Pašmāju seriālu anotācijas

Viss pa jaunam

18.jūnijs

3. (2020)sezonas 68 (SEZONAS NOSLĒGUMS).sērija

Mīlestība ir vissvarīgākais! Arī Skaistkalnos. Pat, ja Juris domā, ka tas ir tikai grafisks piesārņojums. Viesu nams rīkos Mīlestības vakariņas. Olga gremdējas atmiņās un gatava pat painteresēties par iepazīšanās sludinājumiem. Lauris saņēmis ziņu no baznīcu valdes par savu nākotni. Un viņš ir gatavs lielam solim arī attiecībās. Dāvis gatavs pieņemt svarīgu dzīves lēmumu. Viņam ir viss, lai to izdarītu. Un viņam ir ideāls plāns, kā to izdarīt. Nekas nevar noiet greizi.

Viss pa jaunam

18.jūnijs

3. (2020)sezonas 67.sērija

Jānis jūtas tik neatvairāms. Vai uz Patrīciju tas atstās iespaidu? Un vai Rita vēlas Jāni atpakaļ? Un vai Kristai izdosies iekvēlināt Dāvi, kurš pēdējā laikā ir tik aizņemts un vakarus pavada kopā ar Žannu.

Viss pa jaunam

17.jūnijs

3. (2020)sezonas 66.sērija

Nora vairs nevar nociesties – viņa grib zināt, vai viņai būs puisīši vai meitiņas. Varbūt Herta var palīdzēt? Skaistkalnos atgriezies Jānis! Kopā ar jaunu draudzeni. Ritai tas būs pārsteigums. Un Patrīcijai arī.

Viss pa jaunam

16.jūnijs

3. (2020)sezonas 65.sērija

Vēlēšanu diena ir klāt un skaistkalnieši dodas izdarīt savu izvēli. Visi ir satraukti, tikai Augusts izliekas vēss un mierīgs. Viņš pie urnas dosies vēlāk. Vai tā ir pareizā taktika? Lai nu kā – balsis ir saskaitītas, un rezultāts top zināms.

Viss pa jaunam

11.jūnijs

3. (2020)sezonas 64.sērija

Alberts spēlē viltīgu spēli. Kārlim tas ir par sarežģītu. Bet Olga ir gatava dot ļaudīm to, pēc kā viņi alkst visvairāk, īpaši, ja iespēja pati iekrīt rokās. Jēkabam un Modrim dzīve atkal sagriežas kājām gaisā. Deputātu debatēs Augusts un Dāvis iekarst ne pa jokam. Kurš gan teica, ka Skaistkalnos vēlēšanas ir citādas kā visur citur.

Viss pa jaunam

10.jūnijs

3. (2020)sezonas 63.sērija

Olga aktīvi metusies glābt cilvēkus no netiklas dzīves. Skaļi un uzbāzīgi. Kārlim šis grūtniecības laiks kļūst aizvien smagāks. Bet viņš nav tas, kurš padodas. Jēkabam jauna biznesa ideja – porcelāns! Gandrīz Kuzņecovs. Nauda vairs nav problēma. Dāvis meklē idejas, ko iedzīvotāji vēlētos mainīt Skaistkalnos. Alberts un Žanna gatavo ļoti viltīgus plānus.

Viss pa jaunam

9.jūnijs

3. (2020)sezonas 62.sērija

Kristai ir jauns trenažieris, Sandis izmisīgi cenšas izgudrot dizainus suņiem un tikt galā ar vecākiem, Kārlis vārguļo. Kurš gan teica, ka pārmaiņas ir vieglas un uz labu. Bet – lai ar kādām grūtībām mums būtu jāsaskaras, ja mums ir mīlestība, viss ir iespējams.

Viss pa jaunam

4.jūnijs

3. (2020)sezonas 61.sērija

Sandis ir uzaicināts piedalīties TV dizaineru konkursā! Beidzot veiksme, slava un iespēja! Pirmais uzdevums – veidot dizainu… suņiem. Krista ir norūpējusies, ka Dāvis kļuvis vienaldzīgs. Varbūt jārūpējas vairāk par figūru un jātrenējas? Arī Kārlis kļūšot par vīrieti bez kaitīgaim ieradumiem. Tikai viņš jūtas aizvien sliktāk.


1 2 3 ... 22 23 »