Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)
Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 27.jūnijs, Sezona: 7. (2019), Sērija: 20.

 

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 26.jūnijs, Sezona: 7. (2019), Sērija: 19.

 

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 25.jūnijs, Sezona: 7. (2019), Sērija: 18.

 

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 24.jūnijs, Sezona: 7. (2019), Sērija: 17.

 

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 20.jūnijs, Sezona: 7. (2019), Sērija: 16.

Māris ir atguvis zaudēto naudu, vai vismaz daļu no tās, par ko Marija, nebūt nav apmierināta. Bet neskatoties uz to, abi ar Arvi turpina epopeju ar gleznu. Arvis, noklausijies Induļa sarunu ar meitu Luīzi, sapratis, ka ir pavediens, kas aizvedīs pie Mākslinieka. Sākas izsekošana. Tikmēr, Indulis neko nenojauzdams, kopā ar Kostju, mierīgi mielojas ar konserviem un apspriež mākslu. Baiba laiku netērē un mēģina atgūt zaudētās gleznas vērtību ar procentiem, piedzenot to no Induļa sievas.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 19.jūnijs, Sezona: 7. (2019), Sērija: 15.

Roberts nav apmierināts ar īsziņu, ko Baiba uzrakstijusi mammai Roberta vārdā. Toties Irēna gan ir dziļi aizskustināta. Māris ar Arvi ir gandarīti, ka izdevās piespiest Samantu pie sienas. Marija gan nav tik naiva un brīdina, ka Samanta varētu paspēt aizbēgt. Un Marijai ir taisnība, jo tikmēr Arnis pilnīgā mierā gatavo vakariņas, kamēr Samanta pilnīgā panikā, pakojot čemodānus, domā par bēgšanu. Tomēr Arnis pazīst savu māsu un ir soli priekšā. Kamēr kaut kur pa darba aģentūrām klaiņo Simona, Marta ar Margo gatavojas jaunam biznesam.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 18.jūnijs, Sezona: 7. (2019), Sērija: 14.

Ketija un Marijai atzīstas Arvim un Mārim no kurienes patiesībā uzradusies šī lielā naudas summa. Māris saskata izdevību atgūt daļu no naudas, ko savulaik izkrāpusi Samanta, kur vajadzētu iesaistīt arī Samantas brāli Arni. Bet vai pašas Samantas brālis, miesassargs, aizstāvēs vai gluži otrādi, nodos savu māsu? Savukārt Roberts pamostas ar pamatīgām galvassāpēm un minimālām atmiņām par notikušo. Irēna mājās lutina mīļoto Fēliksu, kuru savainojis pašas dēls Roberts. Fēlikss nāk klajā ar vēl vienu lielisku priekšlikumu pārvākties pie “bērniem”.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 17.jūnijs, Sezona: 7. (2019), Sērija: 13.

Spriedze policijas iecirknī, kur Toms un Ketija mēģina pierādīt katrs savu taisnību. Vai tas var sagraut viņu abu attiecības? Un kāpēc Toms netiek atbrīvots? Savukārt Baiba un Roberts gatavojās mammas lielajai dzimšanas dienai. Bet vai Robertam patiks Fēliksa lielais pārsteigums Irēnai? Roberta un mammas īpašās attiecības nu jau karājas mata gala. Un kāda saistība ir Kostjam un Olgai ar viltīgo mākslinieku Induli? To mēģina uzzināt arī Māris ar Arvi.« 1 2 3 4 5 6 7 ... 44 45 »