Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)




Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 11.jūnijs, Sezona: 3. (2020), Sērija: 64.

Alberts spēlē viltīgu spēli. Kārlim tas ir par sarežģītu. Bet Olga ir gatava dot ļaudīm to, pēc kā viņi alkst visvairāk, īpaši, ja iespēja pati iekrīt rokās. Jēkabam un Modrim dzīve atkal sagriežas kājām gaisā. Deputātu debatēs Augusts un Dāvis iekarst ne pa jokam. Kurš gan teica, ka Skaistkalnos vēlēšanas ir citādas kā visur citur.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 10.jūnijs, Sezona: 3. (2020), Sērija: 63.

Olga aktīvi metusies glābt cilvēkus no netiklas dzīves. Skaļi un uzbāzīgi. Kārlim šis grūtniecības laiks kļūst aizvien smagāks. Bet viņš nav tas, kurš padodas. Jēkabam jauna biznesa ideja – porcelāns! Gandrīz Kuzņecovs. Nauda vairs nav problēma. Dāvis meklē idejas, ko iedzīvotāji vēlētos mainīt Skaistkalnos. Alberts un Žanna gatavo ļoti viltīgus plānus.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 9.jūnijs, Sezona: 3. (2020), Sērija: 62.

Kristai ir jauns trenažieris, Sandis izmisīgi cenšas izgudrot dizainus suņiem un tikt galā ar vecākiem, Kārlis vārguļo. Kurš gan teica, ka pārmaiņas ir vieglas un uz labu. Bet – lai ar kādām grūtībām mums būtu jāsaskaras, ja mums ir mīlestība, viss ir iespējams.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 4.jūnijs, Sezona: 3. (2020), Sērija: 61.

Sandis ir uzaicināts piedalīties TV dizaineru konkursā! Beidzot veiksme, slava un iespēja! Pirmais uzdevums – veidot dizainu… suņiem. Krista ir norūpējusies, ka Dāvis kļuvis vienaldzīgs. Varbūt jārūpējas vairāk par figūru un jātrenējas? Arī Kārlis kļūšot par vīrieti bez kaitīgaim ieradumiem. Tikai viņš jūtas aizvien sliktāk.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 3.jūnijs, Sezona: 3. (2020), Sērija: 60.

Nora uzzina, ka Kārlis iegādājies to, ko solījies nepirkt. Un uzzinājusi arī, cik tas maksā. Kārlim nāksies tagad parāpot uz ceļiem. Žannai jebkurš līdzeklis būs labs, lai iepatiktos šejieniešiem. Un viņa netaisās ne pie viena pierast, vietējiem būs jāpierod pie viņas.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 2.jūnijs, Sezona: 3. (2020), Sērija: 59.

Žanna ķeras pie darba – jāaprunājās ar vietējām sievietēm. Katrs vēlētājs ir svarīgs. Kārlis saņēmis sūtījumu, bet to nedrīkst rādīt Norai. Puišiem puišu lietas. Pat, ja tās ir bērnišķīgas. Olga katrā situācijā atradīs iespēju pievērst sev uzmanību. Pat, ja jāizdomā neeksistējoša slimība.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 28.maijs, Sezona: 3. (2020), Sērija: 58.

Olga uztraucas, ka Santa un Nauris viņu pametīs. Nora uzzina, ka Kārlis iegādājies to, ko solījies nepirkt. Un uzzinājusi arī, cik tas maksā. Kārlim nāksies tagad parāpot uz ceļiem. Žannai jebkurš līdzeklis būs labs, lai iepatiktos šejieniešiem. Un viņa netaisās ne pie viena pierast, vietējiem būs jāpierod pie viņas.

Seriāls "Viss pa jaunam", Datums: 27.maijs, Sezona: 3. (2020), Sērija: 57.

Žanna ķeras pie darba – jāaprunājas ar vietējām sievietēm. Katrs vēlētājs ir svarīgs. Kārlis saņēmis sūtījumu, bet to nedrīkst rādīt Norai. Puišiem puišu lietas. Pat, ja tās ir bērnišķīgas. Olga katrā situācijā atradīs iespēju pievērst sev uzmanību. Pat, ja jāizdomā neeksistējoša slimība.



1 2 3 ... 22 23 »