Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)
Seriāls "Svešā seja", Datums: 29.septembris, Sezona: 1., Sērija: 10.

Artis un Maksis glābj klīniku no briesmām. Rihards pārdzīvo pēdējā laika notikumus. Bruno sagūsta bandītu. Rihards pārmet Maksim un Bruno kārtējā uzbrukuma pieļaušanu. Maksis un Bruno veļ vainu viens uz otru. Ar Rihardu sazinās bīstams biznesa konkurents. Rihardam jāpieņem nopietns lēmums, kas var apdraudēt viņa dzīvību. Žoržs uzzina pārsteidzošu informāciju par Ērikas īpašumtiesībām uz restorānu. Rihards saņem ultimātu.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 28.septembris, Sezona: 1., Sērija: 9.

Bruno savas karstgalvības dēļ gandrīz izjauc Riharda plānu. Roksana kļūst par situācijas noteicēju un uzbrūk Muižniekiem. Rihards attapīgi novērš briesmas. Artis mēģina satuvināties ar Madaru, izdarot viņai pakalpojumu. Rihards pārdzīvo drauga nodevību. Džeina izrāda Artim savas simpātijas. Madara iepazīstas ar Riharda mājkalpotāju Lūciju. Rihards izvairās no atklātas sarunas ar Madaru. Makša neuzmanības dēļ klīnika nonāk briesmās.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 27.septembris, Sezona: 1., Sērija: 8.

Madaru pamostoties sagaida patīkams pārsteigums. Džeina uztraucas par sava vectēva Henrija veselību. Madaru sāpina Riharda attieksme pret viņu. Artis mēģina Madaru uzmundrināt ar romantisku žestu. Rihards izstrādā plānu, kā uzzināt uzbrucēju identitāti. Roksana Ērikas restorānā norunā tikšanos ar savu kontaktpersonu. Bruno dusmojas, ka tēvs viņam neuzticas. Muižnieku ģimeni pārsteidz Roksanas kontaktpersonas identitāte.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 26.septembris, Sezona: 1., Sērija: 7.

Rihards izmanto nežēlīgas metodes, lai iegūtu sev nepieciešamo informāciju. Arti uztrauc Madaras veselības stāvoklis. Džeina nepūlas slēpt savu nepatiku pret Madaru un mēģina viņu iebiedēt. Madara atbalsta Rihardu, lai gan viņa uzvedība viņu satrauc. Rihards ierodas Vītoliņu viesu namā un uzstāda pārsteidzošas prasības. Ērika manipulē ar savu dēlu Bruno. Rihardu nepamet sajūta, ka viņš Žannu ir saticis jau agrāk.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 25.septembris, Sezona: 1., Sērija: 6.

Bārmenis Bruno ierodas darbā neadekvātā stāvoklī. Madara nonāk briesmās, mēģinot glābt Henriju. Ērika strostē savu dēlu Bruno. Artis un Rihards sadarbojas, lai izglābtu Madaru. Valentīns mēģina izkļūt no neapskaužamas situācijas. Maksis nespēj pretoties skaistas sievietes valdzinājumam un tā rezultātā gandrīz pieļauj liktenīgu kļūdu. Artis palīdz Rihardam grūtā brīdī. Rihards, apstākļu spiests, ķeras pie kardinālām metodēm un parāda sava rakstura tumšo pusi.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 22.septembris, Sezona: 1., Sērija: 5.

Muižnieku ģimenes konkurenti sāk darboties aizvien aktīvāk. Valentīnam uzrodas negaidīta sabiedrotā. Žanna atkārtoti pārdzīvo jaunības sirdssāpes. Ķirurgam Eināram iepatīkas jaunā paciente, bet izrādās, ka viņa nav tā, par ko uzdodas. Rihards pārmet Henrijam jaukšanos viņa personiskajā dzīvē. Šarlote un Klaudijs uztraucas par savu meitu Žannu. Rihards atklāj Madarai patiesību par Muižnieku ģimenes biznesu. Klīnikā notiek slepkavība.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 21.septembris, Sezona: 1., Sērija: 4.

Artis izpalīdz vecvecākiem konditorejā un iepazīstas ar simpātisku kafejnīcas apmeklētāju. Rihards strostē dēlu Bruno par vieglprātīgu uzvedību. Klīnikā ierodas spiegs. Medmāsu Madaru pārsteidz tikšanās ar jauno kolēģi. Ērika apciemo Muižnieku ģimenes galvu Henriju un vēlas izmantot viņa palīdzību, lai sasniegtu savus mērķus. Madarai tiek izteikti draudi. Žanna sper negaidītu soli, lai atturētu Arti no darba piedāvājuma pieņemšanas.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 20.septembris, Sezona: 1., Sērija: 3.

Rihards atvainojas Artim par pārpratumu. Artis interesējas par to, kā Henrijs ieguvis savus ievainojumus. Rihards saņem pārmetumus no kolēģa par neprofesionālu rīcību. Restorāna “Toskāna” īpašniece Ērika risina konfliktsituāciju ar šefpavāru Žoržu. Plastikas ķirurgs Einārs ielaižas attiecībās ar savu pacienti. Madara dodas uz slepenu tikšanos restorānā. Artis saņem vilinošu piedāvājumu. Žanna atklāj dēlam šokējošu noslēpumu par savu pagātni.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 19.septembris, Sezona: 1., Sērija: 2.

Rihardam jāpieņem nopietns lēmums attiecībā uz ģimenes biznesu. Artis mēģina uzzināt no mātes un vecvecākiem patiesību par viņa saistību ar Muižnieku ģimeni. Klīnikas administratore Džeina sastop savu sapņu vīrieti. Madara saprot, ka zina par savu līgavaini Rihardu un viņa ģimeni daudz mazāk, nekā domājusi. Muižnieku plastiskās ķirurģijas klīnikā rodas krīzes situācija. Rihards klīnikā sastop negaidītu viesi. Artis glābj cilvēka dzīvību.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 18.septembris, Sezona: 1., Sērija: 1.

Rihards Muižnieks uzaicina savu ģimeni vakariņās un paziņo viņiem negaidītus jaunumus. Ģimenes locekļi ir šokēti un grib, lai Rihards maina savu lēmumu. Vītoliņu ģimene atgriežas no bērēm un nolemj vēl brīdi pasēdēt savā kafejnīcā, lai pieminētu aizgājēju. Muižnieku ģimenes vakariņas iztraucē šāviens. Artis nejauši uzzina sen glabātu Vītoliņu ģimenes noslēpumu – izrādās, ka bagātā Muižnieku ģimene un vienkāršā Vītoliņu ģimene ir saistītas ar radniecības saitēm.
« 1 2 ... 11 12 13