Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)

Seriāls "Svešā seja", Datums: 3.maijs, Sezona: 2. (2018), Sērija: 60.

Artim izdodas nobiedēt Henriju un piespiest padomāt par sava lēmuma sekām. Karīna meklē palīdzību pie Ērikas, lai tiktu skaidrībā par Bruno uzvedību pēdējās dienās. Bruno demonstratīvi sāk satikties ar Janu. Liene un Oskars mēģina dabūt naudu ar šantāžas palīdzību. Kristīne dod Henrijam padomu, kā atrisināt konfliktu ar Arti. Karīna uzzina Bruno rīcības iemeslus. Lauru pārsteidz Henrija priekšlikums.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 2.maijs, Sezona: 2. (2018), Sērija: 59.

Artis pavada nakti mājā pie Lauras. Oskars izdomā jaunu plānu, kur bez lielas piepūles ņemt naudu. Madara ir spiesta piekrist nežēlīgam Henrija piedāvājumam. Karīna mēģina saprast, kāpēc Bruno ar viņu vairs nerunā. Madara no sirds lūdz piedošanu Laurai. Kristīne spoži uzsāk spēlēt savu savedējas lomu. Stefans uzzina, ko Henrijs prasa no Madaras, un ir šokēts par tādu cietsirdību.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 1.maijs, Sezona: 2. (2018), Sērija: 58.

Artis taisa viesnīcā inventarizāciju un atklāj nepatīkamus faktus. Madara atgriežas no cietuma. Ērika kļūst greizsirdīga uz Henrija seno draudzeni Kristīni. Liene mēģina nozagt Oskara ģitāru un saskaras ar negaidītu Oskara reakciju, kas viņu sajūsmina. Kristīne piedāvājas savest Henriju kopā ar Ēriku. Artis aizvien vairāk satuvinās ar Lauru. Jana sāk vīt intrigas, lai izšķirtu Bruno un Karīnu.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 30.aprīlis, Sezona: 2. (2018), Sērija: 57.

Laura dzīvo nemitīgās bailēs no iespējamiem Resnā uzbrukumiem. Artis uzstāda Henrijam ultimātu. Laura, Stefans un Resnais mēģina rast kompromisu, kas apmierinātu visus. Resnais dod Stefanam un Laurai negaidītu uzdevumu. Alberts uztraucas, ka nespēj izpildīt Henrija kaprīzes. Stefans mēģina realizēt bīstamu plānu. Klīnikā parādās sena Henrija paziņa Kristīne.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 26.aprīlis, Sezona: 2. (2018), Sērija: 56.

Maksis gatavs aktīvi iesaistīties Alises atgūšanā. Einārs var iegūt jaunu, naudīgu pacienti, bet nespēj koncentrēties darbam. Grasmane turpina izmeklēšanu, parādās jauni aizdomās turamie. Artis pieķer Lieni un Oskaru zādzībā. Klīnikā ierodas pacients Kociņš, kuru Resnais pavēlējis nogalināt. Cimdiņš paziņo satriecošus jaunumus, kas viņam palīdzēs noķert izbēgušo cietumnieku. Parādās Resnais.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 25.aprīlis, Sezona: 2. (2018), Sērija: 55.

Muižnieki gatavojas naudas nodošanai šantāžistam. Laura atgriežas darbā. Policiste Grasmane izstrādā plānu, kā noķert nolaupītāju. Cimdiņš baidās, ka tiks atlaists no darba. Margrietu pārsteidz nepazīstamas pacientes uzvedība. Henrijs izsaka līdzjūtību Laurai. Makša izsalkums sagādā viņam pamatīgas problēmas. Liene un Verners nespēj atrast kopīgu valodu. Grasmane noķer aizdomās turamo.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 24.aprīlis, Sezona: 2. (2018), Sērija: 54.

Henrijs aktīvi sadarbojas ar policiju. Henrija senie draugi Daugmaļi piedāvā Muižniekiem savu palīdzību. Albertam rodas aizdomas, kas nolaupījis bērnu. Maksis pirmo reizi dzīvē nokļūst viesnīcas numurā kopā ar sievieti, kas mēģina viņu pavedināt. Karīna nolemj salabt ar Bruno, bet uzzina nepatīkamus jaunumus. Henrijs pašrocīgi mēģina aizturēt bērna nolaupītāju.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 23.aprīlis, Sezona: 2. (2018), Sērija: 53.

Cimdiņš mēģina atrast Alises nolaupītāju. Bruno uzzina, ka Henrijam parādījusies jauna mīļākā. Artis un Stefans uztraucas par Lauras pazušanu. Orests baidās no nokļūšanas cietumā. Ērika pieprasa no Henrija aktīvu rīcību. Zaiga apvainojas uz Henriju un meklē mierinājumu pie cita vīrieša. Bruno nokaitina Karīnas pārspīlētā pareizība. Cimdiņa vietā tiek norīkots cits speciālists.« 1 2 3 4 ... 16 17 »