Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)
Seriāls "Svešā seja", Datums: 29.marts, Sezona: 2., Sērija: 40.

Bruno slēpj no Karīnas, ka atkal strādā Henrijam. Alberts izbauda to, ka viņam virtuvē parādījies padotais- Oskars. Bruno nepatīk, ka viņa tēvs spiests strādāt virtuvē. Laura un Stefans izpilda kārtējo Resnā prasību. Henrijs ir bargs pret Margrietu. Bruno pārpratuma pēc salauž degunu nepareizajam cilvēkam un lūdz Stefanu palīdzēt. Madara uzzina, ka Artis maksā Zaigai par klusēšanu. Karīna atklāj, ka Bruno viņai melo.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 28.marts, Sezona: 2., Sērija: 39.

Džeina nespēj izvēlēties kāzu kleitu. Laura piesakās noorganizēt vecmeitu ballīti. Resnais atriebjas par to, ka Laura un Stefans neatbild uz viņa telefona zvaniem. Stefans izliekas, ka palīdz Madarai. Zaiga aukstasinīgi melo Madarai. Ērika sniedz Cimdiņam nepatiesu liecību. Laura pieprasa, lai Stefans viņai palīdz cīnīties ar Resno. Zaiga uzzina, ka Stefanam ir problēmas ar policiju.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 27.marts, Sezona: 2., Sērija: 38.

Liene pieprasa, lai Margrieta samaksā par numuru. Margrieta saprot, ka vienīgā izeja, kā ātri iegūt naudu, ir kādu apzagt. Alberts ierauga Karīnu un Bruno intīmā situācijā. Orests iesaistās šaubīgā darījumā. Ērika negaidīti saslimst un spiesta palikt viesu namā. Džeina un Einārs organizē savas kāzas. Artis pieprasa, lai Bruno atbrauc pie slimās mātes. Cimdiņš uzsāk jauna nozieguma izmeklēšanu.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 26.marts, Sezona: 2., Sērija: 37.

Džeina nolemj apstrīdēt Riharda testamentu. Henriju interesē, kāpēc Artis tiek apsūdzēts izvarošanā. Bruno rodas aizdomas, ka Einārs krāpj Džeinu. Henrijs dod Laurai padomu, kā atkal iepatikties Artim. Arti sarūgtina Madaras uzstājība. Stefans apsola palīdzēt Madarai noskaidrot, kas īsti noticis starp Arti un Zaigu. Einārs sagādā Džeinai negaidītu pārsteigumu. Klīnikā ierodas Zaiga un sāk šantažēt Arti.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 22.marts, Sezona: 2., Sērija: 36.

Stefans izmanto Cimdiņa uzticēšanos un uzzina no viņa svarīgu informāciju. Liene uzdod Orestam nepatīkamu uzdevumu. Madara ir izmisusi un griežas pēc palīdzības pie Henrija. Liene mēģina apšmaukt “Toskānas” darbiniekus. Oskars izmanto savu pievilcību, lai nemaksātu par numuru. Henrijs negaidīti atrod “Toskānai” jaunu pavāru. “Vītoliņos” ierodas sieviete, ko Stefans nolēmis izmantot savu mērķu sasniegšanai.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 21.marts, Sezona: 2., Sērija: 35.

Henrijs pieņem darbā jaunu darbinieku Dāvi. Ērika atgādina Karīnai viņas doto solījumu. Cimdiņš atklāj nepatīkamu faktu Arta biogrāfijā. Stefans šokē Lauru ar savu paziņojumu. Bruno aukstasinīgi melo Karīnai. Einārs sakūda Džeinu, lai viņa rīkojas pret saviem ģimenes locekļiem. Stefans dusmu lēkmē paziņo, ka Laura nav viņa māsīca. Cimdiņš aiztur cilvēku, ko līdz šim neviens nav turējis aizdomās.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 20.marts, Sezona: 2., Sērija: 34.

Cimdiņš atrod kopsaucēju visiem noziegumiem, kas pēdējā laikā notikuši klīnikā un tās tuvumā. Margrieta turpina bojāt restorāna labo slavu. Alberts sagrauj Oskara uzceltās gaisa pilis. Stefans atsakās runāt ar Lauru, un Laura meklē palīdzību pie Henrija. Artis uztraucas par problemātiskā pacienta pazušanu. Alberts ir spiests izlemt, vai viņš ir Ērikas, vai Margrietas pusē. Pirkstu nospiedumu pārbaudē atklājas negaidīti fakti.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 19.marts, Sezona: 2., Sērija: 33.

Izrādās, ka Margrieta neko nesaprot no restorāna pārvaldīšanas. Ērika mēģina atrast kopīgu valodu ar Bruno. Laura melo Stefanam. Oskaram sakāpj galvā viņa gaidāmā bagātība. Stefans mēģina slepus aizvest no klīnikas problemātisko pacientu. Margrieta izliekas dumjāka nekā ir patiesībā. Maksis zaudē modrību un ļauj sevi uzpirkt ar konfektēm. Madara plāno romantisku nedēļas nogali. Laura uzzina jaunumus, kas sagriež kājām gaisā visu viņas dzīvi.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 15.marts, Sezona: 2., Sērija: 32.

Klīnikas noslēpumainajam pacientam nepieciešama reanimācija. Pa to laiku “Toskānā” notiek gatavošanās banketam par godu Henrija lielajai intervijai. Henrija intervija draud izgāzties - TV zvaigzne noliek Henriju ne visai ērtā situācijā. Henrijs nikns. Laura, nervu spriedzes rezultātā, nonāk slimnīcā.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 14.marts, Sezona: 2., Sērija: 31.

Henrija birojā liela rosība, notiek gatavošanās Henrija intervijai. Maksis klīnikā mēģina sadabūt kādu bērnu, lai pasvītrotu Henrija cilvēciskās īpašības. Artim un Madarai iestājies miera un harmonijas periods. Oskars nonācis uz pilnīga sēkļa, dodas pie Margrietas, cerībā izspiest no viņas kaut nedaudz naudas.
« 1 2 3 4 5 ... 12 13 »