Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)
Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 15.jūnijs, Sezona: 4. (2016), Sērija: 15.

Kādus jaunumus Simona uzzina par savu Kārli? Baiba turpina kaldināt plānus, kā atriebties Martai. Vai šoreiz izdosies viņas izdomātais slepenais plāns? Arvis Jūrmalā negaidīti satiek Simonu, bet no kaut kurienes izdīgst advokāta noalgotā Dina. Kāpēc viņu tā interesē vecu draugu tikšanās? Marta aizstāvas no Mārtiņa pārmetumiem, bet Māris un Arvis, šķiet, atkal nāk Marijai uz pēdām.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 14.jūnijs, Sezona: 4. (2016), Sērija: 14.

Ar ko beigsies Margaritas un Reiņa pasēdēšana pie vīna? Baiba, liekas, izdomājusi, kā sāpīgi iedzelt savai mūžīgajai konkurentei Martai. Kāds ir jaunais Baibas atriebības plāns? Vai Konrāds piekritīs šim plānam? Advokāts Kārlis apmeklē Baibu un Konrādu. Vai tā ir Baibas atriebības plāna daļa?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 13.jūnijs, Sezona: 4. (2016), Sērija: 13.

Simona pirms Margaritas došanās uz randiņu palūdz draudzenei vienu pakalpojumu. Arvis joprojām meklē savu mīļoto, kas pazudusi kā ūdenī iekritusi. Šī mērķa vadīts, viņš apciemo Marijas tēvu Māri. Jaunā draugu trijotne iegriežas Jūrmalā izklaidēties, bet Margarita patīkami kavē laiku Reiņa kompānijā. Kāds kuriozs viņu sagaida, sarunājoties ar interesanto astrologu? Māris ar Arvi mēģina sadzīt bēgles Marijas pēdas, bet Margarita un Simona savā viesnīcas numurā sagaida negaidītu viesi.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 9.jūnijs, Sezona: 4. (2016), Sērija: 12.

Marijas un Dinas iepazīšanās, šķiet, ir sākums ilgstošai draudzībai. Roberts pēc klejojumiem beidzot atgriežas mājās, tikai kāpēc viņu nepamet sajūta, ka kaut kas ir mainījies? Skaisti iesākušās Konrāda un Simonas attiecības pēkšņi pasliktinās. Kāds tam ir iemesls? Un kāpēc Roberta mamma Irēna melo savam dēlam? Margarita atkal iet uz randiņu ar jauno draugu Reini. Kas padomā Simonai un Margo pirms šī randiņa?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 8.jūnijs, Sezona: 4. (2016), Sērija: 11.

Baiba jau no paša rīta uzbrūk savam brālim un pēc strīda aizbrauc no Jūrmalas. Martas un draudzeņu jautro tērzēšanu pludmalē pārtrauc Mārtiņa zvans. Kas gan tie būs par jaunumiem, kas liks Martai pēkšņi atstāt pludmali? Vai patiešām Marija būs atgriezusies pie senā ieraduma? Kāds pārsteigums viņu gaida kādā no Jūrmalas āra kafejnīcām? Arvis nācis uz pēdām pazudušajai draudzenei, bet Simona pludmalē atkal tiekas ar Konrādu. Dina iepazīstas ar Mariju, bet Roberts negaidīti sastrīdas ar mammu. Vai tas nesabojās viņu turpmākās attiecības?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 7.jūnijs, Sezona: 4. (2016), Sērija: 10.

Simona sagaida zvanu no Kārļa. Interesanti, kāda būs viņas reakcija? Simona nodod svarīgu ziņu Martai, savukārt Konrāds negaidīti Jūrmalā satiek Mariju. Marta kārtējo reizi sarīko greizsirdības scēnu. Margarita steidzas uz randiņu ar jauno paziņu, savukārt Arvis pa visu Rīgu meklē savu mīļoto. Lai būtu mierīgāk ap sirdi, Marta liek Mārtiņam braukt uz Rīgu. Vai Baibai izdosies izdibināt viņas slepeno plānu?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 6.jūnijs, Sezona: 4. (2016), Sērija: 9.

Marta pārmet Mārtiņam, ka viņš bez brīdinājuma ieradies Jūrmalā. Simona mierina sērojošo Margaritu. Pēc konflikta ar Arvi Marija aizbēg no mājām. Baiba joprojām nepamet ierasto izlūkposteni pie viesnīcas loga, savukārt viņas brālis Konrāds dodas pie jūras, kur viņu gaida negaidīta tikšanās.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 2.jūnijs, Sezona: 4. (2016), Sērija: 8.

Margarita nekādi nespēj pieņemt ziņu, ka viņas draugs gājis bojā, bet varbūt viņu spēs mierināt jaunās paziņas līdzjūtība? Baiba kā pieredzējusi izlūkdienesta darbiniece caur viesnīcas logu vēro, kas notiek viesnīcā, nelaizdama garām pat vismazāko konkurentes kustību. Astrologu Reini gaida pārsteigums, staigājot gar jūras krastu. Margarita viesnīcā atgriežas ar bojā gājušā Roberta mantām. Arvja un Marijas mājās Rīgā arī norisinās spraigi notikumi. Viesnīcā Jūrmala SPA ierodas jauns viesis.« 1 2 ... 47 48 49 50 51 ... 55 56 »