Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)

Seriāls "Svešā seja", Datums: 8.marts, Sezona: 2. (2018), Sērija: 28.

Klīnikā notiek izmeklēšana par uzbrukumu Artim. Atrasti izbēgušā noziedznieka pirkstu nospiedumi. Cimdiņš domā, ka vainīgais ir kaut kur klīnikā. Cimdiņš paņem klīnikas darbinieku pirkstu nospiedumus. Patiesībai jānāk gaismā. Alberts panikā- pirmā darba diena bez Vernera. Artis un Madara uzzina patiesību par selfiju, ko Madara redzējusi Stefana telefonā. Ērika pārceļas uz viesu namu. Henrijs mēgina piedot Ērikai viņas kļūdas.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 7.marts, Sezona: 2. (2018), Sērija: 27.

Artis bez samaņas pamostas operāciju zālē, tur aizdomās Stefanu. Laura ar Stefanu cer, ka klīnikā neviens nezina patiesību. Artis dodas pie Henrija, lai noskaidrotu vainīgo. Oskaram mīklainos apstākļos no numuriņa pazūd ģitāra. Liene atzīstas zādzībā. Bruno noslēdz dīvainas derības ar Karīnu. Verners palielās Albertam par saviem mīlas sasniegumiem un tiek padzīts no darba.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 6.marts, Sezona: 2. (2018), Sērija: 26.

Stefanam ar Lauru jāveic operācija, uz kuru viņus ar šantāžu piespiedis Resnais. Bruno ar Karīnu atraduši kopīgu valodu. Margrieta apsola Verneram jau tuvākajā laikā nopirkt restorāna tīklu. Verners notic Margrietai, pats nesaprot, ka iekritis Margrietas tīklos. Henrijs mēģina piedzīt parādu no Oskara. Oskaram nav kur likties. Oskars izglābj Henrijam dzīvību. Klīnikā Artim uzbrūk nezināms ļaundaris.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 5.marts, Sezona: 2. (2018), Sērija: 25.

Artis pamostas mājās pie Lauras. Madara uzzina, kur Artis pavadījis nakti. Madara ignorē Arti, Artis nesaprot Madaras nostāju pret sevi. Henrijs satraucies par Bruno. Verners pārmet Albertam par nozagto recepšu grāmatu, Alberts taisnojas- nekādu grāmatu nav ņēmis. Margrieta triumfē un padzen Ēriku no restorāna. Ja neskaita notikumus “Toskānā”, mazpilsētā viss ir mierīgi.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 1.marts, Sezona: 2. (2018), Sērija: 24.

Stefans lūdz Laurai piedošanu. Bruno mēģina sakārtot savu dzīvi un meklē palīdzību pie draugiem. Artis pārdzīvo pēdējos notikumus un kļūst agresīvs. Madara mēģina izprast Arta dīvaino uzvedību. Maksis pirmo reizi dzīvē atļaujas pateikt Bruno taisnību acīs. Stefans un Artis noslēdz derības. Bruno secina, ka nav nemaz tik viegli atrast labu darbu. Maksis sajauc adreses, un tas var nopietni ietekmēt vismaz 4 cilvēku turpmākos likteņus.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 28.februāris, Sezona: 2. (2018), Sērija: 23.

Stefanu nokaitina Arta rīcība, un viņš nolemj atriebties. Bruno nespēj piedot mātes nodevību. Madarai nepatīk Arta pārspīlētā greizsirdība. Karīna ir gatava palīdzēt Ērikai. Artis mēģina atrast kopīgu valodu ar Bruno. Laura vēlas pavadīt nakti ar Stefanu, savukārt Stefans slepus no Lauras mēģina tuvināties Madarai. Orests priecājas par jauno ēdienkarti. Madara un Artis iekrīt Stefana izliktajās lamatās.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 27.februāris, Sezona: 2. (2018), Sērija: 22.

Ērikas piedāvājums izraisa Henrijā naida lēkmi, un viņš pieņem skarbu lēmumu. Verners meklē cilvēku, kas viņu apzadzis. Orests ierauga, kā viesu namā tiek ienests cilvēks, kurš ir bez samaņas. Bruno uzzina patiesību par Ērikas jaunības dienu mīlestību. Liene iesaista savās intrigās Orestu. Klīnikā tiek nozagts liels daudzums ar spēcīgām zālēm. Margrieta dara visu, lai iznīcinātu Ēriku. Karīna glābj cilvēku no drošas nāves.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 26.februāris, Sezona: 2. (2018), Sērija: 21.

Margrieta šantažē Ēriku. Henrijs pārsteidz Džeinu un Eināru ar negaidītām dāvanām. Ērika ir izmisusi un meklē izeju no situācijas. Orests mēģina viņai palīdzēt. Artis un Madara bauda divvientulību. Liene realizē viltīgu plānu. Karīna izsaka Albertam vilinošu piedāvājumu. Ērika mēģina izspiest informāciju no Makša, kurš ir piedzēries. Alberts ir sašutis par baumām, ko izplata Liene. Verners zaudē modrību un tiek apzagts. Ērika pieņem nopietnu lēmumu.« 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 16 17 »