Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)
Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 17.jūnijs, Sezona: 3. (2015), Sērija: 6.

Jolanta sastrīdas ar Konrādu. Viņa neparko nevēlas precēties bez vecāku ziņas. Ričards nonāk parkā, kur Roberts ar Margaritu it kā redzējuši Moniku, un pacietīgi gaida brīnumu. Pa to laiku Roberts pieskata Ričarda vasarnīcu, katru savu soli viņš fiksē ar videokameru. Silvestrs nemierīgs, ka sievastēvs atrodas Rīgā. Viņš steidzas pie Māra uzzināt, vai viņš kaut ko nav sastrādājis. Māris dievojas, ka nav vairs apmeklējis vasarnīcu. Taču iegaumē, ka Ričards ir Rīgā, tāpēc viens pats steidzas uz vasarnīcu, pa ceļam paņemdams benzīna kannu. Vai uzradīsies drosminieks, kas stāsies ceļā Māra nodomiem?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 16.jūnijs, Sezona: 3. (2015), Sērija: 5.

Konrāds vīlies tajā, ko izdzirdējis no Jolantas mammas – viņš Jolantai nederot. Mārtiņš un Marta jau diezgan atklāti skatās viens uz otru ar simpātijām. Baiba, to redzot, uzbrūk Mārtiņam. Kristīne atgādina Martai zīlnieces pareģojumu, ka vasarnīcā viņu gaida iepazīšanās ar nākamo puisi. Marta baidās tam noticēt. Baiba rakņājas pa Martas skapi. Konrāds un Jolanta atgriežas Rīgā. Konrāds pieprasa Jolantai nekavējoties precēties. Vai Jolanta piekritīs?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 15.jūnijs, Sezona: 3. (2015), Sērija: 4.

Konrāds lūdz Jolantas mammu dot svētību viņu laulībai. Kādu atbildi sagaidīs Konrāds? Marta pierunā Kristīni doties atvaļinājumā, bet Kristīne palūdz Baibai, kamēr viņi būs projām, pasargāt Martas vasarnīcu. Jolanta mēģina Konrādam paskaidrot kāzu atlikšanas iemeslu. Baiba un Mārtiņš ierodas Martas vasarnīcā, un šeit tos sagaida negaidīta tikšanās, kurai, iespējams, ir nākotne.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 11.jūnijs, Sezona: 3. (2015), Sērija: 3.

Pienākusi Baibas laimes stunda – no Īrijas atgriežas viņas mīļotais. Jolantas vecāki saņem no meitas ziņu, ka viņa ar Konrādu brauc ciemos. Mamma ir gandrīz pārliecināta, ka Jolanta ir stāvoklī. Baiba pratina Mārtiņu par nākotnes plāniem, un tie viņu apmierina. Taču viņu sadusmo Mārtiņa izšķērdība. Konrāds apmeklē Monikas ziedu salonu. Un kāpēc šī vizīte kļūs liktenīga Jolantai? Konrāds un Jolanta ierodas pie Jolantas vecākiem. Konrāds lūdz Jolantas mammu dot svētību viņu laulībai. Kādu atbildi sagaidīs Konrāds?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 10.jūnijs, Sezona: 3. (2015), Sērija: 2.

Aizbraukuši pie Ričarda, Roberts un Margarita pastāsta viņam par parkā redzēto sievieti. Vai tā varētu būt Monika? Parādās Silvestrs. Viņš pēkšņi saprot, ka Ričards ir noskaidrojis ļoti nepatīkamu lietu. Silvestrs neveiksmīgi mēģina atspēkot Ričarda apvainojumus. Ričards padzen Silvestru. Baiba noskaidro, ka Jolanta ievietojusi avīzē sludinājumu, kurā lūdz atdot viņai Jekaterinas aploksni. Konrāds apvainojas, ka Jolanta par to neko viņam nav teikusi. Viņu abu saruna noslēdzas ar Konrāda pārmetumu, ka Jolanta galīgi nedomā par kāzām. Jolanta piedāvā Konrādam braukt pie viņas vecākiem un paziņot, ka viņi abi gatavojas precēties. Margaritai uzbrūk Roberta mamma.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 9.jūnijs, Sezona: 3. (2015), Sērija: 1.

Pie apvāršņa parādās jauna meitene. Kas viņa tāda? Un no kurienes? Roberts iegādājas jaunu un svarīgu pirkumu – videokameru, un jau pašā pirmajā dienā paspēj uzkrist uz nerviem gan savai mātei, gan Margaritai. Silvestrs paliek nemierīgs, izdzirdot, ka Ričards vēlas ar viņu tikties. Parkā Margarita un Roberts ierauga sievieti, kas ļoti līdzinās tai, kuru Ričards dievina līdz pat šai dienai. Kāda mērķa vadīts, Silvestrs apmeklē Māri viņa klubā?« 1 2 ... 43 44 45