Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)

Seriāls "Svešā seja", Datums: 13.februāris, Sezona: 2. (2018), Sērija: 12.

Madaru no rīta sagaida patīkams pārsteigums. Džeina sarīko Eināram greizsirdības scēnu. Bruno nolemj izsekot Eināru un uztic šo uzdevumu Maksim. Oskars izraisa konfliktsituāciju restorānā. Laura izplata klīnikā ziņas, ka tiek pamesta viena ar gaidāmo bērnu, turklāt viņai draud atlaišana. Ērika ir dusmīga, ka Oskars nepilda savu solījumu. Stefans pievērš uzmanību Madarai. Izrādās, ka Ērikai un Oskaram ir kopīgs noslēpums. Tiek apdraudēta Eināra dzīvība.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 12.februāris, Sezona: 2. (2018), Sērija: 11.

Artis jūtas savās mājās kā svešinieks. Stefans izbauda katru minūti, ko pavada brīvībā. Margrietai negaidīti uzrodas jauns kavalieris ar rozēm. Henrija smaržas izraisa Albertam alerģiju. Eināru kaitina Džeinas valdonīgums. Henrijs organizē bildinājumu saskaņā ar vecām, labām tradīcijām. Makša pārmērīgā ēstgriba sagādā galvassāpes gan viņam, gan apkārtējiem. Laura meklē palīdzību pie Henrija. Ērika satiek cilvēku no savas pagātnes- Oskaru.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 9.februāris, Sezona: 2. (2018), Sērija: 10.

Albertu uzjautrina Vernera nedienas ar Margrietu. Madara ir patīkami pārsteigta par Arta operatīvo rīcību. Verners lūdz Oresta palīdzu, lai vienlaicīgi tiktu galā ar divām sievietēm. Artis un Madara nolemj oficiāli kļūt par klīnikas līdzīpašniekiem. Liene ļaujas Vernera valdzinājumam. Laura jūtas iedzīta stūrī un meklē Stefana palīdzību. Margrieta izsaka Verneram piedāvājumu, no kura grūti atteikties. Stefana un Lauras izklaides pārtrauc negaidīts viesis.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 8.februāris, Sezona: 2. (2018), Sērija: 9.

Laura tēlo upuri. Maksis nejauši izpļāpā Stefanam svarīgu informāciju. Madaru pārsteidz Lauras padevība liktenim. Alberts baidās no Bruno atriebības. Ērika ir izmisusi un cer no dēla iegūt kādu pozitīvu informāciju. Einārs ārpus darba laika satiekas ar kādu klienti, un tas izraisa Džeinas greizsirdību. Stefans atriebjas Laurai, izmantojot devīzi “dots pret dotu”. Alberts cenšas noregulēt konfliktu Džeinas un Eināra starpā. Madara uzstāda Artim ultimātu.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 7.februāris, Sezona: 2. (2018), Sērija: 8.

Alberts nonāk neapskaužamā situācijā, bet Verners mēģina viņu glābt. Ērika dusmojas uz savu dēlu, bet Bruno savu vainu noliedz. Verners mēģina salabt ar Lieni. Orests dara visu, lai viņa pirmā darba diena būtu izdevusies. Henrijs aizvien skaidrāk liek kādai dāmai nojaust savus nolūkus. Liene uzdod Orestam iegūt sensitīvu informāciju. Ērika mēģina ar pašcieņu izkļūt no neveiklas situācijas. Laura turpina vīt intrigas. Artis sagādā Madarai romantisku pārsteigumu.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 6.februāris, Sezona: 2. (2018), Sērija: 7.

Laura iet uz visu banku, un viņas blefs nostrādā. Verners atklāj Albertam patieso iemeslu, kāpēc dodas strādāt uz “Vītoliņiem”. Džeina sūta Eināru izspiegot, kas notiek Madaras un Arta starpā. Alberts netiek gala ar situāciju un ir spiests dzert nervu zāles. Verners nonāk krustugunīs starp divām sievietēm- Lieni un Margrietu. Ērika un Verners atgriežas restorānā un ir šokēti par to, ko tur ierauga. Artis pieņem kardinālu lēmumu, kas pārsteidz Lauru nesagatavotu.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 5.februāris, Sezona: 2. (2018), Sērija: 6.

Henrijs par katru cenu mēģina izvairīties no satikšanās ar savu māsu Margrietu. Bruno gatavojas doties uz nakts copi, bet negaidīti notikumi apdraud viņa plānus. Artis pavēsta Madarai nepatīkamus jaunumus. Margrieta izrāda Verneram savas simpātijas. Ērika cenšas panākt, lai Bruno ir tālredzīgs un viltīgs. Karīna mēģina pierunāt Madaru rīkoties saprātīgi. Ēriku pārsteidz Henrija uzvedība. Artis ierauga Stefanu un Lauru kompromitējošā situācijā.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 2.februāris, Sezona: 2. (2018), Sērija: 5.

Laura realizē savu viltīgo plānu. Stefans mokās greizsirdībā un baidās pieņemt tabletes no svešām rokām. Alberta un Vernera draudzība ir uz izjukšanas robežas, bet abus saliedē kopīgs mērķis. Iecirkņa inspektors Miezītis nezaudē modrību. Lienei paveras negaidītas izvēles iespējas. Madara ir pārliecināta par pozitīvu situācijas atrisinājumu. Maksis darbojas pēc labākās sirdsapziņas, tomēr nav pietiekami vērīgs. Orests piekrīt viltībai, lai iegūtu kāroto darba vietu. Stefans krīt panikā, izdzirdot policijas mašīnas sirēnu.« 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 16 17 »