Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)

Seriāls "Svešā seja", Datums: 8.novembris, Sezona: 1. (2017), Sērija: 38.

Šarlote mēģina pierunāt Arti aizmirst par Madaru. Kazimirs izmanto melus, lai iepatiktos sievietei. Artis brīdina Lauri par Muižnieku ģimenes bīstamību. Jansons pieķer Kazimiru nodevībā. Artis viltīgi apmuļķo Maksi un iegūst svarīgus pierādījumus pret Rihardu. Lauris izrāda Karīnai savas simpātijas, bet viņas uzmanību saista cits vīrietis. Artis pieņem riskantu lēmumu – iesaistīt Muižnieku un Jansona konfliktā policiju. Policija iztraucē Riharda plānu pārvest Roksanu uz citu ieslodzījuma vietu.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 7.novembris, Sezona: 1. (2017), Sērija: 37.

Artis mēģina satuvināties ar Madaru un atklāj viņai savu traģisko pagātni. Jansona cilvēki veic uzbrukumu Riharda mājai. Artis un Madara sadarbojas, lai pierādītu Džeinas vainu pacientes zāļu samainīšanā. Maksis atgriežas Latvijā un tiek ievainots, aizstāvot Rihardu. Džeina nenojauš Arta dubultspēli, un viņš viņai iepatīkas arvien vairāk. Eināra paciente Justīne paziņo, ka vēlas viņu precēt. Rihards izmanto Roksanu, lai atriebtos Jansonam par uzbrukumu. Kazimiru pārsteidz Jansona emociju uzplūds.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 6.novembris, Sezona: 1. (2017), Sērija: 36.

Jansons intervē Riharda darbinieku, cerībā viņu uzpirkt. Rihards tiek nostādīts izvēles priekšā – ticēt Džeinai vai Madarai? Klīnikas paciente draud iesūdzēt Muižnieku klīniku tiesā un uzstāda Eināram ultimātu. Lūcijai uzrodas pielūdzējs. Ērika pieņem darbā jaunu bārmeni. Madara pieķer Džeinu un Eināru intīmā situācijā. Laurim iepatīkas klīnikas darbiniece, un viņš uzaicina viņu uz randiņu. Artis grib palīdzēt Madarai grūtā situācijā, bet Madara viņu atgrūž. Rihards izdzird savā mājā iebrucēja soļus.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 3.novembris, Sezona: 1. (2017), Sērija: 35.

Džeina samelo Rihardam, ka Madaras dēļ gandrīz nomiris pacients. Madaru moka vainas apziņa par pieļauto kļūdu. Rihards nenovērtē Lūcijas centību un patriec viņu no mājas. Einārs bēguļo no uzbāzīgas pacientes. Lūcija pārdzīvo Riharda skarbo izturēšanos un meklē mierinājumu Vītoliņu konditorejā. Rihards strīda karstumā pārkāpj robežu, kā rezultātā Madara pieņem izšķirošu lēmumu. Kazimirs un Jansons mēģina pārvilināt savā pusē Riharda darbinieku. Madara pieķer Džeinu melos.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 2.novembris, Sezona: 1. (2017), Sērija: 34.

Ērika izmisīgi mēģina pierunāt Bruno klusēt par restorānā redzēto. Madara Arta klātbūtnē mulst un nespēj koncentrēties darbam. Bruno uzstāda Ērikai savus noteikumus. Madara izvairās no sarunas ar Arti. Džeina izstrādā plānu, kā nomelnot Madaras reputāciju. Arta draugs Lauris dodas darba meklējumos. Einārs pamana spriedzi starp Arti un Madaru un interesējas, kas starp abiem notiek. Bruno šokē Ēriku ar savu paziņojumu. Džeinas plāns pret Madaru apdraud klīnikas pacientes dzīvību.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 1.novembris, Sezona: 1. (2017), Sērija: 33.

Artis pavada bezmiega nakti, pārdzīvojot par Madaras neizlēmību. Džeina un Bruno Ērikas uzdevumā apciemo Rihardu. Klīnikā no atvaļinājuma atgriežas Madaras draudzene, sanitāre Karīna. Madara cīnās ar savām jūtām pret Arti. Ērika mēģina pārliecināt Rihardu, ka viņam Madara nav vajadzīga. Artis saņem uzmundrinājumu no sava bērnības drauga Laura un dodas runāt ar Madaru. Džeina un Ērika kaļ plānus, kā panākt, lai Madaru atlaiž no darba. Bruno nejauši uzzina Ērikas noslēpumu.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 31.oktobris, Sezona: 1. (2017), Sērija: 32.

Ērika un Madara mēģina padzīt viena otru no Riharda mājas. Arti viesu namā pārbiedē negaidīts viesis. Rihardu sanikno viņa lēnā atveseļošanās. Artis apsver, vai atklāt tuvam draugam patiesību par viņa dzīvē notiekošo. Madara sajūtas Rihardam nevajadzīga un aiziet no mājām. Žoržs nokaitina Bruno ar saviem izmisīgajiem mēģinājumiem satikt Ēriku. Arti uztrauc Madaras emocionālais stāvoklis. Žoržs nelūgts ierodas Riharda mājās un pieprasa Ērikas uzmanību. Madara atklāj Artim savas jūtas.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 30.oktobris, Sezona: 1. (2017), Sērija: 31.

Ērika tur aizdomās Arti par Riharda saindēšanu. Rihards atlabst pēc uzbrukuma. Džeina nostājas pret Ēriku, aizstāvot Arti. Lūcija apšauba Madaras spējas parūpēties par Rihardu. Ērika no Bruno uzzina, ka Žoržs nav tas, par ko izliekas. Džeinas uzmanības apliecinājumi liek Artim neērti justies. Ērika atklāj Bruno savas aizdomas pret Arti. Rihardu nokaitina Madaras, Lūcijas un Ērikas strīdi. Žoržs viesu namā sastop nepatīkamus apmeklētājus. Ērika un Madara cīnās par saimnieces lomu Riharda mājā.« 1 2 ... 11 12 13 14 15 16 17 »