Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)
Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 30.jūlijs, Sezona: 3. (2015), Sērija: 29.

Starp bijušajiem draugiem Arvi un Māri atkal rodas nesaskaņas. Mārtiņš pamet Baibu un atkal nonāk Martas vasarnīcā, taču Marta viņu nelaiž iekšā. Mārtiņš zvēr, ka neaizies no vasarnīcas, kamēr Marta ar viņu neparunās un viņam nepiedos. Simonai tāda Martas iespītēšanās nav saprotama, bet viņa ierodas vasarnīcā, lai palīdzētu draudzenei. Turklāt pie Martas atbrauc kareivīgi noskaņojusies Baiba. Margarita nespēj vien nobrīnīties par Roberta jauno garadarbu. Tikmēr aiz Martas vasarnīcas durvīm klaigā Baiba. Viņa grib satikties ar Mārtiņu. Simonai tik tikko izdodas Martu noturēt, lai viņa nesakautos ar uzbāzīgo konkurenti. Jolanta apciemo Margaritu, kura piedāvā viņai atgriezties agrākajā darbā. Jolanta Roberta nofilmētajos kadros atpazīst Monikas fotogrāfiju.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 29.jūlijs, Sezona: 3. (2015), Sērija: 28.

Martai izdodas savākt pierādījumus, ka Baiba nav stāvoklī, un viņa to pasaka Mārtiņam. Viņš ir pārliecināts, ka kļuvis par Baibas melu upuri, grib parunāt ar Martu, bet viņa aizmūk. Arvis palīdz Marijai iepirkties. Mārtiņš iespiež Baibu stūrī viņas melu dēļ. Vai Baibai izdosies izgrozīties? Māris kafejnīcā satiek Mariju. Starp abiem izceļas nikns strīds, kurā iesaistās arī Arvis. Ar ko beigsies senu draugu tikšanās?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 28.jūlijs, Sezona: 3. (2015), Sērija: 27.

Marta pamostas Kristīnes mājās. Vai viņa atcerēsies savu vakar izdomāto plānu? Arvis apmeklē puķu veikalu. Jolanta izvēlas ziedus Marijai, kura sarīko greizsirdības scēnu, jo viņai liekas, ka starp viņas mīļoto un Jolantu kaut kas ir bijis. Arvis izstāsta Marijai par savu pagātni. Martai ir aizdomas, ka Baiba melo, ka ir stāvoklī, tāpēc viņa ir apņēmības pilna meklēt pierādījumus. Kādas ir Martas izredzes?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 27.jūlijs, Sezona: 3. (2015), Sērija: 26.

Marta, sirdssāpju pārņemta, zvana Kristīnei un atsveicinās no draudzenes uz visiem laikiem. Kas Martai padomā? Kristīne un Jolanta atsteidzas uz Martas vasarnīcu un atviegloti uzelpo, atradušas draudzeni sveiku un veselu. Ričards pasaka Margaritai, ka vairs nelolo cerības uz Moniku. Kristīne cenšas Martu uzmundrināt, taču viņa atgūst dzīvesprieku, izdomājot ģeniālu plānu. Roberts apciemo Margaritu mājās, pārsteidzot ar negaidītu atklātību un maigumu, savukārt Margaritas vectētiņa mājās viņš nodemonstrē izcilas pavāra spējas.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 23.jūlijs, Sezona: 3. (2015), Sērija: 25.

Martas vasarnīcā ierodas Konrāds, lai satiktos ar Mārtiņu un paziņotu, ka Baiba gaida viņa bērnu. Mārtiņš ir apjucis, bet pasaka Martai, ka viņam jātiekas ar Baibu, kura ir stāvoklī. Kā Marta reaģēs uz šo satriecošo ziņu? Baiba sagaida Mārtiņa zvanu. Viņa zvēr Konrādam un Jolantai, ka mīļotajam nepiedos. Kristīne un Kārlis izvēlas kāzu datumu. Mārtiņš atgriežas pie Baibas. Vai viņa piedos? Marta joprojām gaida, ka Mārtiņš nāks pie prāta un vismaz piezvanīs viņai. Vai piepildīsies viņas vēlmes?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 22.jūlijs, Sezona: 3. (2015), Sērija: 24.

Baiba atgriežas no ārstniecības iestādes un paziņo Konrādam un Jolantai pārsteidzošus jaunumus. Monika pārdzīvo, ka Ričards viņu aizmirsis. Mārtiņš kļūst ļoti pakalpīgs pret Martu, un viņai sāk rasties aizdomas, ka Baiba nav melojusi, un varbūt Mārtiņu patiešām interesē tikai viņas vasarnīca. Marta atzīstas Simonai, ka viņa ir neprātīgi iemīlējusies Mārtiņā. Baiba lūdz Konrādu sameklēt Mārtiņu. Mārtiņš zvēr Martai, ka viņu galīgi neinteresē viņas vasarnīca.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 21.jūlijs, Sezona: 3. (2015), Sērija: 23.

Starp Martu un Mārtiņu veidojas romantiskas attiecības. Baibu satriec ziņa, ka Mārtiņš izvēlas Martu, un liekas, ka viņa nopietni saslimst. Konrāds aizved viņu pie ārsta. Kārlis apciemo Kristīni. Viņš grib uzzināt, kāda būs Kristīnes atbilde par laulības līgumu. Baiba zvana Martai un brīdina viņu, ka Mārtiņš tēmē ne uz viņu, bet gan uz viņas vasarnīcu. Martai rodas aizdomas.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 20.jūlijs, Sezona: 3. (2015), Sērija: 22.

Kā Ričards reaģēs, uzzinot, ka Silvestrs it kā pārdevis viņa zemes Mārim? Izrādās, ka Silvestrs Māri apmānījis – īpašuma pārdošanas dokumenti ir fiktīvi. Savukārt Māris no savas puses apmānījis Silvestru – nav samaksājis viņam naudu. Divi krāpnieki mēģina salīgt mieru. Mārtiņš nojauš, ka starp Martu un Baibu kaut kas ir noticis. Viņš brauc pie Martas uz vasarnīcu, kur uzzina visu patiesību. Tad Mārtiņš piezvana Baibai. Mārtiņa apņēmīgais solis pārsteigs gan Martu, gan Baibu.« 1 2 ... 54 55 56 57 58 59 »