Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)
Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 25.jūnijs, Sezona: 3. (2015), Sērija: 9.

Marija pretojas Māra idejai, taču pārdomā, kad uzzina, ka par darbu viņu gaida dāsns atalgojums. Jolanta aizbēg pie vecākiem. Konrāds steidzas viņu meklēt. Jolantas mamma samelo, ka viņa nav redzējusi Jolantu. To uzzinot, Jolanta aizbēg no mājam. Viņai un Konrādam izdodas salabt. Māra plāns izdodas: Arvis notic Marijai. Viņi abi nonāk viesnīcā. Vai Marijai izdosies Arvi sakārdināt?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 22.jūnijs, Sezona: 3. (2015), Sērija: 8.

Ričards paskaidro Margaritai, kāpēc viņš neuzdrošinājās uzrunāt Moniku. Konrāds mēģina izskaidrot Jolantai, ka viņas mamma ir pret viņu laulībām. Jolanta netic. Bet viņa notic tam, ko viņai samelo Baiba, un viņa uzraksta Konrādam atvadu vēstuli. Arvis, satikdamies ar Mariju, mēģina viņai iedot naudu, lai viņa Mārim samaksātu parādu, taču Marija sāk spēlēt viltīgu spēli. Beidzot Māris atklāj Marijai, ko viņai vajadzēs darīt, lai Arvis nokļūtu viņa lamatās.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 18.jūnijs, Sezona: 3. (2015), Sērija: 7.

Māra mēģinājumu aizdedzināt vasarnīcu nofilmē Roberts. Māris atņem Roberta videokameru, taču ir spiests atsacīties no iepriekšējā nodoma. Margarita satiekas ar Ričardu parkā, kurš ietiepīgi gaida parādāmies Moniku. Pie Māra klubā iegriežas Arvis. Viņš atnes naudu, lai Marija atdotu Mārim parādu. Māris, par to izdzirdot, liek Marijai atdot naudu atpakaļ, jo savādāk Arvi viņa zaudēs. Taču Arvis atmet Marijas zvanu. Ričardu piemeklē aizkustinošs brīdis – viņš ierauga Moniku, kas nāk viņam pretī pa parka celiņu. Vai cilvēkiem, kas pēdējo reizi redzējušies pirms četrdesmit gadiem, būs par ko parunāties?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 17.jūnijs, Sezona: 3. (2015), Sērija: 6.

Jolanta sastrīdas ar Konrādu. Viņa neparko nevēlas precēties bez vecāku ziņas. Ričards nonāk parkā, kur Roberts ar Margaritu it kā redzējuši Moniku, un pacietīgi gaida brīnumu. Pa to laiku Roberts pieskata Ričarda vasarnīcu, katru savu soli viņš fiksē ar videokameru. Silvestrs nemierīgs, ka sievastēvs atrodas Rīgā. Viņš steidzas pie Māra uzzināt, vai viņš kaut ko nav sastrādājis. Māris dievojas, ka nav vairs apmeklējis vasarnīcu. Taču iegaumē, ka Ričards ir Rīgā, tāpēc viens pats steidzas uz vasarnīcu, pa ceļam paņemdams benzīna kannu. Vai uzradīsies drosminieks, kas stāsies ceļā Māra nodomiem?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 16.jūnijs, Sezona: 3. (2015), Sērija: 5.

Konrāds vīlies tajā, ko izdzirdējis no Jolantas mammas – viņš Jolantai nederot. Mārtiņš un Marta jau diezgan atklāti skatās viens uz otru ar simpātijām. Baiba, to redzot, uzbrūk Mārtiņam. Kristīne atgādina Martai zīlnieces pareģojumu, ka vasarnīcā viņu gaida iepazīšanās ar nākamo puisi. Marta baidās tam noticēt. Baiba rakņājas pa Martas skapi. Konrāds un Jolanta atgriežas Rīgā. Konrāds pieprasa Jolantai nekavējoties precēties. Vai Jolanta piekritīs?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 15.jūnijs, Sezona: 3. (2015), Sērija: 4.

Konrāds lūdz Jolantas mammu dot svētību viņu laulībai. Kādu atbildi sagaidīs Konrāds? Marta pierunā Kristīni doties atvaļinājumā, bet Kristīne palūdz Baibai, kamēr viņi būs projām, pasargāt Martas vasarnīcu. Jolanta mēģina Konrādam paskaidrot kāzu atlikšanas iemeslu. Baiba un Mārtiņš ierodas Martas vasarnīcā, un šeit tos sagaida negaidīta tikšanās, kurai, iespējams, ir nākotne.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 11.jūnijs, Sezona: 3. (2015), Sērija: 3.

Pienākusi Baibas laimes stunda – no Īrijas atgriežas viņas mīļotais. Jolantas vecāki saņem no meitas ziņu, ka viņa ar Konrādu brauc ciemos. Mamma ir gandrīz pārliecināta, ka Jolanta ir stāvoklī. Baiba pratina Mārtiņu par nākotnes plāniem, un tie viņu apmierina. Taču viņu sadusmo Mārtiņa izšķērdība. Konrāds apmeklē Monikas ziedu salonu. Un kāpēc šī vizīte kļūs liktenīga Jolantai? Konrāds un Jolanta ierodas pie Jolantas vecākiem. Konrāds lūdz Jolantas mammu dot svētību viņu laulībai. Kādu atbildi sagaidīs Konrāds?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 10.jūnijs, Sezona: 3. (2015), Sērija: 2.

Aizbraukuši pie Ričarda, Roberts un Margarita pastāsta viņam par parkā redzēto sievieti. Vai tā varētu būt Monika? Parādās Silvestrs. Viņš pēkšņi saprot, ka Ričards ir noskaidrojis ļoti nepatīkamu lietu. Silvestrs neveiksmīgi mēģina atspēkot Ričarda apvainojumus. Ričards padzen Silvestru. Baiba noskaidro, ka Jolanta ievietojusi avīzē sludinājumu, kurā lūdz atdot viņai Jekaterinas aploksni. Konrāds apvainojas, ka Jolanta par to neko viņam nav teikusi. Viņu abu saruna noslēdzas ar Konrāda pārmetumu, ka Jolanta galīgi nedomā par kāzām. Jolanta piedāvā Konrādam braukt pie viņas vecākiem un paziņot, ka viņi abi gatavojas precēties. Margaritai uzbrūk Roberta mamma.« 1 2 ... 53 54 55 56 »