Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)
Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 16.jūlijs, Sezona: 3. (2015), Sērija: 21.

Baiba izliekas, ka neko nezina par Martas zvanu Mārtiņam, un sāk tēlot, ka ir saslimusi. Mārtiņš rūpējas par viņu. Monika nožēlo, ka Ričards atdevis viņai atpakaļ fotogrāfiju. Silvestrs pārdod Ričarda vasarnīcu Mārim. Viņš steidzas pie Ričarda paziņot jaunumu, ka vasarnīca nopirkta. Bet Baiba melo aizvien vairāk un iejūtas slimnieces lomā.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 15.jūlijs, Sezona: 3. (2015), Sērija: 20.

Silvestrs sāk īstenot savu ideju, kā apmānīt Māri. Baiba uzzina, ka starp viņas mīļoto un Martu veidojas romāns, un steidzas pie Martas uz vasarnīcu noskaidrot attiecības. Simona mēģina viņas samierināt, bet Baiba nenorimst. Viņa liek Martai piezvanīt Mārtiņam un viņas klātbūtnē pateikt, ka starp viņiem nav nekāda romāna. Kā uz to reaģēs Marta? Monika gatavojas randiņam ar Ričardu, taču, atnākot uz parku, viņa piedzīvo vilšanos.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 14.jūlijs, Sezona: 3. (2015), Sērija: 19.

Margarita par godu Roberta dzimšanas dienai, nopērk viņam dāvanu, taču, atnākot ciemos, viņu sagaida nepatīkama saruna ar Roberta mammu. Vai Margaritai būs pa spēkam izturēt sarežģītu konkurences cīņu? Savukārt advokāts Kārlis turpina pārliecināt Kristīni uz kopdzīvi, ka viņš viņas dēļ var mainīties, kā arī dod laiku Kristīnei visu mierīgi pārdomāt. Martas vasarnīcā negaidīti ierodas Martiņš. Uz ko cer jaunais Martas pielūdzējs, un kā viņa reaģēs uz negaidītā viesa vizīti?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 13.jūlijs, Sezona: 3. (2015), Sērija: 18.

Martai izdodas noturēties pretī Mārtiņa kārdinājumam. Kādi apstākļi palīdz viņai to izdarīt? Monika pārliecina Konrādu, ka Jolanta nav vainīga, Māris esot viņu apmānījis. Mārim zūd pacietība, un viņš dod Silvestram trīs dienas, lai viņš nokārtotu Ričarda īpašuma lietas. Silvestrs sāk kaldināt plānu, kā apmānīt Māri. Konrāds ierodas Martas vasarnīcā. Kā tālāk attīstīsies mīlnieku attiecības? Vai viņi salabs vai izšķirsies pavisam? Kristīne ir gatava atvadīties no Kārļa, bet Kārlis sarīko viņai pārsteigumu – laulību līgumu. Kā Kristīne reaģēs uz tādu soli?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 9.jūlijs, Sezona: 3. (2015), Sērija: 17.

Konrāds saniknojies paziņo Jolantai, ka negrib viņu vairs redzēt. Jolanta vēlas visu paskaidrot, bet Konrāds jūtas nodots, neklausās viņā un nedaudz nomierinās tikai tad, kad atgriežas mājās, kur viņu Baiba visādi cenšas nomierināt. Simona un Marta aizved Jolantu uz vasarnīcu. Nākamajā dienā Konrāds vēlas visu noskaidrot līdz galam. Viņš nosūta Baibu pie Martas uz vasarnīcu, lai viņa izjautātu Jolantu, kāpēc viņa tā rīkojusies, bet pats brauc pie Monikas, lai izdzirdētu nozīmīgas detaļas. Baibu atved Mārtiņš, kurš, ieraudzījis Martu, galīgi zaudē prātu... Savukārt Baiba visādi mēģina noskaidrot Jolantas versiju, kāpēc abi mīļotie sastrīdējušies, bet neaizmirst arī iedzelt, ka Konrāds jau saplēsis aizpildītos iesniegumus par laulības noslēgšanu.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 8.jūlijs, Sezona: 3. (2015), Sērija: 16.

Ričards pēc tikšanās ar Moniku atgriežas satriekts. Monika atzīstas Jolantai, ka atpazinusi Ričardu, taču viņai bijis bail ar viņu runāt. Konrāds lūdz Jolantu aizpildīt iesniegumus laulības reģistrācijai. Vai Jolanta piekritīs? Vēlāk Konrāds dodas uz ziedu salonu, kur viņš neatrod Jolantu, Konrāds sāk viņu meklēt, līdz atrod viņu kopā ar Māri.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 7.jūlijs, Sezona: 3. (2015), Sērija: 15.

Arvis tiek izlaists no policijas. Viņu sagaida Marija. Vai Arvja mīlestība pret Mariju pārvērtusies naidā? Marta atzīstas Simonai, ka viņa nav vienaldzīga pret Mārtiņu. Arvis un Marija apreibuši no mīlestības, gatavojas doties izbraukumā. Vai Arvis patiešām ir piedevis Marijai visas pārestības? Konrāds apciemo Jolantu ziedu salonā. Arvis nožēlo, ka dusmu mirklī aizmetis projām dāvanu Marijai un apliecina, ka viņam pasaulē nav nekā dārgāka par viņu... Ričards beidzot sagaida izdevību sasveicināties ar savu jaunības dienu mīlestību – Moniku. Savukārt Jolantai beidzot izdodas parunāties ar Mariju.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 6.jūlijs, Sezona: 3. (2015), Sērija: 14.

Marija paziņo Mārim, ka lietu pret Arvi viņa ir sadedzinājusi. Māris pierunā Mariju uzsākt lietu no jauna un piedāvā viņai lielu naudu. Marta žēlojas Simonai, ka Mārtiņš redzējis, kā viņa uzbrukusi Baibai un novilkusi viņai kurpes. Baiba Mārtiņam apliecina, ka tās esot viņas kurpes. Māris policijā satiekas ar Arvi un mēģina viņu pārliecināt, ka pie visa vainīga ir Marija, un apvaino viņu, cik viņa spēkos. Mārtiņš satiekas ar Martu, lai noskaidrotu patiesību. Bet viņus sagaida kareivīgi noskaņojusies Baiba.« 1 2 ... 51 52 53 54 55 »