Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)
Seriāls "Svešā seja", Datums: 9.februāris, Sezona: 2., Sērija: 10.

Albertu uzjautrina Vernera nedienas ar Margrietu. Madara ir patīkami pārsteigta par Arta operatīvo rīcību. Verners lūdz Oresta palīdzu, lai vienlaicīgi tiktu galā ar divām sievietēm. Artis un Madara nolemj oficiāli kļūt par klīnikas līdzīpašniekiem. Liene ļaujas Vernera valdzinājumam. Laura jūtas iedzīta stūrī un meklē Stefana palīdzību. Margrieta izsaka Verneram piedāvājumu, no kura grūti atteikties. Stefana un Lauras izklaides pārtrauc negaidīts viesis.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 8.februāris, Sezona: 2., Sērija: 9.

Laura tēlo upuri. Maksis nejauši izpļāpā Stefanam svarīgu informāciju. Madaru pārsteidz Lauras padevība liktenim. Alberts baidās no Bruno atriebības. Ērika ir izmisusi un cer no dēla iegūt kādu pozitīvu informāciju. Einārs ārpus darba laika satiekas ar kādu klienti, un tas izraisa Džeinas greizsirdību. Stefans atriebjas Laurai, izmantojot devīzi “dots pret dotu”. Alberts cenšas noregulēt konfliktu Džeinas un Eināra starpā. Madara uzstāda Artim ultimātu.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 7.februāris, Sezona: 2., Sērija: 8.

Alberts nonāk neapskaužamā situācijā, bet Verners mēģina viņu glābt. Ērika dusmojas uz savu dēlu, bet Bruno savu vainu noliedz. Verners mēģina salabt ar Lieni. Orests dara visu, lai viņa pirmā darba diena būtu izdevusies. Henrijs aizvien skaidrāk liek kādai dāmai nojaust savus nolūkus. Liene uzdod Orestam iegūt sensitīvu informāciju. Ērika mēģina ar pašcieņu izkļūt no neveiklas situācijas. Laura turpina vīt intrigas. Artis sagādā Madarai romantisku pārsteigumu.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 6.februāris, Sezona: 2., Sērija: 7.

Laura iet uz visu banku, un viņas blefs nostrādā. Verners atklāj Albertam patieso iemeslu, kāpēc dodas strādāt uz “Vītoliņiem”. Džeina sūta Eināru izspiegot, kas notiek Madaras un Arta starpā. Alberts netiek gala ar situāciju un ir spiests dzert nervu zāles. Verners nonāk krustugunīs starp divām sievietēm- Lieni un Margrietu. Ērika un Verners atgriežas restorānā un ir šokēti par to, ko tur ierauga. Artis pieņem kardinālu lēmumu, kas pārsteidz Lauru nesagatavotu.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 5.februāris, Sezona: 2., Sērija: 6.

Henrijs par katru cenu mēģina izvairīties no satikšanās ar savu māsu Margrietu. Bruno gatavojas doties uz nakts copi, bet negaidīti notikumi apdraud viņa plānus. Artis pavēsta Madarai nepatīkamus jaunumus. Margrieta izrāda Verneram savas simpātijas. Ērika cenšas panākt, lai Bruno ir tālredzīgs un viltīgs. Karīna mēģina pierunāt Madaru rīkoties saprātīgi. Ēriku pārsteidz Henrija uzvedība. Artis ierauga Stefanu un Lauru kompromitējošā situācijā.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 2.februāris, Sezona: 2., Sērija: 5.

Laura realizē savu viltīgo plānu. Stefans mokās greizsirdībā un baidās pieņemt tabletes no svešām rokām. Alberta un Vernera draudzība ir uz izjukšanas robežas, bet abus saliedē kopīgs mērķis. Iecirkņa inspektors Miezītis nezaudē modrību. Lienei paveras negaidītas izvēles iespējas. Madara ir pārliecināta par pozitīvu situācijas atrisinājumu. Maksis darbojas pēc labākās sirdsapziņas, tomēr nav pietiekami vērīgs. Orests piekrīt viltībai, lai iegūtu kāroto darba vietu. Stefans krīt panikā, izdzirdot policijas mašīnas sirēnu.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 1.februāris, Sezona: 2., Sērija: 4.

Lienes saimniekošana “Vītoliņu” kafejnīcā izraisa kritiku. Stefans izbauda savu atrašanos klīnikā un blakus mīļotajai sievietei. Orests cenšas parādīt sevi no labākās puses. Madara ir pārsteigta, ieraugot, ka kāds visu nakti pavadījis pie viņas istabas durvīm. Liene nodrošina informācijas apmaiņu cilvēku starpā. Parādās Stefana rakstura tumšās puses. Laura darbojas pēc devīzes- mērķis attaisno līdzekļus. Ērika un Bruno uzzina, ka, iespējams, drīz tiks sastādīts bagātīgs testaments.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 31.janvāris, Sezona: 2., Sērija: 3.

Maksi pārbiedē negaidīts viesis. Henrijs mēģina noregulēt situāciju pāc sava prāta. Maksis spiests auklēties ar nevēlamu Muižnieku radinieku. Ērikas restorāna pavāri izraisa iecirņa inspektora Miezīša aizdomas. Pamazām atklājas ķirurģes Lauras patiesā daba. Džeinu uztrauc tas, ka tikko izoperētajam pacientam nav dokumentu. Bruno pamet Maksi likteņa varā. Madara ir laimīga par gaidāmo randiņu. Lauras vēlme sakārtot sadzīvi izraisa nopietnu konfliktsituāciju.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 30.janvāris, Sezona: 2., Sērija: 2.

Izrādās, ka Henrijs slēpis kādu visai ģimenei būtisku informāciju. Jaunā ķirurģe Laura tiek galā ar sarežģītu situāciju. Bruno pieprasa Henrijam paskaidrojumus. “Vītoliņu” pārvaldniece Liene par katru cenu mēģina būt lietas kursā par visu notiekošo. Ērikas jaunie pavāri turpina sagādāt saimniecei galvassāpes. Kāds cilvēks mēro 25 km kājām, lai tiktu pieņemts darbā “Vītoliņos”. Einārs dara visu iespējamo, lai izpatiktu Džeinai. Muižnieku ģimeni pārsteidz kāda radinieka ierašanās.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 29.janvāris, Sezona: 2., Sērija: 1.

TV ziņās tiek pārraidīts satraucošs sižets, kas piesaista visu pilsētiņas iedzīvotāju uzmanību. Ērika mēģina ieviest kārtību restorāna virtuvē, kurā sākuši strādāt jauni un temperamentīgi darbinieki. Riharda mājā parādās jauni iedzīvotāji. Viesu nams “Vītoliņi” ir spiests sniegt palīdzīgu roku konkurentiem, kas nonākuši izmisuma situācijā. Klīnikā ierodas pacients, kura īstā identitāte tiek turēta noslēpumā. Madara paziņo visiem pārsteidzošus jaunumus.
« 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 12 13 »