Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)
Seriāls "Svešā seja", Datums: 19.oktobris, Sezona: 1., Sērija: 24.

Šarloti padara greizsirdīgu Klaudija draudzīgās attiecības ar jauno viesu nama klienti. Lūcija ierauga nekārtību Riharda mājā un saceļ trauksmi. Artis piedāvā Madarai savu palīdzību. Madaru nepatīkami pārsteidz Riharda rīkojums. Artis atklāj Klaudijam savas jūtas pret Madaru. Lūcija apsūdz Madaru zādzībā. Klaudiju izbrīna Madaras saistība ar Muižnieku ģimeni. Rihardu nokaitina Lūcijas nepaklausība. Madara sāpina Arti. Artis nolemj iegūt Riharda labvēlību un nodod Madaru.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 18.oktobris, Sezona: 1., Sērija: 23.

Madara pārdzīvo Riharda nodevību. Rihards meklē informāciju, kas palīdzētu viņam salabt ar Madaru. Valentīns cenšas aizbēgt no ieslodzījuma. Bruno brīdina Rihardu par gaidāmo uzbrukumu klīnikai. Ērika piespiež Bruno apciemot Henriju. Rihards sasauc spēkus, lai aizsargātu klīniku. Artis iztraucē Valentīna plānu. Rihards iztaujā Jansona darbiniekus, lai atklātu viņa vājās vietas. Bruno un Henrijs beidzot nokļūst aci pret aci. Henrijs pieprasa no Bruno paskaidrojumus par slepkavības mēģinājumu.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 17.oktobris, Sezona: 1., Sērija: 22.

Ērika izmanto viltīgu metodi, lai izšķirtu Rihardu un Madaru. Lūciju nokaitina Klaudija koķetērija ar konditorejas apmeklētājām, un viņa nosūdz Klaudiju sievai. Riharda rīcība nopietni apdraud viņa un Madaras attiecības. Šarlote nosoda Klaudiju par nepiedienīgo uzvedību. Rihardu sanikno Ērikas nekaunīgā izturēšanās. Valentīns izsaka Artim sadarbības piedāvājumu. Jansons saņem pārsteidzošu telefona zvanu. Bruno uzzina, ka klīnikā kādam draud nāvējošas briesmas. Viesu namā ievācas jauna kliente.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 16.oktobris, Sezona: 1., Sērija: 21.

Rihards raizējas par Henrija veselības stāvokli. Žoržs dara visu, lai atgūtu Ērikas labvēlību. Madara pierunā Rihardu atstāt klīniku viņas uzraudzībā. Ērikā rada aizdomas Žorža un Bruno pēkšņā draudzība. Maksis un Madara sadarbojas, lai nomierinātu Henriju. Bruno izvairās no Henrija apciemošanas. Lūcija izmanto brīdi, kad Rihards mājās ir viens, un cenšas viņam pietuvināties. Džeinu biedē Madaras labās attiecības ar Henriju. Artis izrāda Madarai savas simpātijas. Ērika pavedina Rihardu.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 13.oktobris, Sezona: 1., Sērija: 20.

Rihards lūdz Madaru darīt lietas, kas viņai šķiet neētiskas. Ērika pārmet Bruno pārmērīgu dzeršanu. Maksis atklāj iemeslu, kāpēc viņš ir tik uzticīgs Henrijam. Žoržs uzzina, ka Bruno mēģinājis izdarīt slepkavību, un nolemj to izmantot savā labā. Madara iepazīst Henrija maigo rakstura pusi. Džeinu un Ēriku sadusmo Madaras draudzīgā izturēšanās pret Henriju. Klaudijs izstrādā viltīgu plānu, kā savest kopā Arti un Madaru. Ērika mēģina iegūt Henrija labvēlību. Klīnikā notiek negadījums.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 12.oktobris, Sezona: 1., Sērija: 19.

Muižnieku ģimeni satricina izmaiņas Henrija veselības stāvoklī. Klaudijs pārmet Šarlotei viesu nama klientu trūkumu. Restorānā ierodas slavens šefpavārs, un Ērika dara visu, lai viņam izpatiktu. Viesu namā ierodas Lūcija un lūdz Šarlotei pakalpojumu. Žoržs sapinas savos melos un nonāk neapskaužamā situācijā. Klaudijs iepazīstas ar simpātisku konditorejas apmeklētāju, un Šarlote kļūst greizsirdīga. Ēriku sanikno Žorža izlikšanās. Henrijs ar savu uzvedību šokē Rihardu un Madaru.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 11.oktobris, Sezona: 1., Sērija: 18.

Ēriku satrauc Bruno pazušana. Jansons mēģina izprast Muižnieku ģimenes hierarhiju. Rihards strostē Bruno par ģimenes miera apdraudēšanu. Džeina uztraucas par tēva emocionālo stāvokli. Ērika niknojas uz Bruno par neapdomīgu lēmumu pieņemšanu. Konditorejas mieru iztraucē nepatīkamu klientu ierašanās. Ērika izmanto situāciju, lai tuvinātos Rihardam. Klaudijs konditorejā noklausās šokējošu sarunu. Bruno piedzeras un dodas nogalināt cilvēku.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 10.oktobris, Sezona: 1., Sērija: 17.

Bruno pārdzīvo par Henrija veselības stāvokli. Rihards pieņem pārsteidzošu lēmumu attiecībā uz Jansona piedāvājumu. Artis konditorejā noklausās interesantu sarunu starp Madaru un Klaudiju. Ērika izmanto Bruno, lai panāktu sev vēlamo iznākumu biznesa sarunās ar Jansonu. Artis lūdz Klaudija palīdzību, lai satuvinātos ar Madaru. Einārs dusmojas uz Rihardu un atriebjas viņam, izmantojot Džeinu. Uz tikšanos ar Jansonu ierodas nevis Rihards, bet cits Muižnieku ģimenes pārstāvis.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 9.oktobris, Sezona: 1., Sērija: 16.

Madara grib iesaistīties Muižnieku ģimenes biznesā. Arti pārsteidz Klaudija emociju uzplūdi. Rihards izšķir strīdu starp Madaru un mājkalpotāju Lūciju. Ēriku sanikno Žorža greizsirdība. Bruno ir nepatīkami pārsteigts par saņemto dāvanu. Madara ar viltu mēģina izvilināt no kolēģiem informāciju par pacientu. Muižnieku konkurents Jansons mēģina sasniegt savus mērķus, flirtējot ar Ēriku. Rihards izmanto nežēlīgas metodes, lai piespiestu Valentīnu runāt.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 6.oktobris, Sezona: 1., Sērija: 15.

Madara nejauši iztraucē Riharda plānu. Vītoliņi mēģina samierināties ar notikušo traģēdiju. Madara un Rihards cenšas atrast kopīgu valodu pēc strīda. Klaudijs un Šarlote uztraucas par Arta drošību. Artis realizē atriebības plānu. Valentīns izmanto izdevību, lai atgūtu pazaudētu mantu. Bruno saņem sodu par neadekvātu izturēšanos. Ērikas restorānā ierodas bīstams viesis. Valentīns un Artis tiek pieķerti aizdomīgos apstākļos. Žoržs kļūst greizsirdīgs, redzot Ēriku kopā ar citu vīrieti.
« 1 2 ... 6 7 8 9 10 »