Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 2.maijs, Sezona: 1. (2019), Sērija: 53.

Vilkacis noķerts, tomēr ciemata iedzīvotājus joprojām biedē mistiski trokšņi. Vai šoreiz ciematā viesojas spoki? Santa saslimusi un gribot negribot jādodas pie Naura. Vai šī vizīte būs ar romantisku nokrāsu? Rita saņem biznesa piedāvājumu no Augusta, bet ko par to domā Krista un Santa?

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 1.maijs, Sezona: 1. (2019), Sērija: 52.

Alberts un Aristīds vienojas viens otru atbalstīt, bet vai viņu plāns izdosies un Juris piedzīvos sakāvi? Ciema ļaudis pošas uz kafejnīcu skatīties koncertu – vai šis pasākums patiešām būs prieka pilns? Vai tomēr ikdienas ķildas ņems virsroku pār svētku noskaņojumu?

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 30.aprīlis, Sezona: 1. (2019), Sērija: 51.

Starp Skaistkalnu orķestra dalībniekiem un Juri izceļas konflikts, un šķiet, ka Jura vēlme uzvarēt orķestru konkursā ir lielāka par orķestra varēšanu. Turklāt ciematā ieradies konkurējošā orķestra diriģents, ar kuru Jurim ir konflikts jau no Mūzikas akadēmijas laikiem. Tīna mēģina pārliecināt Inesi, ka dzīve ciematā nemaz nav tik slikta, savukārt Sandis savas bēdas izsūdz mātei, taču vai tas ko palīdzēs?

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 29.aprīlis, Sezona: 1. (2019), Sērija: 50.

Sandis pamatīgi saniknojas uz Alisi, kas gan izraisījis tādas dusmas? Savukārt ciema vīriem nākas saņemt drosmi un pirmo reizi mūžā pozēt fotogrāfam. Vai rezultāts būs veiksmīgs? Krista gatavojas karam ar žurnālisti – kāds gan pēc ciemošanās beigām būs raksts tūrisma portālā? Vai viesu namu izdosies parādīt no labās puses?

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 25.aprīlis, Sezona: 1. (2019), Sērija: 49.

Viesu nama meitenes gatavojas žurnālistes uzņemšanai – viņa ir gatava popularizēt gan Skaistkalnus, gan viesu namu. Vai dāmu plāns izdosies? Kādēļ Krista nav iepriecināta par žurnālistes ierašanos? Miķelis iecerējis izveidot autoservisam veltītu kalendāru. Šī ideja sajūsmina Alisi, kura nolemj nelaist garām iespēju uzlabot savas modeles prasmes. Vai viņas ieceres izdosies?

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 24.aprīlis, Sezona: 1. (2019), Sērija: 48.

Pēc strīda ar vecmāmiņu Gatis ciema kafejnīcā izlemj piedalīties zolītes spēlēšanā. Ciema vīros tas gan izraisa uzjautrinājumu, savukārt Gatim izdodas pārsteigt Olgu. Savā dzimšanas dienā Jānis saņem gan vienādas dāvanas, gan nepatīkamu pārsteigumu.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 23.aprīlis, Sezona: 1. (2019), Sērija: 47.

Lai uzlabotu attiecības ar Dāvi, Terēze izplāno intīmas brokastis. Vai Dāvis novērtēs viņas pūliņus? Ciema dāmās sajūsmu izraisa jauna un muskuļota fitnesa trenera ierašanās ciemā, kafejnīca ar vingrotājām ir pārpildīta. Bet vai ciema vīri būs tikpat prieka pilni? Jānim tuvojas dzimšanas diena. Uzzinot, ka viņa rakstītā grāmata jau ir tikpat kā pabeigta, Rita izlemj savam vīram sagādāt īpašu pārsteigumu.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 22.aprīlis, Sezona: 1. (2019), Sērija: 46.

Skaistkalnu mazie svētki – Kārļa biljarda spēle. Uzzini, kas tajā tik īpašs un visus ciema vīrus sajūsminošs. Dāvi spēle garlaiko, vai viņš labāk izvēlēsies pavadīt vakaru kopā ar Terēzi? Rita un Jānis turpina meklēt Inesi. Apzvanīti visi viņas draugi, aptaujāti visi ciema ļaudis, tomēr ziņu nekādu. Kur Inese palikusi?1 2 3 ... 6 7 »