Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)
Seriāls "Svešā seja", Datums: 21.decembris, Sezona: 1., Sērija: 66.(sezonas noslēgums).

Artis ir nikns par Madaras pārsteidzīgajiem secinājumiem. Lauris nepiekrīt drauga pieņemtajam lēmumam. Bruno uzsāk savu darbu kā parādu piedzinējs. Henriju uztrauc tas, ka klīnika sākusi ciest zaudējumus. Klaudijs pieņem nopietnu lēmumu. Rihards izsaka draudus Eināram. Artis nolemj aizbraukt no pilsētas. Rihards mēģina piespiest Žoržu pakļauties savām prasībām. Madara un Džeina negaidīti atrod kopīgu valodu. Henrijs ir šokēts par uzzinātajiem jaunumiem un pieņem nežēlīgu lēmumu.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 20.decembris, Sezona: 1., Sērija: 65.

Šarlote ir neapmierināta ar jaunā ciemiņa uzvedību. Klaudijs mēģina rast kompromisu un atjaunot mājas dzīvē harmoniju. Džeina palīdz mātei un provocē Riharda greizsirdību uz Žoržu. Klaudijs saņem daudz glaimus un ir par to iepriecināts. Žoržs izņēmuma kārtā apkalpo viesus ārpus restorāna darba laika. Žoržs atsakās klausīt Ērikas pavēlēm un sāk dumpoties. Lūcija ierauga kompromitējošu situāciju un nekavējoties ķeras pie intrigām. Rihards izsaka Žoržam negaidītu piedāvājumu.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 19.decembris, Sezona: 1., Sērija: 64.

Džeinas un Ērikas blefam ir lieliski panākumi. Karīna jūtas kā muļķe par to, ko izdarījusi. Artis saskaras ar vardarbību no Muižnieku puses. Klaudijs un Lauris atrod kopīgu valodu attiecībā uz vairākām sasāpējušām problēmām. Artis ir pārskaities par Muižnieku rīcību. Lauris cenšas draugu mierināt. Džeina liekuļo aizvien pārliecinošāk. Maksis mēģina atrast loģiku pēdējā laika notikumos. Viesu namā ierodas negaidīts viesis un sagriež kājām gaisā ierasto Vītoliņu mājas dzīvi.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 18.decembris, Sezona: 1., Sērija: 63.

Džeina melo savam tēvam. Rihards mēģina pārbaudīt viņas vārdu patiesumu. Karīna prasa Madaras padomu attiecībā uz Bruno. Rihards un Ērika uztraucas par meitas veselību. Konflikts Bruno un Laura starpā saasinās. Ērika izdomā, kā atrisināt Džeinas problēmu. Lauris spiests pakļauties sava darba devēju pavēlēm. Rihards tur Arti aizdomās par apzinātu ļaundarību. Madara iedrošina savu kautrīgo draudzeni uz drosmīgu soli. Džeina izmanto kardinālu līdzekli, lai pierādītu savu taisnību.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 14.decembris, Sezona: 1., Sērija: 62.

Maksis ir dusmīgs, jo Rihards neceļ telefonu. Bruno ir apmierināts ar savu izveicību. Lūcija ir izmisusi par situāciju, kurā nokļuvusi. Kazimirs dara visu, lai izkultos sveikā ar veselu ādu. Rihards noregulē konfliktu un izdomā risinājumu. Džeina aicina Arti uz jaunā Muižnieku naktskluba atvēršanu. Bruno spiests rūpēties par Lūcijas veselību. Maksis nav uzdevumu augstumos un atļauj Džeinai piedzerties. Henrijs uztic Bruno darbu ģimenes biznesā. Džeina pārsteidz Arti, dejojot striptīzu.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 13.decembris, Sezona: 1., Sērija: 61.

Muižnieku ģimene svin priecīgu notikumu. Artis paziņo Klaudijam par nopietnu lēmumu. Henrijs pārmet Ērikai viņas sakaru ar pavāru. Džeina mēģina aizvien vairāk tuvoties Artim. Einārs par to saniknojas, un rezultātā klīnikā tiek veikta ārpuskārtas operācija. Bruno saņem no Henrija uzdevumu pastrādāt ģimenes biznesa labā. Riharda mājā notiek negaidīta ielaušanās, un tiek apdraudēta Lūcijas dzīvība. Klaudijs un Šarlote uztraucas par Arti un viņa drošību. Artis ir gatavs pateikt Rihardam, ka ir viņa dēls.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 12.decembris, Sezona: 1., Sērija: 60.

Rihards nesaprot, kāpēc Madara nav pavadījusi nakti pie viņa. Lauris atklāti demonstrē savas simpātijas pret Karīnu. Rihards vēlas noteikt kāzu datumu ar Madaru. Lūcija jūtas pazemota un nolemj ignorēt Riharda pavēles. Kazimirs lūdz Roksanu saprast, ka viņam dzīvē ir mazie prieciņi, par kuriem Jansonam nav jāzina. Restorānā notiek bankets, un Bruno uzzina, ka viņam ir sāncensis attiecībā uz Karīnu. Jansons un Roksana saņem otro narkotiku kravu. Karīna nespēj nodalīt darba un personisko dzīvi. Notikumos iejaucas policija.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 11.decembris, Sezona: 1., Sērija: 59.

Rihards un Madara gatavojas doties uz mediķu konferenci Rīgā. Kazimirs pārdzīvo par zaudējumiem, ko nodarījis Jansonam. Rihards nostāda Arti un Madaru neapskaužamā situācijā. Kazimirs slīcina bēdas alkoholā. Lūcija baidās palikt Šarlotes acīs par muļķi, tāpēc piekrīt nepiedienīgam piedāvājumam. Madara nespēj izturēt spriedzi, ko rada Arta klātbūtne. Lūcija dara sev neierastas lietas, bet tad pārbīstas un meklē glābiņu bēgot. Madara netiek galā ar situāciju, kurā pati sevi nostādījusi.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 7.decembris, Sezona: 1., Sērija: 58.

Ērika un Džeina satuvinās aizvien vairāk. Bruno pievienojas mātes un meitas koalīcijai. Madara pārdzīvo par Arta divkosību. Klīnikā tiek saņemta pirmā Jansona narkotiku partija. Artis ir izmisumā par to, ko nodara Džeinai. Rihards mēģina noskaidrot, kādas ir Lūcijas attiecības ar Kazimiru. Einārs atklāti demonstrē savu attieksmi pret Arti. Rihards nespēj slēpt savu greizsirdību uz Žoržu. Lūcija atklāj savas patiesās jūtas. Henrijs viens pats uzņemas visu risku, kas saistīts ar Jansonu ģimenes darbībām Muižnieku klīnikā. Operāciju zālē atskan šāviens.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 6.decembris, Sezona: 1., Sērija: 57.

Ēriku pārsteidz Džeina un viņas rīcības plāns. Bruno ir greizsirdīgs par tēva labo attieksmi pret Arti. Žoržs baidās, ka tiks atlaists no darba. Karīna noklausās sev veltītus komplimentus un ir laimīga. Žoržs tiek uzaicināts uz operu. Bruno un Karīna dodas pastaigāties un satiekas ar kādu bīstamu cilvēku. Henrijs spēlē dubultu spēli. Karīna izrāda negaidītu drosmi. Ērika izdara riskantu gājienu. Karīnai ir ilūzijas par Bruno patieso dabu. Rihards uzdod meitai dažus jautājumus un ir spiests uzklausīt nepatīkamas atbildes.
« 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 12 13 »