Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)
Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 31.augusts, Sezona: 4. (2016), Sērija: 59.

Tikko uzzinājis, ka Dina aizbēgusi no vecāku mājām, brālis Reinis steidzas ar viņu parunāt, bet Konrāds, iespējams, vēlēdamies izraisīt Simonā žēlumu, zvana viņai, vēlēdamies par visu pateikties un atvadīties. Blūms aizvien vairāk iemīlas Margaritā un vairs nespēj iedomāties savu dzīvi bez viņas. Simona savā viesnīcas numurā sagaida negaidītu viesi. Kas viņu pārsteigs šoreiz? Pirmais priecīgais Margaritas rīts Blūma mājās, bet ne jau visiem šis rīts būs tik priecīgs. Simona atkal pieķer Kārli melos. Kā šoreiz viltīgais mīlnieks glābsies no sarežģītās situācijas? Liāna pastāsta oligarham Blūmam, kāpēc izgāzās viņu ideāli saplānotais slepkavības plāns. Māris, vēlēdamies atrisināt šo situāciju, satiekas ar advokātu Kārli.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 30.augusts, Sezona: 4. (2016), Sērija: 58.

Margo sagaida savā aģentūrā ne tikai negaidītu viesi, bet arī negaidītu piedāvājumu. Kāda būs viņas reakcija? Marta un Simona, vēloties aizbēgt no ikdienas likstām, atkal ierodas Jūrmalas viesnīcā. Kāpēc Simona nav apmierināta ar jauno dzīvesvietu? Tajā pat laikā ar Māra gādību uz Jūrmalu dodas Marija un Dina. Arvis Mārim izstāsta par savu viltīgo biznesa plānu, savukārt Marta mēģina Simonu izjautāt, kas ir viņas dusmu cēlonis. Marta velta Liānai lielu uzmanību, it kā vēlēdamās pateikties par visiem viņas labajiem darbiem. Simona Jūrmalas parkā netīšām satiek Reini.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 29.augusts, Sezona: 4. (2016), Sērija: 57.

Marta ir jau brīvībā. Māris viņu sagaida un pastāsta, kā viņa tika atbrīvota. Blūms ir ļoti neapmierināts, jo nesaprot, kā patiesība nāca gaismā un kāpēc sabruka tik ideāls plāns. Blūms liek Liānai uzzināt, kāpēc viņa plāns neizdevās. Konrāds atkal ciemojas pie Arvja. Kādu pakalpojumu šoreiz Konrāds palūgs Arvim, un ko viņš pastāstīs par kompromitējošām fotogrāfijām draugam, kas neko nenojauš? Liāna liek lietā savu viltību un izprašņā Martu, vēlēdamās noskaidrot, kas atklājis viņai izdomāto slepkavības plānu. Naivā Marta, neko nenojauzdama, izstāsta viņai visu un pat piedāvā savai jaunajai draudzenei un glābējai kopā atpūsties Jūrmalā. Naidīga Blūma un Māra tikšanās. Konrāds joprojām nenolaiž rokas un atkal neliek Simonu mierā ar savu versiju par nelaimīgajām un kompromitējošajām fotogrāfijām. Ko šoreiz Simona atbildēs bezcerīgajam mīlniekam?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 26.augusts, Sezona: 4. (2016), Sērija: 56.

Policists Artis Martai rāda pierādījumus par noslepkavoto cilvēku viņas draudzenes Liānas vasarnīcā un piedāvā vienīgo izeju, kā izgrozīties no neapskaužamā stāvokļa. Māris, kas nekādi nevar atrast Martu, uzzina, kādā sarežģītā situācijā viņa nonākusi. Dina pēc fotogrāfijas atpazīst noslepkavoto un mēģina mierināt Marijas tēvu, ka viņa par šo gadījumu daudz ko zina. Policijas kabinetā satiekas Marta un Liāna. Ko viņa šoreiz piedāvās Martai, kas tiek apsūdzēta smagā noziegumā? Dina Mārim pastāsta, ko dzirdējusi par slepeno viņas tēva un viņa kompānijas plānu izrēķināties ar Martu. Policijas kabinetā tiekas Marta un Blūms. Martas stāvoklis ir neapskaužams, bet viņa izlasa vēstuli, ko sūtījis Māris. Kas liek viņai mainīt liecību nogalinātā maniaka lietā?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 25.augusts, Sezona: 4. (2016), Sērija: 55.

Māris viesojas meitas un Arvja mājās, bet Dina, sagaidījusi izdevību, kamēr abi draugi runājas, atkal aizbēg no mājām. Ko šoreiz izdomājusi Marija? Policists Artis satiekas ar Blūmu un sarunā, kā viņiem rīkoties ar kamerā ieslodzīto Martu. Marija atbrauc uz Blūma māju, lai atbrīvotu savu ieslodzīto draudzeni. Vai meiteņu plāns šoreiz izdosies? Vai Roberts, kas joprojām sargā Dinu, būs spējīgs apturēt viņu plānu? Vērīgais apsargs ierauga, ka viņa apsargājamā Dina aizbēgusi no mājām. Kā uz šādu ziņu reaģēs Dinas tēvs Blūms? Dina un Marija pēc bēgšanas apmetas Māra viesnīcā.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 24.augusts, Sezona: 4. (2016), Sērija: 54.

Marta pēc Liānas cienasta guļ ciešā miegā. Liānas vasarnīcā parādās Kārļa noalgotais maniaks Igors. Kas sagaida nabaga Martu? Vai patiešām maniaks būs gatavs nogalināt nabaga sievieti? Blūms Robertam paziņo, ka meita nākusi pie prāta un atgriežas studēt Londonā, tāpēc apsargs vairs nav vajadzīgs. Marta pamostas vasarnīcā gluži kā šausmu filmā – blakus viņai asins peļķē guļ maniaks ar nazi rokā. Marta tiek apcietināta. Marija atgriežas pie Arvja pēc atvaļinājuma ar tēti. Taču viņa pat nepaspēj papriecāties par mīļotā tuvumu, jo piezvana Dina ar palīgā saucienu. Kādu plānu izdomājusi Dina, un vai Marija, kas kļuvusi par vienu no viņas labākajām draudzenēm, palīdzēs? Marta tiek nopratināta policijas iecirknī, bet Dina no savas mājas balkona ierauga un nofotografē ļoti dīvainu cilvēku, kas atnācis pie viņas tēva.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 23.augusts, Sezona: 4. (2016), Sērija: 53.

Marta apmetusies Liānas vasarnīcā. Savā istabā viņa atrod dīvainas lietas un uzzina par viņas draudzenes grūto likteni. Simonai, pastaigājoties pa tirdzniecības centru ar jauno draugu Reini, piezvana advokāts Kārlis, kurš vēlas tikties. Kārlis Simonai pasniedz šķiršanās dokumentus, bet vai tas ir vienīgais iemesls, kāpēc Kārlis vēlas satikt savu sievu? Marta izbauda Liānas vasarnīcas privilēģijas, bet kāda būs vasarnīcas īpašnieces reakcija, izdzirdot Martas un Māra telefonsarunu? Uzbāzīgais mīlnieks atkal nedod mieru apjukušajai Simonai, savukārt Liāna, uzzinājusi no Martas visus jaunumus par Māri, steigšus ķeras pie sava viltīgā plāna. Dina, kas joprojām atrodas mājas arestā, slepus izdzird policista Arta un viņas tēva sarunu, bet Marta pēc jaukās sarunas ar Liānu aizmieg. Tiklīdz viņa aizmieg, Liāna zvana Blūmam.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 22.augusts, Sezona: 4. (2016), Sērija: 52.

Marta atkal sagaida seksuālā maniaka zvanu, pēc kura nolemj, ka nespēj turpmāk vairs viena palikt mājās. Kārlis iesaka uz laiku, kamēr maniaks nomierināsies, mainīt dzīvesvietu. Reinis Simonai uzdāvina ļoti skaistu piekariņu ar viņas zodiaka zīmi. Marta mājās sagaida viesi, bet šoreiz viesis ir gaidīts. Liāna piedāvā Martai padzīvot pie viņas vasarnīcā, kamēr viss nokārtosies. Kamēr Reinis viesojas pie Simonas, viņai mieru nedod Konrāds, kas aizvien uzbāzīgāk cenšas panākt savu. Marta beidzot ierodas Liānas vasarnīcā. Vai Martai, kuru izseko nelaimes un maniaks, izdosies šeit atrast mieru?« 1 2 ... 45 46 47 48 49 ... 58 59 »