Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)
Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 13.septembris, Sezona: 4. (2016), Sērija: 67.

Baiba un Roberts negaidīti satiekas aptiekā. Savukārt slimnīcā, kurā par Māra dzīvību cīnās ārsti, spriedze pamazām norimst. Baiba atradusi kopīgu valodu ar Robertu, kas kļuvis daudz vīrišķīgāks, savukārt Gatis Blūms atklāti Margaritai pastāsta par savu pagātni un dzīvi pirms viņas, bet kā uz to reaģēs Margarita? Marija mēģina Arvim pateikt, ka viņš ļoti mainījies pēdējo mēnešu laikā. Vai Arvis arī tagad neieklausīsies mīļotās teiktajā?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 12.septembris, Sezona: 4. (2016), Sērija: 66.

Kā pērkons no skaidrām debesīm Martu pārsteidz Arvja ziņa, ka Māri piemeklējusi nelaime. Marta, neko negaidot, nekavējoties dodas uz slimnīcu, kur viņu sagaida nepatīkami jaunumi. Baiba pārmet brālim, ka viņš domā pamest Latviju un sākt dzīvi no nulles jaunā valstī. Slimnīcas uzgaidāmajā telpā valda spriedze – visi gaida ziņas par Māri. Reinis savās mājās sagaida tēva vizīti. Vai šoreiz Gatim Blūmam izdosies atrast kopīgu valodu ar saviem bērniem? Baiba Konrādu izvada jaunā dzīvē, bet, šķiet, ka brāļa aizbraukšana viņu nemaz tā neapbēdina.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 9.septembris, Sezona: 4. (2016), Sērija: 65.

Mārim ir aizdomas, ka Arvja afēra var beigties bēdīgi, tāpēc viņš lūdz Arvi, lai zemes gabala pircēji sazinās ar viņu. Bet vai spītīgais Arvis klausīs Māri? Roberts mēģina pierast pie jaunā darba, taču tikšanās ar viesnīcas īpašnieci Martu apsargam nebūs pārāk patīkama. Ko Roberts izdzirdēs no Martas lūpām? Reinis lūdz Margaritai parunāt ar viņa tēvu par māsu Dinu, bet arī pašai Margo ir lūgums, kas attiecas uz viņas labākajām draudzenēm un kāzām. Māris, nojauzdams tuvojošās briesmas, pavada Arvi un Mariju līdz mājām, lai pēc tam tos ar mantām aizvestu uz viesnīcu, taču viņus tur gaida liels pārsteigums.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 8.septembris, Sezona: 4. (2016), Sērija: 64.

Pēc veiksmīga uzņēmējdarbības projekta īstenošanas Arvis ierodas pie mīļotās Jūrmalā. Margarita Blūma mājās jūtas aizvien jaukāk un jaukāk. Māri ļoti neapmierina Arvja negodīgās uzņēmējdarbības metodes, un viņš brīdina Arvi, ka šāda rīcība var izraisīt lielas nepatikšanas. Pēc izšķiršanās ar Simonu Konrāds atgriežas savā Rīgas dzīvoklī, kur viņu gaida pārsteigums. Māris, mēģinot Mariju un Arvi pasargāt no lielām nepatikšanām, izmitina viņus savā viesnīcā. Roberts, vēloties pēc iespējas labāk pildīt savus pienākumus, nokļūst kuriozā situācijā. Baiba brālim skaidro, kāpēc atgriezusies Latvijā. Marija pārmet Arvim, ka viņiem jādzīvo viesnīcā, kaut arī viņiem pašiem ir sava māja. Māris iesaka Arvim piezvanīt piekrāptajiem biznesa partneriem, bet vai Arvis paklausīs Māra padomu?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 7.septembris, Sezona: 4. (2016), Sērija: 63.

Marta netīšām ierauga Konrādu kopā ar kādu līdz šim neredzētu meiteni. Konrāds Simonai mēģina pārliecinoši paskaidrot, kur viņš pavadīja nakti un kāpēc neatgriezās viesnīcā. Vai šoreiz Simona noticēs Konrāda meliem? Marta izstāsta Simonai, ka redzējusi Konrādu kopā ar citu. Kā Simona reaģēs uz draudzenes stāstīto, un kas sagaida donžuānu Konrādu?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 6.septembris, Sezona: 4. (2016), Sērija: 62.

Māris izstāsta Martai taisnību par Liānu, ka viņa nav tik labs cilvēks, kā viņa domājusi. Simona Jūrmalā satiek Margaritu, un šķiet, ka nesaskaņas starp abām draudzenēm ir izzudušas. Liānai izdodas izvairīties no Māra atriebības, un viņa atgriežas oligarha Blūma mājās, taču tur viņu sagaida nepatīkams pārsteigums. Vai Blūmam izdosies rast izeju no sarežģītās situācijas? Kādus melus viņš izdomās šoreiz? Margarita beidzot izstāsta savām draudzenēm, kas ir viņas jaunais draugs. Kā uz šo ziņu reaģēs Simona un Marta?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 5.septembris, Sezona: 4. (2016), Sērija: 61.

Roberts, zaudējis darbu pie oligarha Blūma, lieki laiku netērē un steidzas meklēt jaunu darbu. Mārim rodas arvien vairāk aizdomu, ka slepkavību inscenējuši Martai tuvi cilvēki, tāpēc viņš mēģina uzzināt kaut ko vairāk par Martas jauno draudzeni Liānu. Roberta darba meklējumi vainagojas ar panākumiem – viņš tiek pieņemts darbā par viesnīcas apsargu. Uzzinājis patiesību par Liānu, Māris kļūst traks aiz dusmām. Kas sagaida viltīgo Liānu? Vai tiešām bēdīgs gals?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 2.septembris, Sezona: 4. (2016), Sērija: 60.

Blūms jau plāno veidot atlikušo dzīvi ar Margaritu un zvana dēlam, lai uzaicinātu viņu uz sarunu. Kāds pārsteigums Reini sagaida tēva mājās? Liāna mēģina Martu pierunāt tikt vaļā no akcijām, kas nenes neko labu. Reinis nespēj atgūties no lielā pārsteiguma tēva mājās. Pēc neomulīgajām vakariņām un tēva lūguma, Reinis pasaka visu, ko domā par tēva dzīvi. Vai tas uz Blūmu atstās iespaidu? Vai viņš paraudzīsies uz savu dzīvi citādākām acīm?« 1 2 ... 44 45 46 47 48 ... 58 59 »