Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)

Seriāls "Svešā seja", Datums: 30.novembris, Sezona: 1. (2017), Sērija: 54.

Eināru sāpina Džeinas attieksme pret viņu. Karīna izmanto katru iespēju, lai pabūtu kopā ar Bruno. Eināra un Arta starpā briest nopietns konflikts, tas traucē darbam. Einārs mēģina panākt, lai Džeinai nokrīt rozā brilles attiecībā uz Arti. Jansons, Kazimirs un Roksana līksmo par to, ka uzvarējuši Muižniekus. Džeina prasa tēvam padomu savās sirdslietās. Henrijs priecājas, ka Jansons noticējis viņa blefam. Gan Džeina, gan Madara vienlaicīgi pieņem svarīgu lēmumu attiecībā uz Arti.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 29.novembris, Sezona: 1. (2017), Sērija: 53.

Karīna un Lauris atgriežas no kino, bet Lauris vēlas vakaru paturpināt. Madara glābj draudzeni no biedējošas situācijas. Maksis izmanto savu dienesta stāvokli, lai satiktos ar Lūciju divatā. Tiek sasaukta Muižnieku ģimenes sapulce. Rihards sadusmo Madaru un nostāda neērtā situācijā Arti. Klaudijs pieprasa Artim paskaidrojumus. Džeina pieķer Karīnu dīvainā situācijā. Arti moka duālas sajūtas attiecībā uz Rihardu. Henrijs gatavs rīkoties agresīvi. Rihards paziņo, ka viņam ir cits plāns, kā tikt galā ar Jansonu.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 28.novembris, Sezona: 1. (2017), Sērija: 52.

Ērika ir spiesta zvanīt ātrajai palīdzībai. Visi Muižnieki uztraucas par viena ģimenes locekļa dzīvību. Roksana ar apmierināta ar realizēto plānu. Kazimirs un Maksis uzaicina Lūciju uz satikšanos. Madara pilda Riharda pavēli, un viena pati nostājas pretī 3 Muižnieku ģimenes locekļiem. Lauris spiests izšķirt Kazimira un Makša strīdu. Rihardam aizvien vairāk iepatīkas Arta reakcija ekstrēmās situācijās. Jansona iecerētais plāns izraisa gluži pretēju reakciju, nekā Jansons gaidījis.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 27.novembris, Sezona: 1. (2017), Sērija: 51.

Rihards ļauj Artim ielūkoties savā mājas dzīvē. Šarlote atvainojas Madarai par savu izturēšanos. Karīna ir spiesta izpildīt kādas pacientes iegribas un dodas uz restorānu pēc delikatesēm. Henrijs iejaucas kādas operācijas gaitā un tiek izraidīts no operāciju zāles. Jansons cer piedzīt no Muižniekiem parādu. Karīnu sāpina Bruno attieksme pret viņu. Lauris neatlaidīgi cenšas sasniegt savu mērķi. Lūciju iepriecina fakts, ka par viņu cīnās veseli divi kavalieri. Roksana īsteno Jansona atriebības plānu.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 24.novembris, Sezona: 1. (2017), Sērija: 50.

Rihards un Artis glābj cilvēka dzīvību. Madara mēģina noskaidrot, kāpēc Šarlote viņu neieredz. Artis sanikno Jansonu, iznīcinot viņa īpašumu. Šarlote sajūtas vainīga pēc sarunas ar Madaru, un lūdz Klaudijam padomu, kā laboties. Artis no Makša uzzina pārsteidzošu informāciju par Rihardu. Rihards pieprasa Henrijam paskaidrojumus par viņa rīcību. Karīna atklāj Madarai savas jūtas pret Bruno. Artis un Rihards satuvinās pēc kopīgi piedzīvotā stresa. Jansons paziņo, ka Muižnieku ģimene viņam ir parādā.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 23.novembris, Sezona: 1. (2017), Sērija: 49.

Henrijs ielaiž klīnikā Jansona cilvēkus. Madara apsūdz Rihardu slepkavības mēģinājumā. Karīna ierodas restorānā uz tikšanos ar Ēriku un ir pārsteigta, ieraugot viņas vietā Bruno. Rihards un Madara kopīgiem spēkiem vēršas pret Henriju. Jansons ļauj Kazimiram veikt sarežģītu ķirurģisku operāciju, tādējādi apdraudot cilvēka dzīvību. Henrijs mēģina dabūt Madaru un Rihardu prom no klīnikas. Artim rodas aizdomas, ka klīnikā notiek kas nelegāls. Rihards operāciju zālē ierauga šokējošu ainu.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 22.novembris, Sezona: 1. (2017), Sērija: 48.

Arti negaidīti pārsteidz Džeinas atzīšanās. Henrijs ar viltu iesaista Rihardu sava plāna izpildē. Maksis nespēj samierināties ar Henrija pavēli un pieņem lēmumu viņu nodot. Šarloti viesu namā izbiedē Muižnieku cilvēki, un viņa meklē glābiņu pie Klaudija. Bruno sadusmojas, kad Ērika viņam nesamaksā solīto naudu un draud atklāt viņas noslēpumu Džeinai. Šarlote lūdz policijas palīdzību, lai padzītu Madaru no viesu nama. Ērika emociju uzplūdā atklāj Bruno savas izjūtas par šķiršanos no Riharda.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 21.novembris, Sezona: 1. (2017), Sērija: 47.

Henrijs pavēl Maksim nogalināt Muižnieku ģimenei tuvu cilvēku. Ērika izbauda laimi pēc kopā pavadītas nakts ar Rihardu. Henrijs nosūta uz Riharda māju miesassargus ar pavēli viņu sagūstīt. Klaudijs pieprasa Arti pārtraukt izlikšanos Džeinas priekšā. Maksis izmisīgi cenšas atklāt Rihardam Henrija nežēlīgo plānu, cerībā, ka viņš to apturēs. Artis mēģina saudzīgi atraidīt Džeinu. Nobijies Maksis ierodas viesu namā, lai izpildītu Henrija pavēli. Henrijs un Rihards noslēdz pamieru.« 1 2 ... 9 10 11 12 13 ... 16 17 »