Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)
Seriāls "Svešā seja", Datums: 27.novembris, Sezona: 1., Sērija: 51.

Rihards ļauj Artim ielūkoties savā mājas dzīvē. Šarlote atvainojas Madarai par savu izturēšanos. Karīna ir spiesta izpildīt kādas pacientes iegribas un dodas uz restorānu pēc delikatesēm. Henrijs iejaucas kādas operācijas gaitā un tiek izraidīts no operāciju zāles. Jansons cer piedzīt no Muižniekiem parādu. Karīnu sāpina Bruno attieksme pret viņu. Lauris neatlaidīgi cenšas sasniegt savu mērķi. Lūciju iepriecina fakts, ka par viņu cīnās veseli divi kavalieri. Roksana īsteno Jansona atriebības plānu.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 24.novembris, Sezona: 1., Sērija: 50.

Rihards un Artis glābj cilvēka dzīvību. Madara mēģina noskaidrot, kāpēc Šarlote viņu neieredz. Artis sanikno Jansonu, iznīcinot viņa īpašumu. Šarlote sajūtas vainīga pēc sarunas ar Madaru, un lūdz Klaudijam padomu, kā laboties. Artis no Makša uzzina pārsteidzošu informāciju par Rihardu. Rihards pieprasa Henrijam paskaidrojumus par viņa rīcību. Karīna atklāj Madarai savas jūtas pret Bruno. Artis un Rihards satuvinās pēc kopīgi piedzīvotā stresa. Jansons paziņo, ka Muižnieku ģimene viņam ir parādā.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 23.novembris, Sezona: 1., Sērija: 49.

Henrijs ielaiž klīnikā Jansona cilvēkus. Madara apsūdz Rihardu slepkavības mēģinājumā. Karīna ierodas restorānā uz tikšanos ar Ēriku un ir pārsteigta, ieraugot viņas vietā Bruno. Rihards un Madara kopīgiem spēkiem vēršas pret Henriju. Jansons ļauj Kazimiram veikt sarežģītu ķirurģisku operāciju, tādējādi apdraudot cilvēka dzīvību. Henrijs mēģina dabūt Madaru un Rihardu prom no klīnikas. Artim rodas aizdomas, ka klīnikā notiek kas nelegāls. Rihards operāciju zālē ierauga šokējošu ainu.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 22.novembris, Sezona: 1., Sērija: 48.

Arti negaidīti pārsteidz Džeinas atzīšanās. Henrijs ar viltu iesaista Rihardu sava plāna izpildē. Maksis nespēj samierināties ar Henrija pavēli un pieņem lēmumu viņu nodot. Šarloti viesu namā izbiedē Muižnieku cilvēki, un viņa meklē glābiņu pie Klaudija. Bruno sadusmojas, kad Ērika viņam nesamaksā solīto naudu un draud atklāt viņas noslēpumu Džeinai. Šarlote lūdz policijas palīdzību, lai padzītu Madaru no viesu nama. Ērika emociju uzplūdā atklāj Bruno savas izjūtas par šķiršanos no Riharda.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 21.novembris, Sezona: 1., Sērija: 47.

Henrijs pavēl Maksim nogalināt Muižnieku ģimenei tuvu cilvēku. Ērika izbauda laimi pēc kopā pavadītas nakts ar Rihardu. Henrijs nosūta uz Riharda māju miesassargus ar pavēli viņu sagūstīt. Klaudijs pieprasa Arti pārtraukt izlikšanos Džeinas priekšā. Maksis izmisīgi cenšas atklāt Rihardam Henrija nežēlīgo plānu, cerībā, ka viņš to apturēs. Artis mēģina saudzīgi atraidīt Džeinu. Nobijies Maksis ierodas viesu namā, lai izpildītu Henrija pavēli. Henrijs un Rihards noslēdz pamieru.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 20.novembris, Sezona: 1., Sērija: 46.

Henrija entuziasms pēc tikšanās ar Jansonu satrauc Maksi. Jansons ierodas pie Ērikas, cerībā iegūt informāciju par Riharda un Henrija attiecībām. Džeina atraida Eināru, tādējādi viņu sāpinot. Ērika mēģina atturēt Rihardu no līguma slēgšanas ar Jansonu. Džeina negaidīti ierodas viesu namā, lai satiktu Arti. Jansons izsaka Ērikai mulsinošu piedāvājumu. Rihards cenšas pārliecināt Madaru par savu jūtu patiesumu. Klaudiju šokē Arta meli Džeinai. Ērika izmanto Riharda vājuma brīdi savā labā.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 17.novembris, Sezona: 1., Sērija: 45.

Policijas ierašanās Jansona klubā izjauc viņa plānu. Madara atgriežas viesu namā. Policiste Grasmane iztaujā Jansonu par narkotiku biznesu. Arti uztrauc Madaras veselības stāvoklis. Rihards izmisīgi mēģina izkļūt no ieslodzījuma. Madara pārdzīvo Riharda melus un nežēlību. Kazimirs noklausās interesantu sarunu starp Henriju un Ēriku. Lūciju Riharda mājā pārsteidz negaidīti viesi. Ērika dodas palīgā Rihardam. Henrijs tiekas ar Jansonu un noslēdz vienošanos, kas šokē Maksi.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 16.novembris, Sezona: 1., Sērija: 44.

Rihards un Henrijs cīnās par varu klīnikā. Lauris restorānā noklausās policistu sarunu. Karīnu satrauc Madaras pazušana. Maksis tiek nostādīts izvēles priekšā – klausīt Henriju vai Rihardu? Karīna noklausās Arta telefona sarunu un uzzina šokējošus jaunumus. Lūcija cerībā izrādīties Ērikai piekrīt vakariņām ar Kazimiru. Henrijs vēršas pie galējiem līdzekļiem, lai atgūtu varu pār savu biznesu, un pavēl ieslodzīt Rihardu. Kazimirs Ērikas priekšā apkauno Lūciju. Jansona klubā ierodas policija.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 15.novembris, Sezona: 1., Sērija: 43.

Rihards pārdzīvo tuva cilvēka pakļaušanu briesmām. Jansons izmanto savu kontaktu Muižnieku vidū, lai iegūtu informāciju par Rihardu. Džeina glābj Eināru no greizsirdīgām pacientēm. Klaudiju un Šarloti satrauc Arta izturēšanās. Einārs uzzina, ka Džeina ir apdraudējusi viņa pacientes dzīvību un parāda viņai savas dusmas. Jansons ar nežēlīgām metodēm pārliecina Rihardu pakļauties viņa noteikumiem. Džeina izmanto melus, lai izvairītos no soda izpildes. Klīnikā atgriežas Henrijs.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 14.novembris, Sezona: 1., Sērija: 42.

Rihards apsūdz Maksi nodevībā. Pie Jansona ierodas viņa mīļotā sieviete. Arti sanikno Riharda bezdarbība ārkārtas situācijā. Ērika skubina Džeinu piekrist Riharda uzstādītajiem noteikumiem. Rihardam rodas aizdomas, ka Artim patīk Madara, un Artis sper negaidītu soli, lai aizdomas novērstu. Einārā rada greizsirdību Džeinas simpātijas pret Arti. Jansons draud nogalināt Rihardam tuvu cilvēku. Einārs un Džeina sadarbojas, lai tiktu galā ar nekaunīgu pacienti. Madaru šokē Riharda paziņojums.
« 1 2 3 4 5 ... 7 8 »