona: 1. (2019), Sērija: 56.

Rita un Jānis vakariņo kopā ar saviem lielākajiem ienaidniekiem, vai pasākums paies bez asins izliešanas? Inese un Tīna ielaužas Alberta istabā. Dāvis kļūst greizsirdīgs uz Nauri. Jānim dodas uz slepenu tikšanos ar Albertu. Skaistkalnu jauniešiem jauns mājasdarbs – izdomāt savas nākotnes vēlmes, taču kur meklēt iedvesmu, ja ģimenēs valda vieni vienīgi kašķi? Ko par savu nākotni domā Tīna, Gatis un Inese?

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 7.maijs, Sezona: 1. (2019), Sērija: 55.

Herta vēršas pēc padoma pie Patrīcijas. Dāvis atzīstas Kārlim apjukumā. Terēze lūdz palīdzību Kristai. Alberts paziņo, ka Kristīni gaida romantisks pārsteigums. Vai patiešām? Terēze saslimst un dodas pie Naura pēc palīdzības.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 6.maijs, Sezona: 1. (2019), Sērija: 54.

Terēze un Dāvis nespēj atrisināt konfliktus savā starpā. Strīdi turpinās arī Fūrmaņu ģimenē. Terēze pārceļas uz viesu namu, vai viņas un Dāvja starpā viss patiešām ir beidzies? Kas par to sakāms Kristai? Gatis pamatīgi pārbiedē Hertu. Olga ir pārliecināta, ka mazdēlu apsēduši ļaunie gari. Astra ir pārliecināta, ka Skaistkalni piedzīvojuši brīnumu.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 2.maijs, Sezona: 1. (2019), Sērija: 53.

Vilkacis noķerts, tomēr ciemata iedzīvotājus joprojām biedē mistiski trokšņi. Vai šoreiz ciematā viesojas spoki? Santa saslimusi un gribot negribot jādodas pie Naura. Vai šī vizīte būs ar romantisku nokrāsu? Rita saņem biznesa piedāvājumu no Augusta, bet ko par to domā Krista un Santa?

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 1.maijs, Sezona: 1. (2019), Sērija: 52.

Alberts un Aristīds vienojas viens otru atbalstīt, bet vai viņu plāns izdosies un Juris piedzīvos sakāvi? Ciema ļaudis pošas uz kafejnīcu skatīties koncertu – vai šis pasākums patiešām būs prieka pilns? Vai tomēr ikdienas ķildas ņems virsroku pār svētku noskaņojumu?

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 30.aprīlis, Sezona: 1. (2019), Sērija: 51.

Starp Skaistkalnu orķestra dalībniekiem un Juri izceļas konflikts, un šķiet, ka Jura vēlme uzvarēt orķestru konkursā ir lielāka par orķestra varēšanu. Turklāt ciematā ieradies konkurējošā orķestra diriģents, ar kuru Jurim ir konflikts jau no Mūzikas akadēmijas laikiem. Tīna mēģina pārliecināt Inesi, ka dzīve ciematā nemaz nav tik slikta, savukārt Sandis savas bēdas izsūdz mātei, taču vai tas ko palīdzēs?« 1 2 ... 8 9 10 11 12 ... 16 17 »