Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)
Seriāls "Svešā seja", Datums: 13.oktobris, Sezona: 1., Sērija: 20.

Rihards lūdz Madaru darīt lietas, kas viņai šķiet neētiskas. Ērika pārmet Bruno pārmērīgu dzeršanu. Maksis atklāj iemeslu, kāpēc viņš ir tik uzticīgs Henrijam. Žoržs uzzina, ka Bruno mēģinājis izdarīt slepkavību, un nolemj to izmantot savā labā. Madara iepazīst Henrija maigo rakstura pusi. Džeinu un Ēriku sadusmo Madaras draudzīgā izturēšanās pret Henriju. Klaudijs izstrādā viltīgu plānu, kā savest kopā Arti un Madaru. Ērika mēģina iegūt Henrija labvēlību. Klīnikā notiek negadījums.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 12.oktobris, Sezona: 1., Sērija: 19.

Muižnieku ģimeni satricina izmaiņas Henrija veselības stāvoklī. Klaudijs pārmet Šarlotei viesu nama klientu trūkumu. Restorānā ierodas slavens šefpavārs, un Ērika dara visu, lai viņam izpatiktu. Viesu namā ierodas Lūcija un lūdz Šarlotei pakalpojumu. Žoržs sapinas savos melos un nonāk neapskaužamā situācijā. Klaudijs iepazīstas ar simpātisku konditorejas apmeklētāju, un Šarlote kļūst greizsirdīga. Ēriku sanikno Žorža izlikšanās. Henrijs ar savu uzvedību šokē Rihardu un Madaru.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 11.oktobris, Sezona: 1., Sērija: 18.

Ēriku satrauc Bruno pazušana. Jansons mēģina izprast Muižnieku ģimenes hierarhiju. Rihards strostē Bruno par ģimenes miera apdraudēšanu. Džeina uztraucas par tēva emocionālo stāvokli. Ērika niknojas uz Bruno par neapdomīgu lēmumu pieņemšanu. Konditorejas mieru iztraucē nepatīkamu klientu ierašanās. Ērika izmanto situāciju, lai tuvinātos Rihardam. Klaudijs konditorejā noklausās šokējošu sarunu. Bruno piedzeras un dodas nogalināt cilvēku.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 10.oktobris, Sezona: 1., Sērija: 17.

Bruno pārdzīvo par Henrija veselības stāvokli. Rihards pieņem pārsteidzošu lēmumu attiecībā uz Jansona piedāvājumu. Artis konditorejā noklausās interesantu sarunu starp Madaru un Klaudiju. Ērika izmanto Bruno, lai panāktu sev vēlamo iznākumu biznesa sarunās ar Jansonu. Artis lūdz Klaudija palīdzību, lai satuvinātos ar Madaru. Einārs dusmojas uz Rihardu un atriebjas viņam, izmantojot Džeinu. Uz tikšanos ar Jansonu ierodas nevis Rihards, bet cits Muižnieku ģimenes pārstāvis.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 9.oktobris, Sezona: 1., Sērija: 16.

Madara grib iesaistīties Muižnieku ģimenes biznesā. Arti pārsteidz Klaudija emociju uzplūdi. Rihards izšķir strīdu starp Madaru un mājkalpotāju Lūciju. Ēriku sanikno Žorža greizsirdība. Bruno ir nepatīkami pārsteigts par saņemto dāvanu. Madara ar viltu mēģina izvilināt no kolēģiem informāciju par pacientu. Muižnieku konkurents Jansons mēģina sasniegt savus mērķus, flirtējot ar Ēriku. Rihards izmanto nežēlīgas metodes, lai piespiestu Valentīnu runāt.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 6.oktobris, Sezona: 1., Sērija: 15.

Madara nejauši iztraucē Riharda plānu. Vītoliņi mēģina samierināties ar notikušo traģēdiju. Madara un Rihards cenšas atrast kopīgu valodu pēc strīda. Klaudijs un Šarlote uztraucas par Arta drošību. Artis realizē atriebības plānu. Valentīns izmanto izdevību, lai atgūtu pazaudētu mantu. Bruno saņem sodu par neadekvātu izturēšanos. Ērikas restorānā ierodas bīstams viesis. Valentīns un Artis tiek pieķerti aizdomīgos apstākļos. Žoržs kļūst greizsirdīgs, redzot Ēriku kopā ar citu vīrieti.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 5.oktobris, Sezona: 1., Sērija: 14.

Bruno diedelē no Riharda naudu. Madara dusmojas, ka mājkalpotāja Lūcija nerespektē viņas vēlmes. Rihards nopratina konkurenta Jansona darbinieku Valentīnu. Bruno ir greizsirdīgs, ka Rihards pret Arti izturas labāk nekā pret viņu. Madara un Lūcija cīnās par varu Riharda mājā. Ērika mēģina iegūt vairāk informācijas par Riharda attiecībām ar Žannu. Bruno izlādē dusmas, sarīkojot restorānā ballīti. Žoržs un Ērika nespēj izturēt Bruno vieglprātīgo attieksmi pret darbu. Rihards un Madara nopietni sastrīdas.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 4.oktobris, Sezona: 1., Sērija: 13.

Artis ar savu izturēšanos šokē Šarloti un Klaudiju. Rihards un Maksis mēģina noskaidrot, kas ir pasūtījis slepkavību. Artis nolemj atriebties Rihardam. Klīnikā ierodas izmisis pacients un lūdz glābt viņa dzīvību. Rihards un Artis veic ārkārtas operāciju. Žoržs restorāna ēdienkartē ievieš eksperimentālus ēdienus, kas nepatīk Bruno un Ērikai. Arti sanikno Riharda nežēlīgā izturēšanās pret pacientu. Madara konfliktē ar Džeinu un Maksi. Rihards pieķer Arti aizdomīgā situācijā.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 3.oktobris, Sezona: 1., Sērija: 12.

Madara izjautā Rihardu par viņa saistību ar notikušo traģēdiju. Eināram rodas aizdomas, ka viņš tiek izsekots. Artis uzzina nepatīkamus jaunumus. Ērika pārmet Bruno profesionalitātes trūkumu. Artis dodas uz restorānu “Toskāna” atbilžu meklējumos. Džeina izrāda savu nepatiku pret Madaru. Šarlote un Klaudijs pārdzīvo notikušo nelaimi. Bruno ieintriģē Ēriku ar viņa rīcībā esošo informāciju. Madaru pārsteidz Riharda nejūtīgums. Artis, izmisuma dzīts, veic zādzību.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 2.oktobris, Sezona: 1., Sērija: 11.

Muižnieku ģimene gaida Riharda lēmumu, kas izšķirs visu ģimenes locekļu turpmāko likteni. Arti sarūgtina Madaras paziņojums. Bruno un Maksis nespēj vienoties par pareizo rīcību saspringtā situācijā. Madara mēģina sadraudzēties ar Riharda mājkalpotāju Lūciju. Viesu namā ierodas Žanna un paziņo vecākiem šokējošus jaunumus. Madaras un Riharda pusdienas iztraucē nepatīkams starpgadījums. Žanna pārdzīvo dzīves netaisnību. Pie restorāna notiek traģisks negadījums.
« 1 2 ... 10 11 12 13 »