Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)
Seriāls "Svešā seja", Datums: 13.decembris, Sezona: 1., Sērija: 61.

Muižnieku ģimene svin priecīgu notikumu. Artis paziņo Klaudijam par nopietnu lēmumu. Henrijs pārmet Ērikai viņas sakaru ar pavāru. Džeina mēģina aizvien vairāk tuvoties Artim. Einārs par to saniknojas, un rezultātā klīnikā tiek veikta ārpuskārtas operācija. Bruno saņem no Henrija uzdevumu pastrādāt ģimenes biznesa labā. Riharda mājā notiek negaidīta ielaušanās, un tiek apdraudēta Lūcijas dzīvība. Klaudijs un Šarlote uztraucas par Arti un viņa drošību. Artis ir gatavs pateikt Rihardam, ka ir viņa dēls.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 12.decembris, Sezona: 1., Sērija: 60.

Rihards nesaprot, kāpēc Madara nav pavadījusi nakti pie viņa. Lauris atklāti demonstrē savas simpātijas pret Karīnu. Rihards vēlas noteikt kāzu datumu ar Madaru. Lūcija jūtas pazemota un nolemj ignorēt Riharda pavēles. Kazimirs lūdz Roksanu saprast, ka viņam dzīvē ir mazie prieciņi, par kuriem Jansonam nav jāzina. Restorānā notiek bankets, un Bruno uzzina, ka viņam ir sāncensis attiecībā uz Karīnu. Jansons un Roksana saņem otro narkotiku kravu. Karīna nespēj nodalīt darba un personisko dzīvi. Notikumos iejaucas policija.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 11.decembris, Sezona: 1., Sērija: 59.

Rihards un Madara gatavojas doties uz mediķu konferenci Rīgā. Kazimirs pārdzīvo par zaudējumiem, ko nodarījis Jansonam. Rihards nostāda Arti un Madaru neapskaužamā situācijā. Kazimirs slīcina bēdas alkoholā. Lūcija baidās palikt Šarlotes acīs par muļķi, tāpēc piekrīt nepiedienīgam piedāvājumam. Madara nespēj izturēt spriedzi, ko rada Arta klātbūtne. Lūcija dara sev neierastas lietas, bet tad pārbīstas un meklē glābiņu bēgot. Madara netiek galā ar situāciju, kurā pati sevi nostādījusi.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 7.decembris, Sezona: 1., Sērija: 58.

Ērika un Džeina satuvinās aizvien vairāk. Bruno pievienojas mātes un meitas koalīcijai. Madara pārdzīvo par Arta divkosību. Klīnikā tiek saņemta pirmā Jansona narkotiku partija. Artis ir izmisumā par to, ko nodara Džeinai. Rihards mēģina noskaidrot, kādas ir Lūcijas attiecības ar Kazimiru. Einārs atklāti demonstrē savu attieksmi pret Arti. Rihards nespēj slēpt savu greizsirdību uz Žoržu. Lūcija atklāj savas patiesās jūtas. Henrijs viens pats uzņemas visu risku, kas saistīts ar Jansonu ģimenes darbībām Muižnieku klīnikā. Operāciju zālē atskan šāviens.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 6.decembris, Sezona: 1., Sērija: 57.

Ēriku pārsteidz Džeina un viņas rīcības plāns. Bruno ir greizsirdīgs par tēva labo attieksmi pret Arti. Žoržs baidās, ka tiks atlaists no darba. Karīna noklausās sev veltītus komplimentus un ir laimīga. Žoržs tiek uzaicināts uz operu. Bruno un Karīna dodas pastaigāties un satiekas ar kādu bīstamu cilvēku. Henrijs spēlē dubultu spēli. Karīna izrāda negaidītu drosmi. Ērika izdara riskantu gājienu. Karīnai ir ilūzijas par Bruno patieso dabu. Rihards uzdod meitai dažus jautājumus un ir spiests uzklausīt nepatīkamas atbildes.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 5.decembris, Sezona: 1., Sērija: 56.

Roksana pārbauda Ērikas pacietību. Bruno kautrējas par savu vājumu un nespēj pieņemt Karīnas palīdzību. Žoržs visiem spēkiem mēģina atbalstīt Ēriku. Kazimirs un Roksana svin Jansonu uzvaru pār Muižniekiem. Bruno baidās no atkārtotas saindēšanās. Madara mēģina noskaidrot, kas īsti notiek starp Arti un Džeinu. Karīna pārbiedē slimo Bruno. Ērika paziņo Rihardam negaidītus jaunumus. Einārs mēģina panākt, lai Džeina viņam notic. Ērikas un Žorža slepeno tikšanos iztraucē negaidīts ciemiņš.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 4.decembris, Sezona: 1., Sērija: 55.

Madara uzzina šokējošus jaunumus. Maksis prasa Eināram padomu, kā bez stresa aplidot sievietes. Artis mēģina tikt galā ar nepatīkamu situāciju. Kazimirs apzog savu darba devēju. Džeina uztraucas par Arta veselību. Klaudijs dusmojas uz Arti un piedraud atklāt visiem viņa noslēpumu. Roksana palīdz Kazimiram mīlas frontē. Lūcija izbauda faktu, ka ir iekārojama sieviete. Einārs grib saglabāt ar Džeinu draudzīgas attiecības. Lauris mēģina palīdzēt draugam atrisināt situāciju. Madara izdara pārsteidzīgu soli un jau sāk to nožēlot. Einārs noklausās interesantu sarunu.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 30.novembris, Sezona: 1., Sērija: 54.

Eināru sāpina Džeinas attieksme pret viņu. Karīna izmanto katru iespēju, lai pabūtu kopā ar Bruno. Eināra un Arta starpā briest nopietns konflikts, tas traucē darbam. Einārs mēģina panākt, lai Džeinai nokrīt rozā brilles attiecībā uz Arti. Jansons, Kazimirs un Roksana līksmo par to, ka uzvarējuši Muižniekus. Džeina prasa tēvam padomu savās sirdslietās. Henrijs priecājas, ka Jansons noticējis viņa blefam. Gan Džeina, gan Madara vienlaicīgi pieņem svarīgu lēmumu attiecībā uz Arti.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 29.novembris, Sezona: 1., Sērija: 53.

Karīna un Lauris atgriežas no kino, bet Lauris vēlas vakaru paturpināt. Madara glābj draudzeni no biedējošas situācijas. Maksis izmanto savu dienesta stāvokli, lai satiktos ar Lūciju divatā. Tiek sasaukta Muižnieku ģimenes sapulce. Rihards sadusmo Madaru un nostāda neērtā situācijā Arti. Klaudijs pieprasa Artim paskaidrojumus. Džeina pieķer Karīnu dīvainā situācijā. Arti moka duālas sajūtas attiecībā uz Rihardu. Henrijs gatavs rīkoties agresīvi. Rihards paziņo, ka viņam ir cits plāns, kā tikt galā ar Jansonu.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 28.novembris, Sezona: 1., Sērija: 52.

Ērika ir spiesta zvanīt ātrajai palīdzībai. Visi Muižnieki uztraucas par viena ģimenes locekļa dzīvību. Roksana ar apmierināta ar realizēto plānu. Kazimirs un Maksis uzaicina Lūciju uz satikšanos. Madara pilda Riharda pavēli, un viena pati nostājas pretī 3 Muižnieku ģimenes locekļiem. Lauris spiests izšķirt Kazimira un Makša strīdu. Rihardam aizvien vairāk iepatīkas Arta reakcija ekstrēmās situācijās. Jansona iecerētais plāns izraisa gluži pretēju reakciju, nekā Jansons gaidījis.
« 1 2 3 4 ... 7 8 »