Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)
Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 21.jūlijs, Sezona: 4. (2016), Sērija: 35.

Māra dzimšanas diena. Kādu apsveikumu un pārsteigumu viņam izdomās meita? Pēc strīda ar Kārli Simona apmeklē Konrādu. Ko Marija Arvim pastāstīs pēc tikšanās ar tēvu? Rādās, ka Simonas un Konrāda norimušais romāns uzliesmojis ar jaunu liesmu. Marta atsteidzas apsveikt Māri dzimšanas dienā, bet pašam jubilāram ir pārsteigums Martai.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 20.jūlijs, Sezona: 4. (2016), Sērija: 34.

Mārim, šķiet, ir pierādījumi pret Gati Blūmu, bet kā uz tiem reaģēs pats oligarhs? Simona stāsta par savām sirdssāpēm Martas mājās, un pēc tikšanās ar Blūmu uz tām pašām mājām dalīties iespaidos atsteidzas arī Māris. Simona pamostas mājās, taču, kā izrādās, ne savējās. Acīm redzams, ka Māri un Martu jau saista ne tikai lietišķas attiecības, bet kaut kas vairāk. Advokāts Kārlis atkal Simonas mājās. Kā šoreiz beigsies attiecību krīze? Kā beigsies pāra tikšanās – varbūt viņi beidzot atradīs izeju un salabs?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 19.jūlijs, Sezona: 4. (2016), Sērija: 33.

Notiek Martas un Blūma tikšanās Māra viesnīcā. Ko viltīgais oligarhs piedāvās Martai, un ko Marta viņam atbildēs? Simona atgriežas mājās, kur viņu gaida nepatīkams viesis. Māris, vēlēdamies palīdzēt Martai, steidzas uz tikšanos ar Blūmu. Simonas mājās norisinās kārtējais strīds. Kā šoreiz advokāta Kārļa sievai tas beigsies?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 18.jūlijs, Sezona: 4. (2016), Sērija: 32.

Māris visādi iedrošina Martu pirms tikšanās ar oligarhu, un liekas, ka viņu komunikācija var pāraugt siltākās jūtās. Kārlis joprojām mēģina atšķetināt kompromitējošo fotogrāfiju lietu un ierodas pie Konrāda. Simona, mēģinot noskaidrot, kas Kārlim iedeva fotogrāfijas, ierodas pie Marijas un Arvja. Kā beigsies šīs nepatīkamās vizītes? Marta un Māris gatavojas tikties ar Blūmu. Kādu viltību Māris ieteiks Martai? Konrāds pēc sarunas ar Kārli Simonai pastāsta, ko par viņu attiecībām jautāja Kārlis. Vai šoreiz Konrāds būs atklāts un nemelos? Oligarhs Blūms ierodas uz tikšanos ar Martu.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 14.jūlijs, Sezona: 4. (2016), Sērija: 31.

Arvja un Konrāda sarunu noklausās Marija. Edīte kārtējo reizi mēģina Dinu pārliecināt, ka Kārlim fotogrāfijas iedevusi Marija, bet Kārlis ir gatavs aci pret aci ar Konrādu noskaidrot, kas viņu saista ar Simonu un vēlas ar viņu tikties. Marta par savu sarunu ar ķirurgu Visvaldi pastāsta savam biznesa partnerim. Māris savukārt dalās ar saviem iespaidiem un jaunumiem. Martas draugi viņai pasaka taisnību, kas patiesībā slēpjas zem ķirurga Visvalža maskas. Bet tas nebūs vienīgais pārsteigums sarunas laikā. Simona atgriežas mājās, kur ierodas viesis, kuru viņa nevēlas redzēt, bet Māris Martai piedāvā savu palīdzību un plānu, kā viņiem kopā aizsargāties no oligarha Gata Blūma. Marta Blūmam piedāvā tikties. Kādu, liekas, gaida nepatīkama tikšanās.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 13.jūlijs, Sezona: 4. (2016), Sērija: 30.

Margarita cenšas Visvaldim atvainoties par draudzeņu neadekvāto uzvedību ballītē, bet Simona un Marta zaudē jebkādu kontroli. Rādās, ka Margaritai šī ballīte kļūs par īstu murgu. Rīts pēc ballītes Martai un Simonai vairs nav tik priecīgs, viņas pamostas nepazīstamā vietā ar sāpošām galvām, no kurām izkrituši vakardienas notikumi. Viņām arī neizdodas atrast Margaritu. Kādu sarunu Marta noklausās uz viesnīcas balkona un kāpēc pēc šīs sarunas viņa nolemj parunāt ar ķirurgu Visvaldi? Kā beigsies šī saruna? Margo nevar piedot draudzenēm par vakardienas murgaino ballīti, viņa sakravā mantas, lai atgrieztos Rīgā. Vai trīs neizšķiramo draudzeņu draudzībai būs pienācis gals? Arvis mēģina Konrādu izprašņāt, kā pie Kārļa nonākušas fotogrāfijas.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 12.jūlijs, Sezona: 4. (2016), Sērija: 29.

Māris un Arvis nopietni sarunājas par Mariju, bet izrādās, ka tā nav vienīgā sieviete, par kuru interesējas Māris. Marta aizvien vairāk iejūtas jaunajā darba vietā, un Māris laipni piedāvā viņai palīdzību, tiklīdz viņai rodas problēmas. Kārlis, mēģinot noskaidrot, kā radušās kompromitējošās fotogrāfijas, satiekas ar Dinu, lai uzzinātu, kāpēc viņa nepastāstīja taisnību un neparādīja fotogrāfijas, kurās redzama Simona un Konrāds. Trīs draudzenes gatavojas uz ballīti pie ķirurga Visvalža, bet Dina mēģina noskaidrot, kā pie Kārļa nonāca Simonas un Konrāda fotogrāfijas, kas bija paslēptas viņas datorā. Ko uz apsūdzībām atbildēs viņas draudzene Edīte? Trakulīga trīs draudzeņu ballīte, ko viņām noorganizējis jestrais ķirurgs Visvaldis, rit pilnā sparā. Savukārt Dina nenolaiž rokas un tupina noskaidrot, kas no viņas datora nozadzis fotogrāfijas. Šoreiz viņa viesojas Marijas un Arvja mājās. Visvalža noorganizētā ballīte ne visiem sagādā prieku. Kāpēc Martai rodas šaubas, ka ķirurgs nestāsta taisnību par sevi un savu profesiju?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 11.jūlijs, Sezona: 4. (2016), Sērija: 28.

Ko par sevi pastāstīs ķirurgs Visvaldis, viesodamies draudzeņu viesnīcas numuriņā, un kā izvērsīsies saruna, kad numuriņā ieradīsies Marta? Kādu mērķu vadīts Konrāds zvanīs Simonai, un kā viņam tas beigsies? Advokātu Kārli, pārbaudot e-pastu, gaida sāpīgs trieciens, savukārt jaunā Margaritas un Simonas draudzība ar ķirurgu Visvaldi izvēršas aizvien jaukāka.« 1 2 ... 48 49 50 51 52 ... 58 59 »