Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)

Seriāls "Svešā seja", Datums: 23.februāris, Sezona: 2. (2018), Sērija: 20.

Maksis uzzina, ka Oskars viņam ir samelojis. Verners māca Albertam, kā iepatikties meitenei. Margrieta nolīgst privātdetektīvu. Vītoliņu kafejnīca nav pārāk rentabla, bet Artim rodas ideja, kā situāciju uzlabot. Alberts cītīgi seko Vernera padomiem, bet meitenei viņa uzvedība izraisa neizpratni. Liene pierāda, ka vajadzības gadījumā spēj lieliski melot. Bruno saņem no Henrija jaunu un visai skarbu uzdevumu. Maksis piedzeras, un tas rada katastrofālas sekas.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 22.februāris, Sezona: 2. (2018), Sērija: 19.

Iecirkņa inspektors Cimdiņš nāk klajā ar fotorobotu, kam vajadzētu palīdzēt atrast noziedznieku. Stefans mēģina darboties visās frontēs- novērst policijas aizdomas, savaldzināt Madaru un pierādīt, ka ir lielisks ķirurgs. Margrieta grib, lai viss dzīvē notiktu tā, kā viņa to vēlas. Bruno un Maksis pierāda, ka neko nesaprot no zīdaiņiem. Madara greizsirdīgi seko katram Arta solim. Bruno nespēj pieņemt Henrija rīcību. Artis un Madara secina, ka ir pretējās domās kādā ļoti svarīgā jautājumā.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 21.februāris, Sezona: 2. (2018), Sērija: 18.

Stefans plāno bēgšanu, bet Laura ir gatava labāk nogalināt nekā bēgt. Džeinai atgriežas dzīvesprieks. Verners mēģina paskaidrot Lienei notikušo pārpratumu. Izrādās, ka izdomāt vārdu zīdainim- tā ir vesela problēma. Alberts mēģina saņemt drosmi, lai komunicētu ar meiteni, kurā iemīlējies. Orests gūst labumu no citu cilvēku strīda. Henrijs mēģina noskaidrot, ko sarunājis dzērumā. Margrieta uzzina informāciju, kas, viņasprāt, liecina- brālis ir pilnīgi traks.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 20.februāris, Sezona: 2. (2018), Sērija: 17.

Iecirkņa inspektors Cimdiņš veic izmeklēšanu saistībā ar noziegumu, kas noticis pie klīnikas. Artī un Madarā gruzd aizvainojums vienam uz otru. Verners uzzina, ka Alberts ir iemīlējies. Džeina ir gatava kardināli mainīt visu savu dzīvi. Stefans nespēj pierast pie savas jaunās sejas un vārda. Liene dodas pie Vernera un pieķer viņu kompromitējošā situācijā. Stefans un Laura bauda dzīvi- līdz brīdim, kad viņus iztraucē policijas ierašanās.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 19.februāris, Sezona: 2. (2018), Sērija: 16.

Bruno par katru cenu cenšas noķert kādu cilvēku. Maksis piedāvā variantu, kā atrisināt Oskara naudas problēmas. Margrieta ir gatava mainīt savu simpātiju objektu. Liene pirmo reizi dzīvē tiek bildināta. Ērika pārdzīvo, ka Džeinai ir zudusi ticība cilvēkiem. Artis un Madara cīnās ar greizsirdības jūtām. Atklājas, kāpēc Karīna tur ļaunu prātu uz Bruno. Stefans uzskata, ka lasa sievietes kā atvērtu grāmatu, tomēr Lauras rīcība pārsteidz viņu nesagatavotu.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 16.februāris, Sezona: 2. (2018), Sērija: 15.

Oskars priecājas par satikšanos ar Maksi. Stefans grib atsākt savu kriminālo darbību. Laura meklē uzticamu ginekologu. Henrijs dod Maksim uzdevumu, kuru viņš negrib pildīt. Lauru biedē Stefana attieksme pret bērniem. Ēriku uztrauc Džeinas veselība. Oskars pārkāpj likumu. Maksis secina, ka Margrieta melo par savu bagātību. Karīna mudina Madaru nepieļaut, ka Laura manipulē ar Arti. Maksis tiek pieķerts nozieguma vietā. Madara aiz spītības piekrīt Stefana piedāvājumam.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 15.februāris, Sezona: 2. (2018), Sērija: 14.

Džeina ir uztraukusies par Eināra pazušanu. Artis liek Maaksim parūpēties par Džeinu. Oskars ķircina Ēriku. Laura saprot lietu, ko viņai vajadzēja pamanīt jau ātrāk. Džeina dara, ko var, lai atrastu Eināru. Henrijs pārdzīvo Džeinas dusmās izteiktos vārdus. Ērika saprot, ka Oskaram joprojām piemīt viņa vecās vājības. Karīna atzīst, ka viņai nepatīk Laura, un iesaka Madarai no viņas uzmanīties. Maksis un Bruno nokļūst situācijā, kādā vēl nekad nav bijuši.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 14.februāris, Sezona: 2. (2018), Sērija: 13.

Ērika cenšas tikt galā ar bīstamām un neveiklām situācijām. Alberts apgūst jaunas iemaņas, kas viņam varētu palīdzēt savaldzināt sievietes. Stefans uztraucas, vai viņa un Lauras plāns ir pietiekami drošs. Oskars pieprasa no Ērikas kaut ko tādu, ko viņa nevēlas dot. Einārs cenšas glābt savu dzīvību. Ērikai negaidīti nāk palīgā Maksis. Madara pirmo reizi strādā operācijā kopā ar Lauru un Arti. Ērika atklāj kādu ilgi glabātu noslēpumu.« 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 16 17 »