Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)

Seriāls "Svešā seja", Datums: 5.oktobris, Sezona: 1. (2017), Sērija: 14.

Bruno diedelē no Riharda naudu. Madara dusmojas, ka mājkalpotāja Lūcija nerespektē viņas vēlmes. Rihards nopratina konkurenta Jansona darbinieku Valentīnu. Bruno ir greizsirdīgs, ka Rihards pret Arti izturas labāk nekā pret viņu. Madara un Lūcija cīnās par varu Riharda mājā. Ērika mēģina iegūt vairāk informācijas par Riharda attiecībām ar Žannu. Bruno izlādē dusmas, sarīkojot restorānā ballīti. Žoržs un Ērika nespēj izturēt Bruno vieglprātīgo attieksmi pret darbu. Rihards un Madara nopietni sastrīdas.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 4.oktobris, Sezona: 1. (2017), Sērija: 13.

Artis ar savu izturēšanos šokē Šarloti un Klaudiju. Rihards un Maksis mēģina noskaidrot, kas ir pasūtījis slepkavību. Artis nolemj atriebties Rihardam. Klīnikā ierodas izmisis pacients un lūdz glābt viņa dzīvību. Rihards un Artis veic ārkārtas operāciju. Žoržs restorāna ēdienkartē ievieš eksperimentālus ēdienus, kas nepatīk Bruno un Ērikai. Arti sanikno Riharda nežēlīgā izturēšanās pret pacientu. Madara konfliktē ar Džeinu un Maksi. Rihards pieķer Arti aizdomīgā situācijā.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 3.oktobris, Sezona: 1. (2017), Sērija: 12.

Madara izjautā Rihardu par viņa saistību ar notikušo traģēdiju. Eināram rodas aizdomas, ka viņš tiek izsekots. Artis uzzina nepatīkamus jaunumus. Ērika pārmet Bruno profesionalitātes trūkumu. Artis dodas uz restorānu “Toskāna” atbilžu meklējumos. Džeina izrāda savu nepatiku pret Madaru. Šarlote un Klaudijs pārdzīvo notikušo nelaimi. Bruno ieintriģē Ēriku ar viņa rīcībā esošo informāciju. Madaru pārsteidz Riharda nejūtīgums. Artis, izmisuma dzīts, veic zādzību.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 2.oktobris, Sezona: 1. (2017), Sērija: 11.

Muižnieku ģimene gaida Riharda lēmumu, kas izšķirs visu ģimenes locekļu turpmāko likteni. Arti sarūgtina Madaras paziņojums. Bruno un Maksis nespēj vienoties par pareizo rīcību saspringtā situācijā. Madara mēģina sadraudzēties ar Riharda mājkalpotāju Lūciju. Viesu namā ierodas Žanna un paziņo vecākiem šokējošus jaunumus. Madaras un Riharda pusdienas iztraucē nepatīkams starpgadījums. Žanna pārdzīvo dzīves netaisnību. Pie restorāna notiek traģisks negadījums.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 29.septembris, Sezona: 1. (2017), Sērija: 10.

Artis un Maksis glābj klīniku no briesmām. Rihards pārdzīvo pēdējā laika notikumus. Bruno sagūsta bandītu. Rihards pārmet Maksim un Bruno kārtējā uzbrukuma pieļaušanu. Maksis un Bruno veļ vainu viens uz otru. Ar Rihardu sazinās bīstams biznesa konkurents. Rihardam jāpieņem nopietns lēmums, kas var apdraudēt viņa dzīvību. Žoržs uzzina pārsteidzošu informāciju par Ērikas īpašumtiesībām uz restorānu. Rihards saņem ultimātu.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 28.septembris, Sezona: 1. (2017), Sērija: 9.

Bruno savas karstgalvības dēļ gandrīz izjauc Riharda plānu. Roksana kļūst par situācijas noteicēju un uzbrūk Muižniekiem. Rihards attapīgi novērš briesmas. Artis mēģina satuvināties ar Madaru, izdarot viņai pakalpojumu. Rihards pārdzīvo drauga nodevību. Džeina izrāda Artim savas simpātijas. Madara iepazīstas ar Riharda mājkalpotāju Lūciju. Rihards izvairās no atklātas sarunas ar Madaru. Makša neuzmanības dēļ klīnika nonāk briesmās.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 27.septembris, Sezona: 1. (2017), Sērija: 8.

Madaru pamostoties sagaida patīkams pārsteigums. Džeina uztraucas par sava vectēva Henrija veselību. Madaru sāpina Riharda attieksme pret viņu. Artis mēģina Madaru uzmundrināt ar romantisku žestu. Rihards izstrādā plānu, kā uzzināt uzbrucēju identitāti. Roksana Ērikas restorānā norunā tikšanos ar savu kontaktpersonu. Bruno dusmojas, ka tēvs viņam neuzticas. Muižnieku ģimeni pārsteidz Roksanas kontaktpersonas identitāte.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 26.septembris, Sezona: 1. (2017), Sērija: 7.

Rihards izmanto nežēlīgas metodes, lai iegūtu sev nepieciešamo informāciju. Arti uztrauc Madaras veselības stāvoklis. Džeina nepūlas slēpt savu nepatiku pret Madaru un mēģina viņu iebiedēt. Madara atbalsta Rihardu, lai gan viņa uzvedība viņu satrauc. Rihards ierodas Vītoliņu viesu namā un uzstāda pārsteidzošas prasības. Ērika manipulē ar savu dēlu Bruno. Rihardu nepamet sajūta, ka viņš Žannu ir saticis jau agrāk.« 1 2 ... 14 15 16 17 »