Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)

Seriāls "Svešā seja", Datums: 1.februāris, Sezona: 2. (2018), Sērija: 4.

Lienes saimniekošana “Vītoliņu” kafejnīcā izraisa kritiku. Stefans izbauda savu atrašanos klīnikā un blakus mīļotajai sievietei. Orests cenšas parādīt sevi no labākās puses. Madara ir pārsteigta, ieraugot, ka kāds visu nakti pavadījis pie viņas istabas durvīm. Liene nodrošina informācijas apmaiņu cilvēku starpā. Parādās Stefana rakstura tumšās puses. Laura darbojas pēc devīzes- mērķis attaisno līdzekļus. Ērika un Bruno uzzina, ka, iespējams, drīz tiks sastādīts bagātīgs testaments.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 31.janvāris, Sezona: 2. (2018), Sērija: 3.

Maksi pārbiedē negaidīts viesis. Henrijs mēģina noregulēt situāciju pāc sava prāta. Maksis spiests auklēties ar nevēlamu Muižnieku radinieku. Ērikas restorāna pavāri izraisa iecirņa inspektora Miezīša aizdomas. Pamazām atklājas ķirurģes Lauras patiesā daba. Džeinu uztrauc tas, ka tikko izoperētajam pacientam nav dokumentu. Bruno pamet Maksi likteņa varā. Madara ir laimīga par gaidāmo randiņu. Lauras vēlme sakārtot sadzīvi izraisa nopietnu konfliktsituāciju.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 30.janvāris, Sezona: 2. (2018), Sērija: 2.

Izrādās, ka Henrijs slēpis kādu visai ģimenei būtisku informāciju. Jaunā ķirurģe Laura tiek galā ar sarežģītu situāciju. Bruno pieprasa Henrijam paskaidrojumus. “Vītoliņu” pārvaldniece Liene par katru cenu mēģina būt lietas kursā par visu notiekošo. Ērikas jaunie pavāri turpina sagādāt saimniecei galvassāpes. Kāds cilvēks mēro 25 km kājām, lai tiktu pieņemts darbā “Vītoliņos”. Einārs dara visu iespējamo, lai izpatiktu Džeinai. Muižnieku ģimeni pārsteidz kāda radinieka ierašanās.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 29.janvāris, Sezona: 2. (2018), Sērija: 1.

TV ziņās tiek pārraidīts satraucošs sižets, kas piesaista visu pilsētiņas iedzīvotāju uzmanību. Ērika mēģina ieviest kārtību restorāna virtuvē, kurā sākuši strādāt jauni un temperamentīgi darbinieki. Riharda mājā parādās jauni iedzīvotāji. Viesu nams “Vītoliņi” ir spiests sniegt palīdzīgu roku konkurentiem, kas nonākuši izmisuma situācijā. Klīnikā ierodas pacients, kura īstā identitāte tiek turēta noslēpumā. Madara paziņo visiem pārsteidzošus jaunumus.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 21.decembris, Sezona: 1. (2017), Sērija: 66.(sezonas noslēgums).

Artis ir nikns par Madaras pārsteidzīgajiem secinājumiem. Lauris nepiekrīt drauga pieņemtajam lēmumam. Bruno uzsāk savu darbu kā parādu piedzinējs. Henriju uztrauc tas, ka klīnika sākusi ciest zaudējumus. Klaudijs pieņem nopietnu lēmumu. Rihards izsaka draudus Eināram. Artis nolemj aizbraukt no pilsētas. Rihards mēģina piespiest Žoržu pakļauties savām prasībām. Madara un Džeina negaidīti atrod kopīgu valodu. Henrijs ir šokēts par uzzinātajiem jaunumiem un pieņem nežēlīgu lēmumu.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 20.decembris, Sezona: 1. (2017), Sērija: 65.

Šarlote ir neapmierināta ar jaunā ciemiņa uzvedību. Klaudijs mēģina rast kompromisu un atjaunot mājas dzīvē harmoniju. Džeina palīdz mātei un provocē Riharda greizsirdību uz Žoržu. Klaudijs saņem daudz glaimus un ir par to iepriecināts. Žoržs izņēmuma kārtā apkalpo viesus ārpus restorāna darba laika. Žoržs atsakās klausīt Ērikas pavēlēm un sāk dumpoties. Lūcija ierauga kompromitējošu situāciju un nekavējoties ķeras pie intrigām. Rihards izsaka Žoržam negaidītu piedāvājumu.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 19.decembris, Sezona: 1. (2017), Sērija: 64.

Džeinas un Ērikas blefam ir lieliski panākumi. Karīna jūtas kā muļķe par to, ko izdarījusi. Artis saskaras ar vardarbību no Muižnieku puses. Klaudijs un Lauris atrod kopīgu valodu attiecībā uz vairākām sasāpējušām problēmām. Artis ir pārskaities par Muižnieku rīcību. Lauris cenšas draugu mierināt. Džeina liekuļo aizvien pārliecinošāk. Maksis mēģina atrast loģiku pēdējā laika notikumos. Viesu namā ierodas negaidīts viesis un sagriež kājām gaisā ierasto Vītoliņu mājas dzīvi.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 18.decembris, Sezona: 1. (2017), Sērija: 63.

Džeina melo savam tēvam. Rihards mēģina pārbaudīt viņas vārdu patiesumu. Karīna prasa Madaras padomu attiecībā uz Bruno. Rihards un Ērika uztraucas par meitas veselību. Konflikts Bruno un Laura starpā saasinās. Ērika izdomā, kā atrisināt Džeinas problēmu. Lauris spiests pakļauties sava darba devēju pavēlēm. Rihards tur Arti aizdomās par apzinātu ļaundarību. Madara iedrošina savu kautrīgo draudzeni uz drosmīgu soli. Džeina izmanto kardinālu līdzekli, lai pierādītu savu taisnību.« 1 2 ... 7 8 9 10 11 ... 16 17 »