Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)

Seriāls "Svešā seja", Datums: 25.septembris, Sezona: 1. (2017), Sērija: 6.

Bārmenis Bruno ierodas darbā neadekvātā stāvoklī. Madara nonāk briesmās, mēģinot glābt Henriju. Ērika strostē savu dēlu Bruno. Artis un Rihards sadarbojas, lai izglābtu Madaru. Valentīns mēģina izkļūt no neapskaužamas situācijas. Maksis nespēj pretoties skaistas sievietes valdzinājumam un tā rezultātā gandrīz pieļauj liktenīgu kļūdu. Artis palīdz Rihardam grūtā brīdī. Rihards, apstākļu spiests, ķeras pie kardinālām metodēm un parāda sava rakstura tumšo pusi.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 22.septembris, Sezona: 1. (2017), Sērija: 5.

Muižnieku ģimenes konkurenti sāk darboties aizvien aktīvāk. Valentīnam uzrodas negaidīta sabiedrotā. Žanna atkārtoti pārdzīvo jaunības sirdssāpes. Ķirurgam Eināram iepatīkas jaunā paciente, bet izrādās, ka viņa nav tā, par ko uzdodas. Rihards pārmet Henrijam jaukšanos viņa personiskajā dzīvē. Šarlote un Klaudijs uztraucas par savu meitu Žannu. Rihards atklāj Madarai patiesību par Muižnieku ģimenes biznesu. Klīnikā notiek slepkavība.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 21.septembris, Sezona: 1. (2017), Sērija: 4.

Artis izpalīdz vecvecākiem konditorejā un iepazīstas ar simpātisku kafejnīcas apmeklētāju. Rihards strostē dēlu Bruno par vieglprātīgu uzvedību. Klīnikā ierodas spiegs. Medmāsu Madaru pārsteidz tikšanās ar jauno kolēģi. Ērika apciemo Muižnieku ģimenes galvu Henriju un vēlas izmantot viņa palīdzību, lai sasniegtu savus mērķus. Madarai tiek izteikti draudi. Žanna sper negaidītu soli, lai atturētu Arti no darba piedāvājuma pieņemšanas.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 20.septembris, Sezona: 1. (2017), Sērija: 3.

Rihards atvainojas Artim par pārpratumu. Artis interesējas par to, kā Henrijs ieguvis savus ievainojumus. Rihards saņem pārmetumus no kolēģa par neprofesionālu rīcību. Restorāna “Toskāna” īpašniece Ērika risina konfliktsituāciju ar šefpavāru Žoržu. Plastikas ķirurgs Einārs ielaižas attiecībās ar savu pacienti. Madara dodas uz slepenu tikšanos restorānā. Artis saņem vilinošu piedāvājumu. Žanna atklāj dēlam šokējošu noslēpumu par savu pagātni.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 19.septembris, Sezona: 1. (2017), Sērija: 2.

Rihardam jāpieņem nopietns lēmums attiecībā uz ģimenes biznesu. Artis mēģina uzzināt no mātes un vecvecākiem patiesību par viņa saistību ar Muižnieku ģimeni. Klīnikas administratore Džeina sastop savu sapņu vīrieti. Madara saprot, ka zina par savu līgavaini Rihardu un viņa ģimeni daudz mazāk, nekā domājusi. Muižnieku plastiskās ķirurģijas klīnikā rodas krīzes situācija. Rihards klīnikā sastop negaidītu viesi. Artis glābj cilvēka dzīvību.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 18.septembris, Sezona: 1. (2017), Sērija: 1.

Rihards Muižnieks uzaicina savu ģimeni vakariņās un paziņo viņiem negaidītus jaunumus. Ģimenes locekļi ir šokēti un grib, lai Rihards maina savu lēmumu. Vītoliņu ģimene atgriežas no bērēm un nolemj vēl brīdi pasēdēt savā kafejnīcā, lai pieminētu aizgājēju. Muižnieku ģimenes vakariņas iztraucē šāviens. Artis nejauši uzzina sen glabātu Vītoliņu ģimenes noslēpumu – izrādās, ka bagātā Muižnieku ģimene un vienkāršā Vītoliņu ģimene ir saistītas ar radniecības saitēm.« 1 2 ... 15 16 17