Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)
Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 30.jūnijs, Sezona: 4. (2016), Sērija: 23.

Kāpēc un kur aizsteidzas Simona, saņemot negaidīto SMS? Kādas prasības Edīte uzstādīs viņai un Konrādam? Māris aizvien nespēj nomierināties, meklējot pazudušo meitu. Kā reaģēs Marija, beidzot satikusi tēvu? Martai jaunā darba vieta izīrē dārgu viesnīcu, bet – tavu likteņa ironiju! Šajā viesnīcā viņa satiek Māri. Simona lūdz Kārlim pakalpojumu. Marija pa telefonu mēģina sazināties ar Arvi, bet kā šoreiz uz viņas mēģinājumiem reaģēs viņas mīļotais?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 29.jūnijs, Sezona: 4. (2016), Sērija: 22.

Arvis satiekas ar Māri un mēģina viņam pateikt taisnību, kāpēc Marija viņu vaino, bet vai Marijas tētis noticēs drauga vārdiem? Marija draudzenēm paziņo, ka neatgriezīsies mājās, un pārceļas pie draudzenēm uz viesnīcu, kur, kā izrādās, atpūšas arī Irēna ar dēlu Robertu. Edītei rodas slepens plāns attiecībā uz Dinas fotogrāfijām un kādus melus viņa izdomās, kad Marija viņu pieķers pie Dinas personīgā datora? Marta Margaritai stāsta par savu jauno darbu, bet Simona draudzenēm stāsta par viņas un Kārļa pašreizējām attiecībām. Taču draudzeņu jauko pasēdēšanu pārtrauc negaidīta īsziņa. Kas gan Simonai to raksta?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 28.jūnijs, Sezona: 4. (2016), Sērija: 21.

Martu sagaida drūms rīts, izejot no Māra viesnīcas. Varbūt viņas garastāvokli uzlabos paziņas zvans? Marija ar Edīti apspriež Dinas slepeni uzņemtās fotogrāfijas Jūrmalā, savukārt Marta Simonai pastāsta par saviem vakardienas piedzīvojumiem Māra viesnīcā. Sarunas laikā Simona Martai dalās savās bažās par viņas darbu pasākumu organizēšanas aģentūrā „Kirke”, bet Marta mierina draudzeni, ka viņas bažām nav pamata. Kārlis satiekas ar Dinu, lai apskatītos, ko viņa slepeni nofotografējusi Jūrmalā, bet Simona mājās beidzot satiek blandoņu Kārli. Vai Simonas sirds kļūst mīkstāka pēc Kārļa sirsnīgās sarunas un pēc tam, kad viņš parādīs Simonai Jūrmalas fotogrāfijas par viņas atvaļinājuma aizkulisēm? Dina atzīstas draudzenēm, ka advokātam Kārlim neparādīja visas fotogrāfijas, kurās fotografēta Simona, bet, kāpēc tās skatoties, Marija saniknojas? Kādu attaisnojumu savai mīļotajai izdomās Arvis?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 27.jūnijs, Sezona: 4. (2016), Sērija: 20.

Kāpēc dīvainītis Roberts tik jocīgi uzvedas ar mammu, staigādams pa tirdzniecības centru? Vai tā ir slimība vai kāds nopietnāks iemesls, kas piemeklējis mammas mīļoto dēliņu? Marta pēc vētrainās nakts iegriežas viesnīcā salāpīties, savukārt Roberta un mammas Irēnas piedzīvojumi tirdzniecības centrā turpinās. Kas notiks ar Martu pēc pasēdēšanas viesnīcas bārā, kur viņa mēģina aizmist savas sirdssāpes? Kur viņa pamostas, un kāpēc redzētais viņu tā izbrīna? Dina draudzenēm rāda Jūrmalas fotogrāfijas. Ko pārsteidzošu fotogrāfijās pamanīs Marija?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 22.jūnijs, Sezona: 4. (2016), Sērija: 19.

Marta cenšas izdzēst jebkādas atmiņas par Mārtiņu, bet Simonas un Konrāda attiecības sasniedz vēl nepieredzētus apgriezienus. Kāda ir Simonas attieksme uz notiekošo? Pēc piedzīvotajām sirdssāpēm Martas atbalstītāju loks paplašinās. Pirms atvaļinājuma Roberts ar mammu apmeklē aptieku. Kas notiks ar Robertu pēc aptiekas apmeklējuma? Pēc vakardienas pasēdēšanas Simonu un Martu sagaida pasmags rīts, tikai kāpēc viņu draudzene Margarita no rīta ir tik mundra?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 21.jūnijs, Sezona: 4. (2016), Sērija: 18.

Arvis Marijai mēģina atvērt acis, lai viņa tiecas pēc citādākas dzīves, nekā viņa dzīvo tagad, bet Marijai, ir savi plāni, kas nesakrīt ar Arvja un viņas tēva vēlmēm. Martu no rīta sagaida pārsteigums, kas viņu nemaz neiepriecina. Simona ar Margaritu kafejnīcā satiek sen neredzētu cilvēku, kura uzvedība liek viņām brīnīties. Martu kārtējo reizi pārņem depresija, bet varbūt Margo, kas viņu apciemos, spēs viņu iepriecināt? Simona apciemo Konrādu, kuram ir savi mērķi attiecībā uz skaisto viešņu.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 20.jūnijs, Sezona: 4. (2016), Sērija: 17.

Kamēr Margo un Simona Martai dod padomu, kā visātrāk tikt galā ar viņas vislielāko konkurenti Baibu, Baiba vienā mierā sarunājas ar Martas mīļoto Mārtiņu. Vai šī saruna palīdzēs Mārtiņam izlemt, kura no abām sievietēm viņam ir vistuvākā? Marta dodas pie Baibas izrunāties, bet viņai ir nemainīgs viedoklis par attiecībām ar Mārtiņu. Vai Baiba šoreiz būs atklāta un nemelos Martai? Marta pēc sarunas ar Baibu mēģina parunāt ar Mārtiņu, savukārt Māra viesnīcā ierodas Arvis, un viņu saruna ievirzās par Mariju. Ko Māris izdomās šoreiz, lai palīdzētu savai meitai? Marta izsaka Mārtiņam negaidītu piedāvājumu, bet vai šis piedāvājums viņu iepriecinās?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 16.jūnijs, Sezona: 4. (2016), Sērija: 16.

Kārlis Rīgā, tāpat kā Arvis savās mājās sagaida negaidītus viesus, bet vai abiem šie viesi būs patīkami? Baibas afēras turpinās. Kā tagad Mārtiņš reaģēs uz jaunumiem par Martu? Margarita ar Simonu atgriežas mājās no atpūtas Jūrmalā. Kāda ziņa viņus gaida, tiklīdz viņi būs pārkāpuši Simonas dzīvokļa slieksni? Marta ar labākajām draudzenēm apspriež savas problēmas, bet Baiba it kā netīšām satiekas ar Mārtiņu. Kā beigsies šī nepatīkamā tikšanās?« 1 2 ... 46 47 48 49 50 ... 55 56 »