Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)

Seriāls "Svešā seja", Datums: 20.novembris, Sezona: 1. (2017), Sērija: 46.

Henrija entuziasms pēc tikšanās ar Jansonu satrauc Maksi. Jansons ierodas pie Ērikas, cerībā iegūt informāciju par Riharda un Henrija attiecībām. Džeina atraida Eināru, tādējādi viņu sāpinot. Ērika mēģina atturēt Rihardu no līguma slēgšanas ar Jansonu. Džeina negaidīti ierodas viesu namā, lai satiktu Arti. Jansons izsaka Ērikai mulsinošu piedāvājumu. Rihards cenšas pārliecināt Madaru par savu jūtu patiesumu. Klaudiju šokē Arta meli Džeinai. Ērika izmanto Riharda vājuma brīdi savā labā.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 17.novembris, Sezona: 1. (2017), Sērija: 45.

Policijas ierašanās Jansona klubā izjauc viņa plānu. Madara atgriežas viesu namā. Policiste Grasmane iztaujā Jansonu par narkotiku biznesu. Arti uztrauc Madaras veselības stāvoklis. Rihards izmisīgi mēģina izkļūt no ieslodzījuma. Madara pārdzīvo Riharda melus un nežēlību. Kazimirs noklausās interesantu sarunu starp Henriju un Ēriku. Lūciju Riharda mājā pārsteidz negaidīti viesi. Ērika dodas palīgā Rihardam. Henrijs tiekas ar Jansonu un noslēdz vienošanos, kas šokē Maksi.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 16.novembris, Sezona: 1. (2017), Sērija: 44.

Rihards un Henrijs cīnās par varu klīnikā. Lauris restorānā noklausās policistu sarunu. Karīnu satrauc Madaras pazušana. Maksis tiek nostādīts izvēles priekšā – klausīt Henriju vai Rihardu? Karīna noklausās Arta telefona sarunu un uzzina šokējošus jaunumus. Lūcija cerībā izrādīties Ērikai piekrīt vakariņām ar Kazimiru. Henrijs vēršas pie galējiem līdzekļiem, lai atgūtu varu pār savu biznesu, un pavēl ieslodzīt Rihardu. Kazimirs Ērikas priekšā apkauno Lūciju. Jansona klubā ierodas policija.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 15.novembris, Sezona: 1. (2017), Sērija: 43.

Rihards pārdzīvo tuva cilvēka pakļaušanu briesmām. Jansons izmanto savu kontaktu Muižnieku vidū, lai iegūtu informāciju par Rihardu. Džeina glābj Eināru no greizsirdīgām pacientēm. Klaudiju un Šarloti satrauc Arta izturēšanās. Einārs uzzina, ka Džeina ir apdraudējusi viņa pacientes dzīvību un parāda viņai savas dusmas. Jansons ar nežēlīgām metodēm pārliecina Rihardu pakļauties viņa noteikumiem. Džeina izmanto melus, lai izvairītos no soda izpildes. Klīnikā atgriežas Henrijs.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 14.novembris, Sezona: 1. (2017), Sērija: 42.

Rihards apsūdz Maksi nodevībā. Pie Jansona ierodas viņa mīļotā sieviete. Arti sanikno Riharda bezdarbība ārkārtas situācijā. Ērika skubina Džeinu piekrist Riharda uzstādītajiem noteikumiem. Rihardam rodas aizdomas, ka Artim patīk Madara, un Artis sper negaidītu soli, lai aizdomas novērstu. Einārā rada greizsirdību Džeinas simpātijas pret Arti. Jansons draud nogalināt Rihardam tuvu cilvēku. Einārs un Džeina sadarbojas, lai tiktu galā ar nekaunīgu pacienti. Madaru šokē Riharda paziņojums.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 13.novembris, Sezona: 1. (2017), Sērija: 41.

Džeina lūdz palīdzību Ērikai, lai savaldītu Riharda dusmas. Lauris mēģina atrunāt Arti no pārgalvīgas rīcības. Rihards izvirza Džeinai ultimātu. Jansons saņem negaidītu zvanu no Muižnieku darbinieka. Džeina nespēj pieņemt Riharda noteikumus un sastrīdas ar Ēriku. Šarloti sanikno nekārtība Madaras numurā. Artis uzzina, ka Madara ir pazudusi un izgāž dusmas pār Rihardu. Žoržs sarīko Ērikai romantisku vakaru. Rihards klīnikā veic pārsteidzošu atklājumu. Artis saprot, ka ir pieļāvis liktenīgu kļūdu.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 10.novembris, Sezona: 1. (2017), Sērija: 40.

Rihards un Madara izbauda kopīgu brīvdienu. Artis pēc bezmiegā pavadītas nakts ar savu izturēšanos aizskar Šarloti. Ērika atklāj Rihardam savas aizdomas pret Arti. Šarlote lūdz Laurim palīdzību, lai savaldītu mazdēlu. Ērika un Lūcija noslēdz abpusēji izdevīgu vienošanos. Madara atklāj Rihardam Džeinas patieso dabu. Ērika pārbauda Laura godīgumu. Karīna neveiksmīgi cenšas pievērst sev Bruno uzmanību. Rihards soda Džeinu par paveikto noziegumu. Jansons nolaupa Rihardam tuvu cilvēku.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 9.novembris, Sezona: 1. (2017), Sērija: 39.

Roksana pārsteidz Rihardu un Maksi sarunas laikā ar policiju. Madara nespēj veikt izvēli starp Arti un Rihardu. Jansons plāno nolaupīt kādu no Riharda tuviniekiem. Džeina un Artis glābj Eināru no uzmācīgas pacientes. Rihards saprot, ka par maz laika velta personīgajai dzīvei. Pie Jansona negaidīti ierodas policija. Džeinas jūsmošana par Arti izraisa Einārā greizsirdību. Rihards salīdzina Madaras un Ērikas uzvedību. Jansons saprot, ka pie Riharda strādā nodevējs, un nolemj noskaidrot viņa identitāti.« 1 2 ... 10 11 12 13 14 ... 16 17 »