Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)





Seriāls "Svešā seja", Datums: 17.maijs, Sezona: 2. (2018), Sērija: 68. (seriāla fināls).

Daugmalis nolemj pats nogalināt Henriju un uzaicina viņu vakariņās. Madara sāk atveseļoties. Laura dusmojas, ka Madara Stefanam ir svarīgāka par viņu. Grasmane lūdz Arta palīdzību, lai noķertu izbēgušo cietumnieku. Laura mēģina ar melu palīdzību izkļūt sveikā no nepatīkamas situācijas. Artis iegūst Stefana pirkstu nospiedumus un liek, lai Maksis tos nogādā policijā. Stefans un Laura ir par mata tiesu no cietuma.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 16.maijs, Sezona: 2. (2018), Sērija: 67.

Bruno uzzina, ka Henrijs un Kristīne tikai izliekas par mīļākajiem. Stefans nolemj iet uz visu banku, lai tiktu vaļā no Daugmaļa. Ērika pieņem lēmumu attiecībā uz Henriju. Grasmane nonāk uz pēdām Alises nolaupītājiem. Henrijs uzzina šokējošu informāciju. Cimdiņš noskaidro, kas saista Daugmaļus un izbēgušo cietumnieku. Grasmane saņem svarīgu ziņu no anonīma informācijas avota.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 15.maijs, Sezona: 2. (2018), Sērija: 66.

Henrijs izsauc pie sevis Lieni. Oskars ir kļuvis par Daugmaļa parādnieku un meklē iespējas atmaksāt parādu. Stefans un Laura svin to, ka izdevies nolīgt pasūtījuma slepkavu. Viesnīcā tiek sabojāts bankas karšu termināls, un visi klienti spiesti maksāt skaidrā naudā. Grasmane iegūst jaunus pierādījumus, kas var aizvest pie bērna nolaupītājiem. Daugmalis noskaidro, ka Stefana vājais punkts ir Madara, un nekavējoties to izmanto.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 14.maijs, Sezona: 2. (2018), Sērija: 65.

Daugmalis pārsteidz Lauru un Stefanu situācijā, kad abi ir pilnībā neaizsargāti. Kristīne mēģina uzpirkt Albertu, lai viņš viņai sniegtu ziņas par Ēriku. Einārs cenšas visus pārliecināt, ka Stefans un Laura nav brālēns un māsīca. Cimdiņš mēģina pielabināties Grasmanei, lai piedalītos izmeklēšanā. Madara ir smagi slima, bet Artis dara visu, lai viņu glābtu. Daugmaļi nolaupa Lauru, lai piespiestu Stefanu izpildīt savas pavēles.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 10.maijs, Sezona: 2. (2018), Sērija: 64.

Stefans nonāk bīstamā situācijā – viņu apdraud gan Resnais, gan inspektore Grasmane. Cimdiņš dara visu, lai Grasmane viņam ļautu palīdzēt izmeklēšanā. Stefans lūdz palīdzību Laurai. Artis nāk uz pēdām pazudušajai Madarai. Stefans ir spiests satikties ar Henriju. Karīna ir pārliecināta, ka ar Madaru noticis kaut kas slikts, un viņas paredzējums piepildās.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 9.maijs, Sezona: 2. (2018), Sērija: 63.

Artis ir aizņemts ar Madaras meklēšanu, tāpēc apžēlojas un neatlaiž Lieni no darba. Liene un Oskars izdomā jaunu peļņas avotu – kāršu spēlēšanu uz naudu. Jana ir nobijusies par savu dzīvību un meklē aizstāvību pie Bruno. Džeina atsāk darbu klīnikā, bet saskaras ar negaidītu problēmu – Eināra greizsirdību. Resnais pieprasa, lai Stefans beidzot izpilda savu solījumu un nogalina Henriju. Grasmane pārņem izmeklēšanu izbēgušā cietumnieka lietā.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 8.maijs, Sezona: 2. (2018), Sērija: 62.

Artis un Henrijs apvieno spēkus, lai atrastu Madaru. Jana dara visu, lai neļautu Karīnai un Bruno salabt. Ērika slepus vāc informāciju par Kristīni. Bruno pēc Ērikas lūguma mēģina noskaidrot vairāk par Henrija un Kristīnes attiecībām. Karīna zaudē cerības atgūt Bruno, bet Džeina nolemj viņai palīdzēt. Kristīne izdomā jaunu veidu, kā izraisīt Ērikas greizsirdību. Tiek apdraudēta Janas dzīvība un veselība.

Seriāls "Svešā seja", Datums: 7.maijs, Sezona: 2. (2018), Sērija: 61.

Artis nolīgst privātdetektīvus, lai atrastu Madaru. Kristīne dara visu, lai uzkurinātu Ērikas greizsirdību. Artis atņem Karīnai telefonu, lai sazvanītu Madaru. Henrijs pierāda, ka bez nopietna iemesla nešķiras pat no centa. Artis uzzina, ka Liene piedalījusies klientu šantažēšanā, un paziņo, ka viņa ir atlaista. Karīna un Maksis izdomā plānu, kā atmaskot Janu Bruno acīs. Oresta telefonā tiek atrasts svarīgs videomateriāls.



1 2 3 ... 16 17 »