Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)
Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 25.maijs, Sezona: 4. (2016), Sērija: 3.

Konrāda māsa Baiba atbraukusi pie brāļa uz Jūrmalu. Advokātu Kārli pārsteidz negaidīts zvans. Rīgas vecpilsētā parādās Māris. Interesanti, ko viņš ieraudzīs āra kafejnīcā, dzerot kafiju? Simona mēģina samierināt ienaidnieces Baibu un Martu, bet Konrāds, kā rādās, atgūstas pēc piedzīvotā šoka, un viņam aizvien vairāk iepatīkas Simona.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 24.maijs, Sezona: 4. (2016), Sērija: 2.

Pēc romantiska brauciena ar divriteni nabaga Robertam ļoti nepaveicas un, iespējams, viņš ticis pie nopietnas traumas. Marta un Simona mēģina atgriezt Konrādu pilnvērtīgā dzīvē. Roberts ļoti saniknojas. Kāds ir viņa dusmu iemesls, un kāpēc viņš uzreiz zvana savai mīļotajai mammai? Margaritu Jūrmalas kafejnīcā uzrunā nepazīstams vīrietis. Martu viesnīcā pie Konrāda istabas durvīm sagaida negaidīts pārsteigums.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 23.maijs, Sezona: 4. (2016), Sērija: 1.

Advokāts Kārlis pa telefonu no Konrāda uzzina šokējošus jaunumus. Konrāda ziņa izplatās kā vīruss. Kā uz šo ziņu reaģēs Marta, Simona un Margarita? Taču Konrāda ziņa nav vienīgais pārsteigums šodien – pasākumu organizēšanas firmas „Kirke” īpašniece Margarita arī sarūpējusi aģentūras darbiniecēm Martai un Simonai pārsteigumu. Marta un Simona mēģina atrast Konrādu. Savukārt Margarita un Roberts gatavojas romantiskam izbraucienam.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 21.augusts, Sezona: 3. (2015), Sērija: 42. (sezonas noslēgums).

Monika uzzina, ka Ričards ir slimnīcā, ziņa viņu satriec. Māris ierodas pie Jolantas ziedu veikalā un mēģina pierunāt Jolantu, lai Marija ar viņu satiekas, Jolanta viņu patriec. Māris ierodas pie Marijas, lai aprunātos, Marija viņu apvaino un pat uzspļauj. Baiba dodas uz lidostu un nolemj doties prom no Latvijas. Māris vairs neredz savai dzīvei jēgu un dodas pastaigā pa vilciena sliedēm. Simona ir nesen iepazinusies ar Kārli un dodas to atrādīt draudzenēm - Kārļa bijušajām!

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 20.augusts, Sezona: 3. (2015), Sērija: 41.

Konrāds notic Baibai, ka viņa ir stāvoklī. Ričards pieņem lēmumu pārcelties uz Rīgu, Monika to sen jau bija gribējusi. Roberts nomainījis slēdzeni dzīvoklim un māte ir ļoti pikta par to! Silvestrs salabst ar Ričardu. Simona ar Kārli sarunā tikšanos. Kārlim patīk, ka Simonai patīk dārzniecība.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 19.augusts, Sezona: 3. (2015), Sērija: 40.

Kristīne atgriežas mājās un uzzina, ka arī Kārlis nebija ieradies uz laulību ceremoniju. Marija kategoriski atsakās zvanīt Mārim un paziņo, ka viņš viņai nav nekāds tēvs. Ričards atklāj Robertam savu mūža noslēpumu. Jolanta apciemo Kristīni, un labākās draudzenes atklāti izrunājas par dzīvi. Kārlis ir izlēmis nodoties jaunas draudzenes meklējumiem. Ričards sagaida negaidītu ciemiņu – Moniku. Baiba ierodas pie ārsta. Tur viņa uzzina, ka ir stāvoklī.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 18.augusts, Sezona: 3. (2015), Sērija: 39.

Advokāts Kārlis negaidīti satiek bārā Māri. Par ko gan viņi runās negaidītās tikšanās laikā? Marija un Arvis ierodas apsveikt Jolantu un Konrādu kāzās. Jaunais pāris pierunā Arvi un Mariju kopā nosvinēt laulības reģistrēšanu un jaunas ģimenes izveidošanu. Restorānā, kur tiek svinētas kāzas, ierodas Māris. Vai viņam izdosies parunāt ar Mariju?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 17.augusts, Sezona: 3. (2015), Sērija: 38.

Marija aizvien nespēj noticēt, ka Arvis nav samaksājis Mārim par viņas atbrīvošanu. Arvis Marijai izstāsta patiesību, ka bijušajam labākajam draugam nav samaksājis ne centa un iedod Marijai izlasīt viņas mammas vēstuli, no kuras Marija uzzina, ka Māris ir viņas tēvs. Marta un Margarita gatavojas iet uz Kristīnes kāzām, bet Kristīne paziņo, ka kāzu nebūs. Savukārt Baiba gatavojas Konrāda un Jolantas kāzām. Māris grib parunāt ar Mariju, taču Arvis domā, ka sarunu labāk atlikt uz vēlāku laiku.« 1 2 ... 48 49 50 51 52 ... 54 55 »